Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

1/3 (fudbal 1/1, MLB 0/2), The Strongest je dosao 5+ i 7+ (3+ i 13+ kvote), prosao je KBO tiket (bejzbol, Juzna Koreja, 2+ kvota), uz jos neki povracaj kod Engleza od ponedeljka. Fudbal se fino uklopio; The Strongest raspucan u zavrsnici meca. MLB zato corak. Vecina velikih favorita (ispod 1.50) je porazena nocas; nije bilo trika da provucem makar jedan tiket. Nastavlja se trend, da kada pogodim fudbal, promasim MLB i obrnuto. Srecom te je prosao tiket sa finom kvotom (2.80), sto sa dva bonusa, daje pristojan bilans.

Minimalni ulozi (polovina istih).

 

 

Fudbal

 

Feyenoord-Elfsborg 2+

Basel-Hammarby 2+

Zalgiris-Bodo/Glimt 2+

 

Fenerbahce-Helsinki 2+

Rangers-Alashkert 2+

KuPS-Union Berlin 2+

 

Kvote 1.60 i 1.75.

Skroz ziheraska varijanta danas, 6 parova na 2+, skromno. Tesko je bilo sa sigurnoscu reci, da ce neki par doci 3+.

 

Prateci tiket, Galatasaray 2+, Slavia Prague w1, Rapid Wien 2+, Olympiakos 2+, Plzen w1, LASK w1, Roma 2+, Rennes w1, Vitesse 2+. Kvota 6.22.

 

 

MLB

 

Tampa-Baltimore 1 (McClanahan-Lopez)

St. Louis-Milwaukee 5I H2(+0.5) (Lester-Woodruff)

 

Kvota 1.72.

Lopez se ne moze pohvaliti sjajnom sezonom, 3-13, 6.14 ERA, 1.65 WHIP, te ocekujem da domaci zabeleze novu pobedu.

Woodruff nema upecatljivu podrsku napada, no sigurno jeste jedan od najboljih startnih picera tekuce sezone, 7-6, 2.18 ERA, 0.90 WHIP (2.51 ERA, na poslednja 3 starta). Lester ima 12 dopustenih runs, na prethodna 3 nastupa, sto sigurno nije upecatljivo.

 

Siri MLB tiket, LA Angels >8.5, Chicago White Sox 5I <5.5, Houston 2, Philadelphia 5I H2(+0.5), NY Yankees 1. Kvota 7.26.

 

Link to comment

Zbog cega je na Union Berlin ovoliko skocila kvota za golove?:mellow: Kada sam odigrao jutros, bila je 1.19 na 2+; malopre vidim 1.35, nidje veze. Fiks vidim da je otprilike na istom nivou.

Link to comment

Ovi u EL kvalifikacijama bi mogli poceti davati golove gde treba. Natrpase gomilu na utakmicama koje niko ne bi odigrao, a ove 4 kasnije 0-0 i dalje. Rapid poveo. ECL sasvim pristojno.

Link to comment

Sinoć mi Bugari srušiše lepu kvotu 10, trebalo gol da daju, izgleda da n'umeju, danas me na prvom srušili iz Galate, tj. lik promaši prazan gol, ali povadih se na lajvu

Capture.JPG

  • +1 1
Link to comment
38 minutes ago, Miljenko said:

Ovi u EL kvalifikacijama bi mogli poceti davati golove gde treba. Natrpase gomilu na utakmicama koje niko ne bi odigrao, a ove 4 kasnije 0-0 i dalje. Rapid poveo. ECL sasvim pristojno.

Tipa Omonija, koja je poznata da jedan gol da i to brani čitavu utakmicu

 

Lajv na Rendžerse, moraju da ga porode...

 

Link to comment

Fener jedva poveo, no Rangers corak i dalje, kao najsigurniji par. Stoji da imaju igraca manje, no na 1.06 u fiksu, valjda imaju prednost u kvalitetu da umuvaju neki gol.:rolleyes:

Link to comment

1/3 (fudbal 1/2, MLB 0/1), prosao je prateci fudbalski tiket (4+ kvota). Pomalo nervira, kada od 3 zicer tiketa, ne mogu ni dva doci. Na fudbalu prolazi jedna kombinacija, dok sam u okviru druge imao cak 2 promasaja (Galatasaray i Rangers) i to na 2+. Previse 0-1 utakmica, tim pre sto ja retko kada igram parove gde je 3+ preko 2. Na sirem je doslo dosta toga, uz 2 kvote 1 (Slavia Prague i LASK). MLB je nastavio sa losijim trendom, Milwaukee prima gomilu poena bas u 5. iningu, a imali su 4-1 prednost. Ocekivao sam vise.

Minimalni ulozi (polovina istih).

 

 

Fudbal

 

Bayern II-Unterhaching 3+

Eltersdorf-Schweinfurt 3+

Brest-PSG 2+

Den Bosch-Ajax II 2+

 

Kvota 2.44.

Probah timove iz Nemacke 4, koji su imali prilicno efikasne meceve od starta sezone, te PSG i Ajax II opreznije.

