Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Uspeo sam da izaberem jedinu tekmi iz lige koja nije usla GG :(

 

Natrpah jako na Bajerna, ako ne udje, pravim pauzu.

 

gost prvo 2+ - 2.4

gost 4+ - 2.65

prvo 3+ - 3.15

prvo 4+ - 6

 

 

Hvala Bajernu, tacnije Robenu, izvukoh sve i predjoh u plus :)

 

A sad malo da odmorim, poleteo sam juce i danas. Srecom nije se zavrsilo kako je izgledalo.

Link to comment

Ne pamtim kad sam odigrao jedan tiket na dan. Samo singlirao over na nižnji i efes jer po zakonu velikih brojeva mora efes nekad da dođe over a i granica mi bila mala 144,5. Ušlo na poluvremenu. Nemam blagu ideju šta da odigram za noćas, ništa mi ne deluje pametno.

Link to comment

cavs h1 5.5

vucevic over

 

mozda mcw over ili hibbert

 

denver over I pol 50.5. pitanje je samo hoce li igrati lawson

 

 

 

isner h1 1.5

novak I set over 9.5

Edited by 189-
Link to comment
Odigrah singl 2000 dinara na Pospisila protiv Garsije Lopeza. Totalno su mi nejasne kvote za taj mec, 2.20 na laznog Kanadjanina a 1.60 na Spanca koji jeste mnogo gotivniji od onih klasicnih spanskih sljakera jer igra dobro i na ovoj podlozi ali Pospisil je mnogo dobar na betonu, bolje servira i nista nije losiji u polju, a dodao bih i da cinjenica da je znatno mladji moze da prevagne u ovim mecevima na 3 dobijena seta. Nemam sta puno da pisem o ovom mecu, gotivim oba igraca ali sam se jako iznenadio kvotama, ja bih dao oko 1.50 na njega.. mozda bukiji znaju nesto sto ja ne znam, mozda su mu dali lepe pare da izgubi, ko ce ga znati - ali sam svakako zakuvao i prilicno sam optimistican :D 

 

Od ostalih meceva, namece se kec na Koko Vandevege protiv Brengle, posto je protiv Stosur odigrala nestvarno dobar mec i ako odigra upola dobro kao tad treba da prodje (jesam kenjao da ce puci prvi sledeci mec protiv Stosur ali nisam znao da igra bas sa ovom Brengle, jbg :D ). Muguruza je bolja od Bacinski i isto bi morala rutinski ovo da resi, kao i Cibulkova protiv Alize Kornet, mada su to zene a one su jako nestabilne, blablabla :D I naravno, Izner - Miler manje od 45.5, zbog moje teorije da dolazi manje kad igraju dva servera balvana. Iako Miler igra jako dobro od pocetka godine, nekako ocekujem da ce ga Izner rutinski odvaliti. To sve sam spojio sa kecom na Dalas protiv Cikaga ali je bitno samo da prodje singl, ovo je odigrano iz zezanja za 500, kvota 11.

Link to comment

http://contests.covers.com/SportsContests/survivor/index.aspx

 

Imate na coversu (mnogo dobrom sajtu, inace) neko takmicenje i lik je vec preksinoc uzeo 25 000 dolara jer je vezao 21 dobitni tip, sinoc je pogodio Atlantu -4 protiv Oklahome i ostalo mu je da veze jos 3 pogotka u nizu da uzme i 100 000. Ko voli da prati druge koji pogadjaju, ovo mu je lepa sansa jer covek sabija :D Ja ipak igram samo po svom ubedjenju pa i nemam neke koristi od ovoga ali mi je zanimljivo da vidim sta ce biti, voleo bih da covek uzme i stotku.

Link to comment

Fudbal 0/1, NBA 1/1, tenis 1/2. Ne znam sta reci za ove moje. Mislio sam da ovako nesto moze samo na menadzeru da se desi. Mec gde su trebala pasti bar 3 gola, vec do poluvremena, zavrsen je 0-0. Ako je skorije bilo sumnjive utrakmice, to je ova od sinoc. NBA prijatno iznenadio. Ocekivana gomila poena, na Phoenix-Houston, te fenomenalni Thompson. Gemove uhvatih fino, Wawrinka je i dalje siguran. Nije mi jasno, kako je Kvitova izgubila, no WTA je to, a tu je sve moguce. Bolje je sto je kombo pao na dve stvari. Nervirao bih se zesce, da je samo Man Utd kiksirao. Bile su malo vece kvote, samim tim i manja uplata, pa sam zavrsio u malom plusu. I to je dobro, nakon 4 losa dana.

 

 

Fudbal

 

Chelsea-Bradford 2+

Cordoba-Real Madrid 3+

 

Liverpool-Bolton P/K1

Elche-Barcelona P/K2

A. Madrid-Rayo Vallecano P/K1

 

Kvote, 1.51, 1.78. Nema goreg sporta od fudbala za igru, no da pokusamo ponovo. Murinjove timove ne volim da igram na golove, ali 2 valjda mogu dati, protiv dosta slabijeg rivala. Real standardno, te tri velika favorita u fiksu.

 

 

Tenis

 

Bouchard fix

Sharapova fix

Halep fix

Murray fix

 

Nadal fix

Berdych fix

Kyrgios >9.5 gemova prvi set

 

Kvote, 1.72, 2.55. Kyrgios-Seppi, bi trebao biti tvrd mec. Hteo sam prvo i Berdych-Tomic, probati na gemove, no ne verujem da Tomic moze napraviti iznenadjenje, te odigrah fix. Murray igra ubedljvo, Nadal bas i ne, ali mi Anderson ne izgleda kao neko ko mu moze napraviti probleme. Tri WTA para, gde ne bi trebalo biti iznenadjenja.

Link to comment

Nadal ima sasvim finu kvotu 1.30, a na WTA ce pasti neko iznenadjenje. Ocekujem da Sarapova izgubi set nocas a moze lako i mec da izgubi.

I Busar moze da ima velikih problema sa Begu koja odlicno igra na ovom AUS openu. I tu moze Busar vrlo lako da izgubi. Od svih mi je Halep najsigurnija pa verujem da ce rutinski odraditi Wickmayer sa 2-0.

Link to comment

http://contests.covers.com/SportsContests/survivor/index.aspx

 

Imate na coversu (mnogo dobrom sajtu, inace) neko takmicenje i lik je vec preksinoc uzeo 25 000 dolara jer je vezao 21 dobitni tip, sinoc je pogodio Atlantu -4 protiv Oklahome i ostalo mu je da veze jos 3 pogotka u nizu da uzme i 100 000. Ko voli da prati druge koji pogadjaju, ovo mu je lepa sansa jer covek sabija :D Ja ipak igram samo po svom ubedjenju pa i nemam neke koristi od ovoga ali mi je zanimljivo da vidim sta ce biti, voleo bih da covek uzme i stotku.

 

sad kad ga ispratim ima da pukne ;D

 

vidim i mi mozemo ovo igrati. zanimljiva stvar

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...