Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

BVB je užas, ali sam sam kriv. Nisam ih igrao mesecima, da ne kažem godinama, od onih 2:2 kući sa Hertom pre par sezona.  No, ako mi je za utehu, još 1 klub koji ne igram često, Barsa je fulala sinoć.

Molde, Citi, Sporting i Inter uhvaćeni. Ostaje žal za Benfikom, slično kao Zvezda protiv TSC sinoć, odmarali 4,5 bitnih igrača zbog revanša sa PSV i dugo bilo neizvesno, da bi pred kraj rešili 2:0 u svoju korist (naravno po ulasku par prvotimaca).

 

Nisam igrao puno EP, a prošle nedelje i početak najjačih liga sam preskočio jer sam se vraćao sa mora. Moram se ozbiljnije posvetiti...

Link to comment

2/2 (fudbal 1/1, MLB 1/1), prosao je prateci fudbalski tiket od prekjuce (4+ kvota, Betis kvota 1; Always Ready lagano u 3+), te kombo tiket (5+ kvota). Relativno lagodan prolaz na fudbalu, mada je Liverpool prilicno nervirao; City nije doneo onoliko golova koliko sam ocekivao; Dortmund los, no golovi dolaze; Atalanta jos gora, srecom te je domacin poravnao, nakon puno neuspesnih pokusaja. MLB konacno uklopljen, prolazi lepa kvota sa hendikepima za 5 ininga. Fin kombo tiket, nemam zamerke (mogao se uklopiti jos jedan tiket na fudbalu, no dovoljna je i ukupna kvota 5).

Minimalni ulozi (polovina istih).

 

 

Fudbal

 

Bodo/Glimt-Kristiansund 2+

Valerenga-Viking 3+

Club Brugge-Beerschot 2+

Bayern-Koln 3+

 

Southampton-Man Utd 2+

Napoli-Venezia 2+

Twente-Ajax 3+

Feyenoord-Go Ahead Eagles 3+

 

Kvote 2.14 i 2.85.

Stoji da ne vredi igrati kukavicki (samo 2+). Ovako mi bar treba manje tiketa za kombo kombinaciju. Bayern, Viking, Ajax su standardne stvari, dok se cini da je Feyenoord zaigrao bolje; 2+ valjda moze doci bilo gde.

 

Prateci tiket, sve bar jedan gol u prvom poluvremenu, Elfsborg, Basel, Plzen, Slavia Prague, Fenerbahce, Rosenborg, Runavik, Copenhagen, Bolivar, Lyon, Bologna, Juventus, Roma, Real Sociedad, A. Madrid, Real Madrid. Kvota 105.01.

 

MLB tiket, Toronto 5I >4.5), Boston 5I H1(-0.5), Houston 5I H1(+0.5), St. Louis 5I H1(-0.5), LA Angels 5I >3.5, LA Dodgers 5I H1(+0.5). Kvota 11.21.

 

Link to comment

Lep pocetak, nema sta, Ajax 0-0 poluvreme.:isuse: Ako nesto mrzim, to je kada prvi mec bude neko smaranje, gde ni sa peterca ne umeju da daju gol. Taman da ne odgledam nijednu utakmicu do kraja dana.

Link to comment

Propali i Holandjani, kada i kod njih mora da se igra samo 2+, na gostovanja jacih ekipa. Ja tu ocekujem 2-2 odmah na poluvremenu, a ne neko takticko nadmudrivanje. Sada me mrzi i Utd da gledam.

Link to comment

0/2 (fudbal 0/2). Toliko kilavih utakmica na fudbalu juce. Od 8 odigranih meceva, samo 3 su dosla 3+, pa je bilo skoro nemoguce i uklopiti nesto. Holandjani se obrukase skroz; Ajax samo 1-1, dok je Feyenoord jedva dobio povratnika u najvisi rang, smor. Man Utd taman koliko treba, kao i Napoli. Bodo/Glimt prolazi u nastavku meca, no Valerenga i Viking zakazase. Bayern je odigrao neverovatnih 0-0, u prvom poluvremenu; na kraju 5 golova, taman da nema bonusa. Siri tiketi ni blizu, puno utakmica bez gola u prvom poluvremenu. Bespotrebno preskocih MLB, vecina favorita je imala prednost nakon 5 ininga. Nakon lepe subote, juce bas nista nije proslo. Jedva cekam NFL i hokej iz Nemacke, Austrije, kako ne bih forsirao fudbal, kada precesto ulecu ovakvi metiljavi dani.

Minimalni ulozi (polovina istih).

 

 

Fudbal

 

West Ham-Leicester 2+

Sampdoria-Milan 2+

Galatasaray-Hatayspor 2+

Nordsjaelland-Vejle 2+

 

Kvota 2.27.

Danas jedan skroz kukavicki tiket; nista dosadnije nego kada se odigra samo 2+, bez cekanja bilo kakvog bonusa.

 

Prateci tiket, sve P1+, Helsinki, AZ II, PSV II, Leeds U23, Cagliari, Trabzon, Leicester U23, Reading U23, Wigan U23, Stjarnan, Fredrikstad, Ranheim, Djurgarden. Kvota 18.82.

 

 

MLB

 

Boston-Texas 5I H1(-0.5) (Eovaldi-Allard)

Houston-Kansas 5I H1(-0.5) (Greinke-Lynch)

 

Kvota 2.34.

Boston igra promenljivo (5-5, na prethodnih 10 utakmica), no sada je svaka pobeda imperativ, nakon uzasne serije protiv Yankeesa. Sezonska serija, 4-2 za Texas; tekuca serija, 1-1.