 

Prateci tiket, Braga w2, Betis w1, Leipzig 2+, Memmingen 3+, Liefering 2+, Always Ready 3+, Midtjylland w1, Excelsior 2+. Kvota 4.97.

 

 

MLB

 

Toronto-Detroit 1 (Ray-Alexander)

Boston-Texas 1 (Sale-Dunning)

 

Kvota 1.65.

Dva zicera povezah danas. Ekipe koje se bore za playoff, uz odlicne startere. Ray, 9-5, 2.88 ERA, 1.06 WHIP (1.89 ERA, na poslednja 3 nastupa). Sale je imao fin nastup, nakon prilicno duge pauze, 5 ininga, 2 primljena poena i 8 strajkauta, u pobedi.

 

Siri MLB tiket, NY Yankees 1, Atlanta 2, St. Louis 1, San Francisco 5I <5.5, LA Dodgers 1. Kvota 5.59.

Edited by Miljenko
Link to comment

1/2 (fudbal 1/1, MLB 0/1), Bayern II je dosao 5+ (3+ kvota). Nemacka 4 je jos jednom opravdala ocekivanja; malo je falilo da B tim Bayerna ponovo ode u 7+. Ajax II i PSG takodje prolaze uz pregrst golova. Na sirem fudbalskom tiketu je jedan par ostao za danas (Always Ready 3+); nakon kvote 1 na Betisu, ostala je kvota oko 4. MLB je doneo novi pad (peti vezani). Toronto volsebno ostaje na jednom jedinom poenu, iako je Ray imao dominantan start (8 ininga, jedan pusten run, 11 strajkauta), te nije vredeo prolaz Bostona. Tesko prolaze i ovi jednostavni kombo tiketi, sa kvotom oko 5. Kada fudbal udje kako treba, MLB zakaze, i obrnuto. Ok dan, mada sam ocekivao rutinski prolaz kombo tiketa, nakon laganog izlaza na fudbalu.

Minimalni ulozi (i dalje polovina istih).

 

 

Fudbal

 

Man City-Norwich 3+

Liverpool-Burnley 2+

Torino-Atalanta 2+

Freiburg-Dortmund 2+

 

Kvota 2.16.

City lici na zicer; jedno zatrpavanje u najavi, nakon loseg otvaranja sezone. Ostalo prilicno oprezno, mada sam samo kod Atalante imao dilemu 2+ ili 3+.

 

Jedan od pratecih tiketa, Barcelona 2+, Villarreal 2+, Leverkusen 2+, Lazio w2, Inter w1, Monaco w1, Zvezda 2+, Salzburg 3+, Dinamo Zagreb w1, PSV 2+, Eintracht Frankfurt 2+, Shakhtar w2, Celtic w1. Kvota 10.72.

 

 

MLB

 

NY Yankees-Minnesota 5I H1(-0.5) (Cole-Maeda)

LA Dodgers-NY Mets 5I H1(-0.5) (Scherzer-Hill)

 

Kvota 2.54.

Prilicno iznerviran nocasnjim padom na Torontu, danas oba para odigrah u hendikepu, na period od 5 ininga. Do skora sam imao igru na 5 ininga bez hendikepa, no pretpostavljam da je to dosta prolazilo, cim je izbaceno (ili su ovi u centrali Meridiana tupavi, pa im je muka da knjize neresen ishod). Previse iznenadjenja na ovim kvotama oko 1.4, pa probah kombinaciju sa vrhunskim starterima (napad naravno uvek moze zakazati).

Cole je ima uzasan start u Tampi (5+ ininga, 8 dopustenih poena-7 njegovih), no sezonski ucinak je i dalje dobar, 11-6, 3.04 ERA, 0.97 WHIP. U sezonskoj seriji, Yankees su dosli u hendikepu na svih 5 duela; tekuca serija, 2.

Scherzer je konstantno jedan od najboljih startnih picera lige, te ni ova sezona nije izuzetak, 10-4, 2.69 ERA, 0.90 WHIP. U sezonskoj seriji, imamo 4 trijumfa Dodgersa u pocetnom delu meca i jedan Metsa; tekuca, 2 pobede Dodgersa.

Posto su meni starteri glavni parametar za igru, dobro je iskljuciti bullpen kao faktor (jedino ako neko ne bude napunjen odmah na startu, pa usledi zamena).

 

Siri MLB tiket, Toronto 5I H1(-0.5), Milwaukee 5I H1(-0.5), Oakland 5I <5.5, Houston >7.5, LA Angels >7.5, Atlanta 5I >4.5, Boston 5I H1(-0.5), St. Louis 5I H1(+0.5). Kvota 31.58.

Edited by Miljenko
Link to comment

Naredjam Engleze od druge do pete lige, 16 utakmica, da pada bar jedan gol u prvom poluvremenu. Do 15. minuta je proslo 10 i onda do poluvremena samo 3; i to one najverovatnije, Barnet, Sunderland, Charlton.:dry:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...