Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

danas odigram na hrvate u poluvremenu, bila kvota nesto preko 2, u tom trenutku rezultat 10:12, posle par minuta hrvati povedu 14:12, pa odigram nesto sitnije na poljake (x pokrio u startu), na to dodam i golove manje i nesto se izglupiram sa jurenjem hrvatske na -2,5 hendikep, jer je tih par minuta delovalo kao da sigurno dobijaju

na kraju sam zavrsio u nekom malom plusu

ali, kako su ljudi pukli pare negde sredinom drugog igrajuci na hrvatsku to je strasno, kvota je bila vec neka smesna 1,3 ili 1,4 nekoliko njih se zaletelo sa ozbiljnim ciframa. nije mi jasan taj nacin igre uzivo

 

 

Ja na samom pocetku roknuo X2 na Poljake @2.30 jer sam ih gledao par puta na ovom turniru a i doneli mi pare protiv Svedske, isto uz mnogo preokreta ali ipak manje nego danas. Mislio sam da je gotovo kad je bilo nereseno a Hrvati imali onu kontru posle koje su Poljaci dobili i drugo iskljucenje, na manje od 10 minuta do kraja, tu sam bio ubedjen da se nece izvuci.. ali em su dali gol, em Hrvat prilikom gola faulirao tog sto je zabio i isto dobio 2 minuta pa se sve brzo ujednacilo. Bas zanimljiv mec bio, a jos sam i uzeo 1300 dindzi :D

 

Veceras nesto sitno samo:

 

LA Kings - Cikago X2  @ 1.48

Chung Hyeon - Jonatan Eysseric  2 @ 3.00

 

500din

 

 

Serena - Keys  2 @ 5.00

 

500din

 

 

Sarapova 1 @ 1.29

Finiks-Vasington  manje od 210.5  @ 1.95

Klivlend - Portland 1 @1.25  (uzivo na poluvremenu kad su imali +10, sad je vec poceo raspad i pascu lagano na bednoj kvoti)

Dodig/Melo 1 @ 2.80  (isto uzivo, dok su gubili 1:0 u setovima i vodili 4:3 ili tako nesto u drugom, a sad vode 5:2 u tajbrejku drugog i mogu lagano da okrenu)

 

500din

Link to comment

Trebl @1,79

Đoković

Bayern

Rytas

0/1=-1.00

 

Jebeni Rytas izgubi od jednog od najslabijih timova u Evropi.

 

Mislim da je Berdych opet potcenjen i da su sanse danas 50-50, ali ipak no bet za mene. Mec moze da krene u oba smera... mozda uhvatim nesto live ako se ukaze prilika.

Link to comment

Uhvatio ja 2.95 na Mareja prvi set, samo zbog kvote, na 2:3 i 0:30 na svoj, ali za sitan ulog . Mislim da Berdih uzima mec.

 

Ali sta mi sinoc uradise Dodig i Melo, a pre toga njima sudija. Na 5:5 i brejk lopti za njih jedan od njih dvojice odigra udarac, Herbert na mrezi minimalno zakacio lopticu a posle toga ovaj drugi odigrao i uzeli poen. Dodig i Melo se bunili da su ovi odigrali dva puta ali nista, djus pa 6:5, tajbrejk, a onda u tajbreku 3:0 pa 5:2, na 5:4 dupla Mela i 5:7 rutinski. Jebem mater i sudiji i ovoj dvojici debila.

Link to comment

e, jesam sisa. gledam berdih marej i vidim da se marej muci na svoje servis gemove i nekako dobije 6ti gem u mecu. i hocu da igram da berdih dobija 8, kvota preko 5, ujedno bi bila odlicna odbrana za neke tikete sa 10+ gemova prvi set. nisam smeo da odigram, a otrese ga berdih u 8mom gemu :(

edit: ne sisa, sisetina, odigrao sam u tom trenutku da ce dobiti berdih prvi set i poradovao se kad je napravio brejk, ali evo vraca marej brejk, sad ce ga razbije :D

Edited by pbg12345
Link to comment

 

Wall Turnover : Lost Ball (5 TO) Steal:Thomas (1 ST)  00:00.8   Porter Foul: Personal (1 PF) (2 FTA)  00:00.7     00:00.7

[PHX 105-98] Thomas Free Throw 1 of 2 (17 PTS)    00:00.7

[PHX 106-98] Thomas Free Throw 2 of 2 (18 PTS) 

 

šta se ovde desilo jbm im hleb beli? pogodim over na rasela i over pp atlantu, ostane mi vašington +6.5, nisam ni gledao tek jutros vidim. kako je ovo moguće pri ovom rezultatu, živ nisam dok ne vidim

