Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Доћи ће жути људи са истока и на њима Срби ће изгубити силно богатство све кладеће се против њих -_-

Link to comment

Fudbal 0/1, NBA 0/1, tenis 0/2. Fudbal baksuzno pade. Cekah da Benfica zavrsi, za nesto manji dobitak, corak. Lima masi penal u 17. minutu, za goste, a onda penal za domacina, minut pre kraja. Pfff, zato volim samo ovih par najboljih liga; tamo nema sudjenja protiv top timova, u zavrsnici meca, kao sto je ovde sinoc bio slucaj. Halep mi je bila sumnjiva i ipak sam je odigrao. Jeste na preostala dva para, bilo 1.45 ukupno, no kada padne, svejedno je. Nadal mi je bio neizbezan pad. Neocekivan raspad. Sve neki kilavi mecevi u NBA. Nema poluvreme overa, a ni najbolji igraci se ne isticu previse. Ostaje samo fix za igru, a to je uvek bila najnepouzdanija stvar. Glupavog li meseca. Bar tri puta promasih sve odigrano(nisam zapisivao ucinak, kao sto radim za MLB), previse iznenadjenja za moj ukus.

 

 

NHL

 

Carolina-Tampa w2

Columbus-Washington 5+

 

Kvota 2.20. Zavrsena je i All-Star pauza. Tampa obicno lagano izlazi na kraj sa Carolinom. Columbus je ostao bez prvog golmana, te ocekujem golove ovde.

 

 

NBA

 

Detroit-Cleveland H2(-4.5)

Golden State-Chicago H1(-6.5)

 

Kvota 2.64. Izgleda da je Cleveland konacno proigrao, dok su Pistonsi ostali bez Jenningsa. Pratim Golden State i dalje, mada igraju protiv baksuznog Chicaga.

 

 

Tenis

 

Wawrinka H2(+1.5)

Djokovic H1(-1.5)

 

Kvota 1.88. Zavrsnica turnira mi je retko produktivna, sto se i nocas pokazalo kao tacno. Nishikori igra odlicno, no ocekujem da Wawwrinka moze odigrati barem egal mec. Djokovic standardno, verujem da ce resiti mec pre petog seta.

 

Fudbal stavih na egzibicioni tiket, nisam smeo singlirati 3+, na Chelsea-Liverpool.

Link to comment

Danas imamo 2 utakmice Africkog kupa: Senegal - Alzir i Juzna Afrika - Gana.

 

Senegal: dovoljan bod za prolaz, pobeda za sigurno prvo mesto.

Alzir: pobeda za siguran prolaz, nereseno dovoljno samo ako Gana izgubi.

Gana: pobeda za siguran prolaz, nereseno dovoljno ako Alzir ne pobedi.

Juzna Afrika: samo pobeda uz poraz Alzira za prolaz.

 

Razmatrao sam situaciju, pa reko ajd da podelim sa vama iako meni i nije nesto pomoglo da odlucim sta da igram. :D

Edited by Nesh
Link to comment

ja odigrao na 9,5 u nekoj lokalnoj duploj šansi, ladno nisu digli granicu, svaka im čast ali ne treba se unapred radovati.. gortata su zato digli na 11,5 elisa na 19,5

Link to comment

Sutra krece 1/4 finala SP u rukometu pa da recem koju:

Slovenija-Francuska 2 (1.25) FRA veliki favorit ne vidim kako ih SLO moze pobediti. SLO izbacila Makedoniju u osmini finala uz veliku pomoc golmana koji je branio odlicno u finisu a i Makedonci su u finisu tri puta pogodili stativu. Morali bi Francuzi ozbiljno da podpace ukoliko SLO zeli dalje.

 

Hrvatska-Poljska: Hrvati jedva pobedili Brazil u osmini a Poljaci rutinski odradili Švede iako su ovi bili blagi favoriti u tom mecu. Hrvati su i ovde favoriti no vredi probati hendicep +4 za Poljake kvota 1.65. Bice ovo jos jedan tezak mec za vatrene.

 

Katar-Njemacka: Jako izjednacen susret blaga prednost Nemcima mada pitaj boga sta se tu moze desiti ako bude Katar imao domacinsko sudjenje. Bolje ne igrati nista.

 

Danska-Spanija veliki derbi ovo bi Nesh mogao da proba da odigra x kvota 8 :D

Edited by Cash
Link to comment

glintiću jel se dešava da nemate za isplatu i kako problem rešavate? ti, gazda ili ko je već zadužen za isti

 

 

Ne desava se, vide oni kakvo je stanje pa ili menadzer donese ili uplati nekome od nas na racun, ako je radni dan. Desavalo se i da ja poguram sa kintom dok ne stigne njihova lova, jer tako sam u mogucnosti. Skroz ozbiljna prica, nema zajebancije.

 

Elem, odigrah singl na Vavrinku za 1200 po kvoti 2.16, nemam neko posebno objasnjenje nego jednostavno filing. Mislim da ce njegova snaga i servis presuditi, kao i cinjenica da mora da grize vise da bi odbranio mnogo bodova. Uz to i ovaj tiket za 500:

 

ciYO2KG.jpg

 

Venus mi je matora, ova mala udara kao iz topa a i trebalo bi da je izdrzljivija, u slucaju da se udje u treci set. Safarova i Matek Sends su snaznije i bolje serviraju, a hokej sam odigrao zbog prevelike kvote za duplu sansu, iako Pitsburg ne blista ove sezone..

Link to comment

Jebeni KCP u Torontu ne može vola da pogodi ali ga mrtvi Van Gandi drži preko 40min u utakmici, sad je za 4min dao 4p i ovaj ga izvede i igra mu mrtvak Singler koji ne bi mogao da igra u Prokomu.

Link to comment

gortat + memphis dh 2

 

dodje.

 

nego ovaj zlijev lik puko 25. mec za 100k. a zanimljivo je da je birao ptb protiv bkn juce ali je mec odlozen i birao je gs za sinoc i naravno pukao. kakvo sranje

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...