Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

danas svi navijamo za portland da nabije brooklyn ;D

 

portland odlozen ;D sta ce sada raditi decko bas me zanima

 

 

btw covington vec 14.5

Edited by 189-
Link to comment

Berdych @2,25

 

Nadal je jos uvek daleko od nepobedivog, ali pitanje je koliko ce to Berdych znati da iskoristi, pre svega mentalno, jer igracki mislim da nikada nece biti u boljoj poziciji da prekine tu seriju od 17 ili 18 uzastopnih Rafinih pobeda.

U principu, ovo bi bio no bet mec za mene, ali posto je CZV dosla uz prilicnu dozu srece, svu zaradu sa tog meca stavljam na Berdiha, jer ce mi biti zao ako dobije, a ja preskocio.

Link to comment

Berdych @2,25

 

Nadal je jos uvek daleko od nepobedivog, ali pitanje je koliko ce to Berdych znati da iskoristi, pre svega mentalno, jer igracki mislim da nikada nece biti u boljoj poziciji da prekine tu seriju od 17 ili 18 uzastopnih Rafinih pobeda.

U principu, ovo bi bio no bet mec za mene, ali posto je CZV dosla uz prilicnu dozu srece, svu zaradu sa tog meca stavljam na Berdiha, jer ce mi biti zao ako dobije, a ja preskocio.

 

Ja ga singlirao za 1500 ali je kod mene kvota 2.52, dok je kec pao na 1.50. Izuzetno mrzim i jednog i drugog ali mislim da se Nadal nudi prvom protivniku koji odigra muski do kraja, ne blista na ovom turniru. Berdih jeste sisa i uzasan je protiv njega ali nesto mi govori da ce dobiti.

 

Singlirao sam i Kirgiosa za 500 @ 5.15 i nekog Fabrisa Martina, meni poznatog, protiv smesnog lika iz Azije koji je favorit, Chung Hyeon-a, tu je na Martina 3.15 i zveknuo sam 700.

 

120330.jpg

Link to comment

Sjajno veče, znao sam da treba da preskočim danas jer ne možeš 2 dana biti dobar. Trebalo mi da NO postigne više od 15 poena u zadnjoj četvrtini. Naravno ubace 14 Filadelfiji. 

Edited by theanswer
Link to comment

odigrao na waitersa over 12.5 jos pre nego sto se znalo da ce durant biti odsutan i ovaj retard ni tako ne moze da da 13 poena. uzeo milion suteva ali mu ni to ne pomaze. kakav jadnik. mada ja sam jos veca budala sto igram na ovog alfa indijanca

Link to comment

odigrao na waitersa over 12.5 jos pre nego sto se znalo da ce durant biti odsutan i ovaj retard ni tako ne moze da da 13 poena. uzeo milion suteva ali mu ni to ne pomaze. kakav jadnik. mada ja sam jos veca budala sto igram na ovog alfa indijanca

 

ja promašio samo vestbruka. kakav tiket mi je uništio a isto sam ga odigrao pre nego što je durent bio otpisan za meč

Link to comment

Ovaj Korejanac je valjda neki prospekt, a Fabris Martin je oldskul, igra veoma atraktivan tenis, njegov problem je što mu fali malo fitnesa. Zanimljiv bet u svakom slučaju..

 

Btw, svaka čast svima koji su stavljali na Berdiha.

Link to comment

Jeste prospekt valjda ali vidi ga, bolje da se bavi hakerisanjem ili bar da se drogira ko sva normalna deca :D Da ne igraju u Aziji, svakako bi Martin bio bar blagi favorit. Ali ne bih to ni igrao da sam skontao da se igra tek 28. posle ponoci, nisam video :D

 

Berdih rutinski, steta sto nisam napravio na lajvu nista pre toga jer bih zategao 4-5 hiljada sigurno, 2.52 mi je bio poklon.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...