Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

E sad ono glavno, Briz - Mehelen. Igrali su vec dva puta u poslednjih par nedelja (1:1 i 0:0), i red je da ih Briz napokon napuni. Domacimn golovi:

 

u oba - 1.92

3+ - 2.15

4+ - 4.0

prvo 2+ - 3.15

drugo 2+ - 2.4

 

Nadam se da ce uci bar 3, a sto ne i svih 5. Kao sto rekoh, red je da ih napune :)

 

I na sitnije, TNS  - Carmarthen, hteo sam prvo da igram GG varijante - sam GG bio cak 1.9, al ipak preokrenuh u golove ukupno, kad je vec Meridian dao po mom misljenju dobre kvote :

5+ - 3.2

6+ - 6

7+ - 12

 

Imadosmo Briz i ja dosta srece. U 90. ga dadose, sebi za prolaz dalje, a meni za dva najvaznija tikets :)

 

A braca Velsani odlozeni. Ne znam do kada...

 

Nastavljena dobra serija... Nadam se da je bar neko nesto prepisao poslednjih dana.

 

 

I tenis rekreativno nocas. Izbacio sam zene skroz i muske sa hendikepima. Ostavio samo tiket sa cistim pobedama: Berdih, Federer, Dimitrov i Majer u fiksu. I ispod sistem 3/4 Karlovic (1.5), Anderson (1.27), Gaske (1.1) i Viktor (1.6).

 

Ako udju svi kvota je oko 3. A ako ne udje 1 kvota od 0.65 do 1.

Edited by Timmy
Link to comment

Fudbal 1/1, NHL 1/2(uz jedan tiket sa obe kvote 1), NBA 1/1, tenis 0/2. Fudbal korektno, uz jednu kvotu 1. NHL je isao fino, no na kraju nisam bio zadovoljan. Rangersi su, da tako kazem, regularan OT mec. Egal od pocetka do kraja. Capitalsi su imali 3-1 i 4-2 i uspeli da prime dva brza gola. Red Wingsi vodise 4-1, pre trece trecine, no ni to nije bilo dovoljno za pobedu u regularnom toku meca. Tampa je nekako otisla u over. Gomila sansi na Philadelphia-Pittsburgh, ali samo 4 gola. Kunitz pogadja precku, na samom kraju zavrsnog perioda; Pingvini ne koriste mnostvo PP sansi, protiv najgore PK ekipe u ligi. NBA je dosao bez vecih trzavica. AO je do sada prilicno nekoristan. Mogu da razumem da Fedex nekako izgubi set, no ovo kilavljenje Nadala, protiv random celendzer igraca je neverovatno. Los januar za sada. Jedan dobar dan, pa tri nekorisna.

 

 

Fudbal

 

Fiorentina-Atalanta w1

Tottenham-Sheffield UTD P/K1

Villarreal-Getafe w1

Barcelona-A. Madrid 2+

 

Kvota 1.89. Iskombinovah ove kupove, ponovo za manji ulog(kada stavim u jacu grupu, redovno pada :lolol: ).

 

 

NHL

 

Ottawa-Toronto 5+

Pittsburgh-Chicago 5+

 

Kvota 2.01. Vreme je da i napad Toronta ponovo proigra. Nakon smene trenera igraju uzasno. Pingvini su imali tezak mec nocas i doziveli neprijatan poraz. Chicago takodje igra back-to-back, te probah golove, u nedostatku boljih resenja. Nakon vecerasnjih duela, sledi All-Star pauza, pa se nadam boljim rezultatima nakon nje; blizi se playoff, sve je manje vremena za taktiziranje.

 

 

NBA

 

Atlanta-Indiana w1

Minnesota-Dallas w2

Golden State-Houston w1

 

Kvota 1.58. Vezah samo par fikseva, jer overi dolaze kilavo. Obicno se smenjuju dobri periodi za fiks i poene, te sada igram ovo prvo.

 

 

Tenis

 

Wawrinka H1(-2.5)

Djokovic <9.5 gemova prvi set

 

Nishikori fix

Serena fix

Ferrer H1(-2.5)

Kvitova fix

Verdasco fix

Azarenka H2(+1.5)

Raonic fix

 

Kvote 2.25, 2.92. Razocaravajuci rezultati do sada. Ako ne uzmem novac, tokom prve nedelje turnira, posle bolje i da ne igram. Nadam se da ce bar Wawrinka i Novak, opravdati poverenje

Link to comment

Gledam kvote na tenis i smejem se. Izner 1,10. U redu. Izner da dobija 3:0 1,40 a granica na gemove 38,5. Koja smejurija. Ako će da dođu gemovi plus na 38,5 onda kvota mora biti veća od 1,85 ako je već 1,40 na 3:0. Morao sam ovo da podelim sa nekim, izvinite, valjda je neko razumeo šta sam hteo da kažem :D

Link to comment
 

Ne mogu jer su odvratne i jako nepouzdane za kladjenje, izvini  :(

 

Od sada cu te svaki put ripotovati, jer ocigledno ne kapiras sta nije kulturno i ljudski, a sta jeste. A to se poklapa i sa pravilima ovog foruma.

 

 

Gledam kvote na tenis i smejem se. Izner 1,10. U redu. Izner da dobija 3:0 1,40 a granica na gemove 38,5. Koja smejurija. Ako će da dođu gemovi plus na 38,5 onda kvota mora biti veća od 1,85 ako je već 1,40 na 3:0. Morao sam ovo da podelim sa nekim, izvinite, valjda je neko razumeo šta sam hteo da kažem :D

 

Moze da ide cak i u pet setova, a da opet bude minus :)

 

Nalecem ponekad na ovakjve nebuloze, nije to nazalost izuzetak

Link to comment

U Mozzartu je hendikep na Isnera -1.5(kada je o setovima rec), kvota 1.23. Tacno 3 odigrana seta, na njegovom mecu-1.85. 

Meridian ima ubedljivo najgore hendikepe za tenis; bar za ove 3-0 stvari, koje ja igram. Mene bi bilo sramota i da stavim u ponudu onako nesto. 

Nocas je kod njih 3-0 za Murraya, bilo 1.07, hendikep -2.5 setova, u Mozzartu, 1.45.

Link to comment

Monfils G - Janowicz J. granica 38.5...meni ovo lici da bi moglo OVER ( pa bice valjda bar 4 seta i makar jedan tie break -_- )?

Cibulkova D - Pironkova T. granica 21.5...moglo bi mozda i ovo?

 

Sta mislite?

Edited by Nesh
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...