Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 0/1, NHL 0/1, NBA 1/1, tenis 1/2. Kada igras Atletico na golove, uvek postoji rizik, da gola ne bude ili da padne kasno(kao sto se sinoc desilo). Na Pittsburgh-Chicago, cekah 5. gol 27 minuta i nije ga bilo. NBA prosao bez problema. Wawrinka kilavio, no nekako dobio 3-0, Djokovic ocekivano ciscenje. Ferrer je ne znam ni ja kako, uspeo da izgubi set(na 5-5, u prvom setu, je imao 3 vezane brejk lopte), ostalo je doslo relativno lako. Na njemu je i kombo nastradao, a bila je fina kvota, preko 10. Valjda ce se zalomiti i neka dobra serija uskoro, ovo postaje zamorno.

 

 

Fudbal

 

Napoli-Udinese 3+

 

Kvota 1.69. Ovo mi deluje jedino zanimljivo za igru, iz danasnje ponude. Jeste kup u pitanju, no gosti nisu klasicna defanzivna ekipa.

 

 

NBA

 

Chicago-San Antonio w2

Milwaukee-Utah w1

 

Kvota 1.82. San Antonio je kompletirao postavu, sto je odmah dovelo do serije pobeda. Chicago i nije u nekoj formi, primaju dosta poena u poslednje vreme. Milwaukee redje igram, no umeju odigrati dobro, bez obzira na jacinu protivnika, te bi ovde trebali lagano dobiti.

 

 

Tenis

 

Dimitrov fix

Murray H1(-2.5)

 

Bouchard fix

Federer fix

Halep fix

Sharapova fix

Nadal fix

 

Kvote, 1.52, 1.57. Lose dolaze hendikepi, na ovom AO, pa je bolje da ih ne forsiram previse. Nadam se da je Nadal imao prolaznu krizu; ostali su bili sigurni do sada.

Edited by Miljenko
Link to comment

kako je samo ocajna ponuda vrsta igara za tenis u maxbetu. sad cu im poslati jedan mail da to poboljsaju.

 

poslao im mail a oni me tretiraju kao da prvi put koristim njihovu uslugu na sajtu.

 

kazem im da bi bilo dobro da povecaju broj igara za tenis. oni iz nekog razloga posalju sliku gde je zaokruzen izbor takmicenja koje ja nisam nigde spominjao. usput su me pitali sta bih predozio. napisao sam opet da bi bilo dobro da dodaju npr. tacan broj setova, tacan rezultat i neki hendikep gore-dole kao na kosarci. ovi mi opet posalju mail gde su zaokruzili svih 7 mogucih igara koje imaju i na koji sam se zalio da je nedovoljan...

Link to comment

btw, 2.80 kvota na chicago kod kuce protiv san antonia  :mellow:

 

nema ništa od toga, san antonio je sad ušao u seriju gde neće izgubiti do all stara, pazi šta sam ti rekao :D

 

znači 34 razlike za bulse

Link to comment

Cekao sam vise gemova za lepe pare, ali odvratna Stosur ne moze za ceo mec brejk loptu da izbori. Jezivo kako je igrala, kako je ta zena osvajala US Open i kako se vec godinama drzi u top 20 ja pojma nemam

 

 

Posto sam je gledao do sad jedno 100 puta, mogu da primetim da je uvek bila agresivna (cesto sam pizdeo zbog neiznudjenih gresaka koje je pravila bas iz tog razloga) i uglavnom se vadila jako dobro iz kriticnih situacija, spasavala cesto brejk lopte i slicno... danas je em ona odigrala kao neko uplaseno dete koje je prvi put na Gren Slemu, em ova jebena Vandevege igrala kao na nekim drogama, skakutala ceo mec, servirala kao muskarac... Bas se sve lose zalomilo, jebiga. Mislim da ova gubi sledeci mec rutinski, s kim god bude igrala, jer nema sanse da ponovi ovakvu partiju.

Link to comment

nema ništa od toga, san antonio je sad ušao u seriju gde neće izgubiti do all stara, pazi šta sam ti rekao :D

 

znači 34 razlike za bulse

 

pa mozda ne pobede, ali se moze uhvatiti lep hendikep 1 na bullse. 

 

a spursi uopste ne briljiraju u gostima (12-10) doduse isti stat imaju i bullsi kod kuce ;D

Link to comment

Galata golovi na mecu.

 

5+ - 2.75

6+ - 4.8

7+ - 9.5

prvo 3+ - 3.65

prvo 4+ - 9

drugo 3+ - 2.55

drugo 4+ - 5.5

 

Napoli domacin golovi:

 

u oba - 2.15

3+ - 2.55

4+ - 5

prvo 2+ - 3.65

drugo 2+ - 2.75

 

Sve na sitno.