Link to comment

u jbt

 

ja sam nocas cekao dalas +3,5 na 16 sekundi do kraja bacanja i lopta za dalas i plus tri za hjuston, cendler omasi oba slobodna bacanja i onda izgube loputu, naprave faul i prime jos dva poena  :isuse:

 

 

evo, cisto da iznate sta da izbegavate danas:

 

29.01. 20:05 7094 MACCABI T.A. REAL MADRID ki 1 2.55 5 / 7
29.01. 20:30 7095 CAJA LABORAL MILANO kh 1 (-5.5) 1.85
29.01. 20:45 7097 EFES OLYMPIAKOS ki 1 2.15
29.01. 20:45 7096 RED STAR ALBA kmb 1&UP< 147.5 2.55
29.01. 18:00 8604 N.DE COLO(CSK) idk > 13.5 1.85
29.01. 20:45 8626 B.MARJANOVIC(CZV) idk > 13.5 1.85
29.01. 20:45 8623 J.MCLEAN(ALB) idk > 12.5 1.85
 

Link to comment

ja pred sinocne meceve uzeo i napisao sve parove na papir i odigrao ovako za sebe sve uktamice sa hendikepom i dodatnim hendikepom. i dodje 10 od 11 utakmica. dobro je da nisam uplatio.

 

 

inace dodje mi jefferson + gortat.

 

mixovao sam jos toronto 1&over i houston 1&over...dodje toronto a na houstonu bilo nedovoljno poena. 

Link to comment

Fudbal 1/1, NHL 0/1, NBA 1/1, tenis 1/1, prosao i kombo. Fudbalski tiket je prosao u samoj zavrsnici. Juve dobio jedva, ocajnu Parmu; Tottenham zamalo izgubio od nizerazredne ekipe. Moji Pingvini nisu dali nijedan gol, te nije bilo overa u Washingtonu. U Los Angelesu, lagana goleada. Konacno nadjoh i jedan poluvreme over, uz Clipperse, koji odigrase  tezak mec. Sharapova ocekivano bez problema, Berdych se tradicionalno raspao. Ponekad pomaze kod kombo tiketa, kada ne mogu sve odigrati na istom mestu. Fin dan. Jedan promasaj, no ukupni bilans je bio sjajan.

 

 

Fudbal

 

Sevilla-Espanyol 3+

 

Kvota 1.72. Sevilla je porazena sa 3-1, u prvom mecu, te ocekujem totalnu ofanzivu od starta.

 

 

NHL

 

NY Rangers-Montreal w1

St. Louis-Nashville w1

 

Ottawa-Dallas 5+

Tampa-Detroit 5+

 

Kvote, 2.67, 2.09. Rangersi retko gube kod kuce od Canadiensa. Predatorsi minus Rinne, nisu ista ekipa, te odigrah i na St. Louis. Dallas je jedan od najboljih over timova ove sezone. Tampa i Detroit imaju fin trend pluseva, na mecevima u Tampi.

 

 

NBA

 

Memphis-Denver H1(-5.5)

 

Kvota 1.65. Ne tako simpaticna ponuda danas. Denver je igrao nocas, pa se odlucih za Memphis, sa smanjenim hendikepom.

Edited by Miljenko
Link to comment

189, evo danas svih pet pluseva na EL, ja odigrao 4, nisam smeo onaj koji je najlakše došao na Laboral.. tj na cska isto nisam igrao over celu utakmicu nego over tim 1.. ova 3 ostala klasični overi, mislio sam da Zvezda nema šanse da dođe, ali dođe...čekam ovakav dan od početka sezone, izbrisao sam sav mogući minus ove god :D

Link to comment

Je li Đoković toliko bolji - 3.8 na Vavrinku, 5,5 hendikep gemovi, granica 37.5 gemova. Berdih i Marej su imali više uz jedan 6-0.

 

Stvarno su preterali. Sad videh da je u Meridianu kvota na Wawrinku 4.50. :blink: Nazalost, tamo nemam nista na racunu, pa ne mogu da ga izmalerisem. Doduse igrao sam H2 (hendikep 1.5) na nekom mesanom uzaludnom tiketu. U Maxbetu je to 2.45.

Link to comment

Kod mene 4.22 na Vavrinku i igracu to za neke manje pare ali tek ujutru. Za veceras ide 1500 ili 2000 na Safarovu/Matek-Sends protiv Zeng i one neke meni nepoznate dubl igracice, na koje kvota pada i sad je na njih 1.75 a na moje 2.05. Mislim da Safarova i Matek bolje serviraju a to je u dublu jako bitan faktor, bez obzira sto su Kineskinje verovatno uigranije... od ostalih parova veceras, Kavcic je zicer protiv bucka cvikerasa a Nisioka-Desein verovatno ide lagano u over 21.5, ocekujem tu 3 seta.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...