Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1/2, tenis 2/2. Golovi prodjose nekako, no fiks je zato bio propast. Izbegoh gomilu iznenadjenja, ali na kraju ni Liverpool nije mogao do pobede. Ne razumem; znali su ko je sve ispao i da mozda mogu i do finala i nisu uspeli izbeci replay. Nadal i Berdych manje-vise lagano dobise, uz ocekivani prvi set over. Bouchard se malo namucila, Sharapova i Halep, bez problema. Murray je ovo mogao ranije zavrsiti, no oscilacije u igri su normalna stvar. Konacno tri izlazna tiketa, mada je moglo proci i sve, uz malo srece.

 

 

Fudbal

 

Brighton-Arsenal P/K2

Juventus-Chievo P/K1

 

Kvota 1.52. Dva, na papiru, najsigurnija fiksa za danas. Sreca te izbacih 2+, na Ajax-Feyenoord, zavrsise bez golova.

 

 

NBA

 

Chicago-Miami w1

Phoenix-LA Clippers w2

 

Kvota 2.04. Chicago i ja se ne slazemo najbolje, posto ih retko pogodim, no da probam veceras. Clippersi su igrali malo meceva, u poslednje vreme, pa bi mogli i u gostima da se pokazu. Par neverovatno visokih granica za over. Phoenix-LA Clippers 222.5, poluvreme 110.5, ovde i mogu razumeti, da se ocekuje dosta poena. Orlando-Indiana, otvoreno na 209.5, sada je 208.5, poluvreme 103.5; nije mi jasno ko tu moze da da tolike poene. Ja ne igram undere na NBA, no cisto da pomenem.

 

 

Tenis

 

Wawrinka H1(-1.5)

Djokovic H1(-2.5)

 

Azarenka fix

Raonic >9.5 gemova prvi set

 

Kvote, 1.56, 2.22. Wawrinka siguran do sada. Djokovic ne bi trebao imati problema protiv Mullera, koji je dosta laksi protivnik od Isnera. Azarenka izgleda spremno, nakon serije povreda prosle sezone. Raonic-Lopez, klasican over u najavi.

Edited by Miljenko
Link to comment

Stara kurva domacin golovi:

 

u oba - 1.86

3+ -2

4+ - 3.7

 

Chievo igra dosta tvrdo i prima malo golova, ali mislim da ce danas da prime bar 3.

Edited by Timmy
Link to comment

Smes da pitas :D

 

Ni blizu nisu iste uplate. Uvek ubedljivo najvise uplacujem na manje kvote, tako da i dobitak bude najveci na tiketu sa najmanjom kvotom. Konkretno sad je odnos 16:10:5.

 

 

edit: i da, samo singlove igram. Eventualno ponekad vezem dve tekme koje sam prethodno izigrao u singlovima, ali to bas retko i nisam skoro. Al sad kad si me podsetio, odigracu jednom od sledecih puta :)

Edited by Timmy
Link to comment

Prodade me Juve. Dadose dva, ali oba u drugom

 

 

Fiorentina - Roma, mi je par dana. Trenutno je Fiorentina u dosta boljoj formi. domacin golovi

 

2+ - 2.4

u oba - 3.85

3+ - 5.5

 

4+ - 16 

prvo 2+ - 7 

drugo 2+ - 5.

1:0 tacan rez, za nedaj bobe - 8

 

U Belgiji na autsajdere

 

Brizevi, domacin golovi, na sitno

1+ - 1,75

 

2+ - 5

u oba - 8.5

3+ - 16

 

Gent-Ostende, gost golovi, jos sitnije:

1+ - 1.83

 

2+ - 5.5

u oba - 9.5

3+ - 17

Link to comment

Koliko je ovaj Čikago smrdljiva ekipa, jebo ih Tibodo da ih jebo. Kad treba da pobede oni izgube, kad treba da izgube oni pobede, kad treba da daju poene daju kurac, kad treba da ih primaju tad igraju odbranu, kad ne treba da daju poene tad daju 115

Link to comment

Baja sa 23 pogotka u nizu igrao Hjuston h2 -8, vidim da granica uglavnom skace i kod mojih je sa 8.5 skocilo na 9.5, sto znaci da uplate generalno idu na goste. Ja ne pipam ali ko voli nek' izvoli, jos dva su mu samo ostala do glavnog dzekpota.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...