Link to comment

Posto sam je gledao do sad jedno 100 puta, mogu da primetim da je uvek bila agresivna (cesto sam pizdeo zbog neiznudjenih gresaka koje je pravila bas iz tog razloga) i uglavnom se vadila jako dobro iz kriticnih situacija, spasavala cesto brejk lopte i slicno... danas je em ona odigrala kao neko uplaseno dete koje je prvi put na Gren Slemu, em ova jebena Vandevege igrala kao na nekim drogama, skakutala ceo mec, servirala kao muskarac... Bas se sve lose zalomilo, jebiga. Mislim da ova gubi sledeci mec rutinski, s kim god bude igrala, jer nema sanse da ponovi ovakvu partiju.

Samo njeno ime ti dovoljno govori da je igrala ko na drogama :lol: , inace simpaticna Coco igra protiv Madison Brengle koja me je vec kostala novca pobedivsi Petkovicku. Verujem da ce Coco dobiti taj mec.

Cudno da niko ne igra rukomet SP u Kataru, tu se uzivo da dobiti lepe pare npr 15 min do kraja Egipat  vodio protiv Sveda 5 razlike a ovi drugi imali kvotu 1.60 da ce izgubiti za manje od 5 golova razlike. Poklon kvota povezes s jos jednom slicnom kvotom i das solidan ulog i eto lepih evrica :D

Link to comment

Odigrao Cehe i Dance live rukomet. Cesi vodili 9-3 i imali kvotu 2.60 da ce da pobede i odma sam uzeo takav poklon, na poluvremenu je 21-11 za Cesku i Dansi vode 16-8 :naughty:

Edited by Cash
Link to comment

nema ništa od toga, san antonio je sad ušao u seriju gde neće izgubiti do all stara, pazi šta sam ti rekao :D

 

znači 34 razlike za bulse

Hvala jos jednom puno za statmuse key. Teska navlaka. :D

 

Dakle, odigrao Fener -3 i sve mi se cini da je onaj tip tekme gde moze biti 34 za Armani. Mislim da su ih nesto tako odvalili prosle sezone, ako se ne varam. Mada, cini mi se i da je Fener mnogo ozbiljnija ekipa nego prosle godine pa rekoh da probam.

Edited by Zinedine Zidane
Link to comment

nego sad mi nesto dosadno pa da bacim koju za nba i tenis

 

 

berdic - troicki h1 2.5 - troicki u poslednja 12 dana oidgrao 10 meceva. stize ga umor polako a i bez toga bi realno bilo tesko ocekivati da pobedi berdica. u pet dosadasnjih medjusobnih duela troicki nije set uzeo cehu. ocekujem 3-0. kvota 2

 

dimitrov - baghdatis h1 2.5 - tu nije toliko izvesno kao u prethodnom duelu ali verujem da bugarin moze do 3-0. 5-1 u medjusobnim za dimitrova s tim da je jedini mec sto je baghdatis dobio je kad je dimitrov predao u drugom setu na w. u poslednja dva meca dimitrov je dobijao meceve bez izgbuljenog seta i po rezultatu u setovima vrlo lako. kvota 2.20

 

gasquet - anderson I set over 9.5. anderson dobar server, gasquet ne toliko kao on ali posto ocekujem izjednacen duel, cenim da ce biti neizvesno u setovima. u pet do sadasnjih duela samo se jednom desilo da ne bude bar deset gameova u prvom setu (doslo je 9). 4-1 u medjusobnom za francuza. kvota 1.50

 

nadal - sela I set over 9.5 i dodao bih jos i 1&over 30.5. nadal ne briljira ali ne ocekujem da ga dudi izbaci. spanac cesto stuca u prvim setovima. za over u prvom setu kvota 2 a za 1&over 2.04.

 

 

kanter over 11.5. juce je ubacio 24 clevelandu koji nema nista bolji frontcourt od milwaukeeja. pachulia i henson se rotiraju na centru. plus, favors ne igra. kvota 1.85

 

brook lopez over 15.5. on ovu grenicu zna preci za 15 minuta. igra protiv clippersa, neretko centri znaju da natrpaju clipperse. kvota 1.80

 

tu dodajem jos onaj h1 (7.5) na chicago protiv spursa. kvota 1.55.

 

 

+ eksperimenti

 

1&over

 

milwaukee protiv utaha granica 184.5 kvota 2.60

portland protiv bostona granica 203.5 kvota 2.38

clippersi protiv brooklyna granica 201.5 kvota 2.09

Edited by 189-
Link to comment

Hvala jos jednom puno za statmuse key. Teska navlaka. :D

 

Dakle, odigrao Fener -3 i sve mi se cini da je onaj tip tekme gde moze biti 34 za Armani. Mislim da su ih nesto tako odvalili prosle sezone, ako se ne varam. Mada, cini mi se i da je Fener mnogo ozbiljnija ekipa nego prosle godine pa rekoh da probam.

ma dobice ih fener, govno je armani i ja sam igrao dvojku

ali kreten nisam smeo igrati albu nego odigram vise poena  :isuse:

Link to comment

pun mi je kurac više minus poena i u EL i u NBA, ništa ne može da dođe. real i panata daju 30 poena za 5min i onda u narednih 5 još 4. fener u prvoj 52, u drugoj ni 30. uživo odigram galatu i albu plus na 140, padne 140. ne može galata da ubaci jebeni koš iako alba pokušava da izgubi utakmicu

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...