Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

 

 

 

Od sada cu te svaki put ripotovati, jer ocigledno ne kapiras sta nije kulturno i ljudski, a sta jeste. A to se poklapa i sa pravilima ovog foruma.

 

 

A ti ne kapiras koliki mentol ispadas ovakvim postovima, odjebi ili me stavi na ignor listu.

 

 

Meni je veceras zanimljiv Cikago u gostima protiv Pitsburga, i to pobeda u regularnih 60 minuta. Jeste da su i jedni i drugi u kurcu ali Cikago ne gubi derbije vec dugo i nekako mislim da ce brutalno pocepati Malkina, Krozbija i ekipicu. Kvota oko 2.50, igracu dvojku u singlu a X2 na tiket sa tenisom, to cu gledati kasnije.

Link to comment

Preterujes. Te Glijeve komentare, vecina nas dozivljava, kao nezlonamerne, sto i jesu. Ljudi reaguju bas tako, u svakodnevnom zivotu, kada ih proda neki tim ili igrac(igracica).

Edited by Miljenko
Link to comment

Prihvatam da preterujem. I izvinjavam se svima.

 

 

A svakako je nekorektno tako pisati o zenskom rodu. Bar je ovaj forum jedno od retkih normalnijih mesta na internetu gde se ne tolerisu diskriminacije, uvrede i sl. Pa iako je ovo topik o kladjenju, mislim da bi ipak trebao da vise obrati paznju na to sto pise. 

 

I nije nikako isto kad kazes igracu slepce i kad kazes da zene i sport ne idu zajedno i da su odvratne. Nek agranica treba da postoji.

Edited by Timmy
Link to comment

sad citam i ne verujem.
komotno si mogao i 189 da riportujes  :isuse:  jer je kontekst isti

ne znam da li eventualno ti i gli imate nekakve sukobe od ranije, ali si me bas iznenadio. nekako si mi medju poslednjima od kojih bi ocekivao ovako nesto

Link to comment

Kakav majstor Izner. Ništa ne mogu da pogodim. Danas promašim Romu samo za dobre pare preko 74.5, daju 73, zadnji napad promaše polaganje i trojku, a pre toga 4min poslednja u trećoj ne daju nijedan jedini poen mrtvoj Cedeviti.

 

Da 2 nacrtane ovce stoje na papiru i da ja treba da pogodim koliko ih ima, ja bih rekao 2 i odnekud bi se treća pojavila i svršila bi po meni

Edited by theanswer
Link to comment

Prihvatam da preterujem. I izvinjavam se svima.

 

 

A svakako je nekorektno tako pisati o zenskom rodu. Bar je ovaj forum jedno od retkih normalnijih mesta na internetu gde se ne tolerisu diskriminacije, uvrede i sl. Pa iako je ovo topik o kladjenju, mislim da bi ipak trebao da vise obrati paznju na to sto pise. 

 

I nije nikako isto kad kazes igracu slepce i kad kazes da zene i sport ne idu zajedno i da su odvratne. Nek agranica treba da postoji.

 

 

Ovde je sve preterivanje, pa tako i to moje napusavanje zena. Mislim, probudio sam se u 5 ujutru slucajno, video da gubi 2:5, vratila se na 5:5 i izduvala 5:7. Da sam prespavao ne bi me toliko iznervirala, ovako je valjda normalno da popizdim i jedem govna, iako sam inace 1 izuzetno fin i kulturan mladic.

 

Nego, cekam Stosur za 2x 4880, odigrao tiket sinoc i svideo mi se pa ponovio. Cikago x2, Anahajm 1x, Memfis 1, Cibulkova (bilo 1.67 protiv Pironkove, ne znam na koju foru tolika kvota ali hvala svakako), Lopez (moji racunaju punu kvotu iako je ovaj predao u cetvrtom). i cekam nju keca.

 

A ako Raonic i Jang odigraju vise od 9.5 prvi set, pao sam samo Simon - Granoljers vise od 35.5 za skoro 40 hiljada na ulog od 120din, i zaplakacu od muke. Samo da je uzeo prvi set u tajbrejku, jebote...

Link to comment

Ja ga uhvatio na 4.2 za 500 dindzi, na 1:2 u setovima, 3:2 za njega uz prednost brejka ali i 0:30 na svoj servis. Rutinski se izvadio i otresao Monfilsa kao slinu. Cak i 2.8 pre pocetka meca je bilo previse jer je Monfils jednako nestabilan kao i on, dva klasicna ludaka.

 

3:5 za Raonica i Jang servira. Ako ode u vise od 9.5 mislim da ce mi suza kanuti, mada bih svakako branio jer je bio veliki dobitak... Bedak.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Cekao sam vise gemova za lepe pare, ali odvratna Stosur ne moze za ceo mec brejk loptu da izbori. Jezivo kako je igrala, kako je ta zena osvajala US Open i kako se vec godinama drzi u top 20 ja pojma nemam

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...