Greinke je u odlicnoj formi, 1-0, 1.89 ERA, 0.74 WHIP (11-3, 3.43 ERA, 1.11 WHIP, na nivou sezone). Houston ima 5-5 trend pobeda i poraza, kao i Boston; Kansas 6 pobeda na prethodnih 7 utakmica. Sezonska serija, 3-1 za Kansas (3 neocekivana poraza Astrosa u nizu).

 

Siri MLB tiket, NY Yankees 5I H2(+1.5), Toronto 5I H1(+1.5), Oakland 5I H1(+0.5). Kvota 3.02.

 

Link to comment

0/2 (fudbal 0/1, MLB 0/1), prosao je prateci MLB tiket (3+ kvota). Fudbal je nastavio kilav trend od nedelje. Ako sam za neki par juce bio ubedjen, to je Milan za golove; 0-1 od 9. minuta i nista do kraja, sta su igrali nije mi jasno. Tesko bih se odlucio da nesto probam 3+, pa mozda i nije bilo boljeg resenja. Houston me 3 puta obara u nedelju dana, protiv istog protivnika. Ako nesto mrzim, to su ove pobede non playoff timova u serijama. Na sirem prodjose 3 para, taman da kazem da sam uhvatio nesto.

Minimalni ulozi (polovina istih i dalje).

 

 

Fudbal

 

PSV-Benfica 3+

 

Kvota 1.77.

Ne kapiram ovoliku 3+ kvotu na ovom paru. Meni je to dosta verovatniji mec za golove od Ferencvaros-Young Boys.

 

Prateci tiket, sve P1+, Oldham, Swansea, Norwich, QPR, Northampton, Rochdale, Stevenage, Wigan, Leeds, Gillingham, Brentford. Kvota 45.43.

 

 

MLB

 

Baltimore-LA Angels 5I >4.5 (Watkins-Bundy)

Milwaukee-Cincinnati 5I <5.5 (Burnes-Mahle)

 

Kvota 2.12.

Dosta derbi meceva danas, a ja u fiksu preferiram favorit-autsajder duele, te probah samo kombinaciju sa poenima.

Watkins i Bundy se ne mogu pohvaliti upecatljivim sezonama. Watkins, 2-5, 5.63 ERA, 1.55 WHIP (na poslednja 3 nastupa, 9.00 ERA); Bundy, 2-9, 6.04 ERA, 1.33 WHIP.

Suprotnu stvar imamo na American Family Fieldu. Burnes bi imao neku pobedu vise, da nije slabe podrske napada sa starta sezone. Ukupno, 8-4, 2.13 ERA, 0.91 WHIP (trend od 3 starta, 2-0, 0.43 ERA, 0.62 WHIP; Mahle, 10-4, 3.78 ERA, 1.20 WHIP (forma, 2-1, 3.32 ERA, 0.95 WHIP).

 

Siri MLB tiket, Oakland 5I H1(+0.5), Tampa 5I H2(+0.5), Chicago White Sox 5I H2(+1.5), Boston 5I H1(-0.5), NY Yankees 5I H2(+1.5), St. Louis 5I <5.5, Houston >7.5, LA Dodgers 2. Kvota 36.70.

Link to comment

1/2 (fudbal 0/1, MLB 1/1). Tragikomicna serija glupavih rezultata na fudbalu nastavljena. Sinoc biram jedan mec za 3+, i taj se zavrsi 0-0 (na stranu to sto je favorit imao sat vremena igraca vise). MLB se lepo uklopio. I na sirem je proslo svasta, no nedovoljno za ceo tiket. Ponekad je i kombo kvota manja od 4, prevelika za uhvatiti.

Minimalni ulozi (polovina istih).

 

 

Fudbal

 

Brondby-Salzburg 3+

Dinamo Zagreb-Sheriff 3+

 

Kvota 2.72.

Salzburg se zestoko ispromasivao na prvoj utakmici, te ocekujem da se to vrati danas. Dinamo juri 0-3 i otvoren pristup je neophodan od starta meca.

 

 

MLB

 

Boston-Minnesota 5I H1(+0.5) (Pivetta-Ober)

San Diego-LA Dodgers 5I H2(+0.5) (Snell-Buehler)

 

Kvota 2.19.

Boston je u tesnoj wild card trci, te su pobede protiv timova koji su sigurno van doigravanja imperativ.

Na Petco Parku imamo derbi mec. Snell trenutno ima nesto bolju formu, 1-1, 2.65 ERA, 1.00 WHIP (sezonski ucinak nije upecatljiv, 6-5, 4.82 ERA, 1.52 WHIP). Buehler je ubedljiv od pocetka sezone, 13-2, 2.11 ERA, 0.93 WHIP (trend od 3 starta, 2-0, 1.74 ERA, 1.02 WHIP). 

 

Siri MLB tiket, Houston 5I H1(-0.5), Philadelphia 1, LA Angels 2, Toronto 5I H1(+0.5), Milwaukee 5I H1(+0.5), San Francisco 5I H2(+1.5). Kvota 14.08.

Link to comment

Koliko li sansi treba Dinamu, da da bar jedan gol. Monaco nije bilo sanse da odigram, nakon one smesno lose prve utakmice. Salzburg ponovo masi prazan gol vise puta, no padose bar 2 pogotka.

Link to comment

Fudbal ne bih pogodio, ni da sam znao rezultate unapred.:rolleyes: Dinamo za mene neverovatnih 0-0; ipak su ovi iz Moldavije, meni skroz anonimna ekipa, pa je tim pre neocekivano.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...