Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

;D evo vec 16 poena...lagano dosao batica 

 

a pogledaj meeks. isto 9.5 granica covek dao 9 poena a sut 2-13 ubio bih se

 

 

inace, dobro je da nije dao puno cp, nece se granica pomerati. sledeci put ga mozemo opet igrati. nece uvek ovako lose sutirati. ili meeksa. edit: sada ovo nema smisla

Edited by 189-
Link to comment

 

 

 

inace, dobro je da nije dao puno cp, nece se granica pomerati. sledeci put ga mozemo opet igrati. nece uvek ovako lose sutirati. ili meeksa.

 

razmišljam o ovome malopre i mislim se "jbt koji si klošar /na mene se odnosi/, do malopre si kukao da ti dođe, a sad ti krivo što je dao 16" meni je 16 puno, pomeriće sigurno, bolje da je dao 12 pa da pomere za pola koša :)

Link to comment

Koju kvotu si igrao na Raonica? Kod mene 1.18, prosto mi je to neverovatno. Kapiram da je lud na ovoj podlozi i sve to ali jebenih 1.18, kao protiv mene da igra... Ja cu tu verovatno prvi set h2+1.5, moze to Felisiano opusteno odvuci u tajbrejk a kvota je finih 1.80.

Po meni je Lopez u ovom trenutku daleko ispod nivoa na kome treba da bude da bi namučio Raonica i očekivao sam da uzme maksimalno jedan set. Nisam gledao meč, ali se ispostavilo da sam pogrešio a istovremeno i dobio opkladu. Razmišljao sam da odigram i skraceni gem hendikep -3,5 @1,55 i to bi došlo, čak je došao i pravi hendikep -4,5.
Link to comment

over vucevic, bledsoe, lowry

pph1 golden state,

wawrinka garcia <32.5

williams muguruza <19.5

raonic lopez hg -4.5

2/7 :0.6:  :isuse:

 

vreme je da odmorim predjem na rukomet :D

Link to comment

Po meni je Lopez u ovom trenutku daleko ispod nivoa na kome treba da bude da bi namučio Raonica i očekivao sam da uzme maksimalno jedan set. Nisam gledao meč, ali se ispostavilo da sam pogrešio a istovremeno i dobio opkladu. Razmišljao sam da odigram i skraceni gem hendikep -3,5 @1,55 i to bi došlo, čak je došao i pravi hendikep -4,5.

 

 

Ja igrao vise gemova na jedan i dvojku na drugi tiket ali me na oba ubila Azarenka, ne znam zasto sam mislio da je to zicer po finoj kvoti.

 

Batica pogodio i 24. u nizu, Hjuston dosao. Ko hoce da ga izmalerise, neka prati danas kad izbaci sta je igrao pa neki jaci singl... :D

Link to comment

ima li ko da prati ovo rukometno prvenstvo?

dvoumim se danas izmedju ceske i bosne

kvote su oko 2,7 i na jedne i na druge

ceska igra protiv rusije, cesi su najpre nanizali 3 poraza i onda kad su skoro sigurno vec ispali, pobedili island i alzir, sa druge strane rusija je u poslednjem kolu grupe uspela da se samoubije i ispadne od argentine u direktnom duelu. nekako mi realno zvuci da  su se cesi pre svega psihicki oporavili od ispadanja (a i ocekivanja u startu su bila manja) i da bi mogli daleko spremnije uci u ovu utakmicu

bosna igra protiv belorusije, bosanci su debitanti, igrali su ok prvenstvo, jedino su u poslednjem kolu izgubili sa 7 razlike od hrvata koji su ipak klasa, a i bosancima je ta utamica dosla posle poraza od tunisa sa kojima su igrali za prolaz dalje. verujem da su se do sad oporavili i da ce kao debitanti zleti jos neku pobedu, pri tom su u oktobru u gostima protiv belorusije izvukli nereseno

 

ne vidim ni jedne ni druge kao favorite, ali mislim da imaju 50% sanse,a kvote su ok. verovatno cu singlirati obe i na sitno iskombinovati sto kraj sto poluvremena

Link to comment

Fudbal 1/1, NBA 0/1, tenis 1/2. Ovo je bio jedini nacin, na koji sam mogao provuci fudbalski tiket. Izbegoh par stvari, gde bih zveknuo(Ajax 0-0, Porto porazen). Igram tolike godine, i opet umem da budem drcan. Umesto da odigram samo Clipperse, kada vec nisam sacekao ponudu za Rocketse, meni nije bila dosta 1.66 kvota, te dodah Chicago. :isuse:  Na Azarenku bih pao u svakom slucaju. Over, Wawrinka i Novak, po ocekivanju. Mogla su bar tri pogotka uci, no ovde sam i ja malo kiksirao.

 

 

Fudbal

 

Rochdale-Stoke w2

Napoli-Genoa 2+

Ferreira-Benfica w2

 

Kvota 1.71. Tanak izbor danas. Stoke ne bi trebao imati problema, mada je bilo dosta cudnih rezultata, tokom vikenda. Golovi standardno, te Benfica, koja bi mogla jos vise pobeci Portu.

 

 

NBA

 

Memphis-Orlando H1(-8.5)

Oklahoma-Minnesota P>102.5

 

Kvota 3.05. Memphis u usponu forme, na Oklahoma-Minnesota, prilicno niska granica, te probah i to.

 

 

Tenis

 

Nadal fix

 

Murray fix

Halep fix

Sharapova fix

 

Kvote, 1.60, 2.02. Nadala moram ispratiti, po ovoj kvoti(Meridian). Berdych se redovno raspadao protiv njega. Ocekujem da Murray manje-vise lagano dobije. Makarova mi je nepoznanica, mada Halep igra dosta dobro. Mislim da je Sharapova, jos uvek prevelik zalogaj za Bouchard.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...