Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Gledam Avangard-CSKA Moscow, KHL. Koliko je hokej dinamicniji od fudbala, uvek se iznova iznenadim. Sutra vec imamo siru KHL ponudu (dosta teska liga za pogadjanje, no zanimljiva za gledanje sigurno), kao i solidan broj meceva hokejaske CL (to je vec idealno za 5+).

Link to comment

Prvi put u zivotu mi se je desilo da pogodim fudbalski tiket vec na poluvremenu:

Turska daje bar 2 gola,Izrael 2,Norveska gol i Luxemburg gol.Ali zato me ubise na tenisu. E moj Lajovicu konjino.

Link to comment

Meni Rublev oborio 70+  kvotu na tenisu. Uhvatim 6 undera u WTA delu, Kasatkinu over I jos par minusa kod muskaraca, no on ode u plus.

Konacno Portugal.

Edited by Miljenko
Link to comment

Sačuvao sam screenshot nekog tiketa od pre par godina, kada mi je taj debil oborio tiket, igralo se protiv Indije u Dejvis kupu, od tada ga naširoko zaobilazim... I ostatak srpskog tenisa tipa Krajinović i Kecmanović su likovi koji znaju da neće postići ništa, pa pokušavaju da se prodaju na Instagramu, tipa neke saradnje, umesto da se maše reketa i treniraju...

 

I dok sam se na lajvu povadio sa Ukrajinom da će dati drugi gol, kvota preko 4, sačekala me je jadna Francuska, a lepe kvote prošle na Izrael daje 3, Turska jedan u prvom, Portugal 2 gola, Danska 2... Dokle god je Dešan na klupi i krcka kredit zbog 2018. - ovi neće biti favoriti ni protiv Kazahstana, a kamoli BiH da pobede

Link to comment
22 minutes ago, enfant terrible said:

Sačuvao sam screenshot nekog tiketa od pre par godina, kada mi je taj debil oborio tiket, igralo se protiv Indije u Dejvis kupu, od tada ga naširoko zaobilazim... I ostatak srpskog tenisa tipa Krajinović i Kecmanović su likovi koji znaju da neće postići ništa, pa pokušavaju da se prodaju na Instagramu, tipa neke saradnje, umesto da se maše reketa i treniraju...

 

I dok sam se na lajvu povadio sa Ukrajinom da će dati drugi gol, kvota preko 4, sačekala me je jadna Francuska, a lepe kvote prošle na Izrael daje 3, Turska jedan u prvom, Portugal 2 gola, Danska 2... Dokle god je Dešan na klupi i krcka kredit zbog 2018. - ovi neće biti favoriti ni protiv Kazahstana, a kamoli BiH da pobede

Tesko se uklope ovoliki mecevi, mada u Meridianu imam po 2 poena nize/vise granice. I Sabalenka je dosla minus, tja.

Bar udje Austrija u 2+ na kraju.

Link to comment

Lepo kazem sebi, kod ovih iz Azije ne dolaze ni fiks, ni golovi I ipak odigram. Japan nije mogao doci ni 2+ ukupno, Koreju imam na viner, pa I nije bitno. Na osnovu cega postavljaju ovako male kvote (Japan 2+ I 1 u glavu, oko 1.15). Bar na tim stvarima ocekujem da jedna od ove dve igre udje sigurno.

Link to comment

3/4 (fudbal 2/2, MLB 1/2). Na fudbalu se nekako uklopise oba tiketa. Najpre Portugal jedva poravnava, da bi Austrija postigla drugi gol, kada vec nisam nista ni ocekivao. MLB se nije posrecio, prolaz i pad; Boston je gubio sa 2-1 nakon 5 ininga. Under 5 ininga lagano, kao i White Soxi hendikep, odnosno Yankees. Steta za kombo tiket i 19+ kvotu.

Minimalni ulozi (polovina istih).

 

 

Fudbal

 

Bolivia-Colombia w2

Venezuela-Argentina w2

Chile-Brazil w2

 

Hungary-England w2

Italy-Bulgaria 2+

Estonia-Belgium 3+

Liechtenstein-Germany 4+

 

Saudi Arabia-Vietnam 2+

Algeria-Djibouti 3+

Czech Republic-Belarus 2+

Poland-Albania w1

 

Japan-Oman 2+

Republic of Korea-Iraq w1

UAE-Lebanon 2+

 

Kvote 2.37, 1.97, 1.99 i 1.62.

Kao sto rekoh, zaboravio sam koliko je Azija tesko pogodljiva. U Africi su kvote ispod 1.20 u fiksu jasna stvar, u Evropi tu sigurno pada neki gol. Uklopih svasta, videcemo kakvi ce biti kasniji termini.

 

 

Hokej

 

Mannheim-Cardiff 5+ (OT&SO)

Munchen-Sonderjyske 5+ (OT&SO)

Slovan Bratislava-Leksands 5+ (OT&SO)

 

Trinec-Fribourg 5+ (OT&SO)

Feolunda-Mlada Boleslav 5+ (OT&SO)

Zug-Rogle 5+ (OT&SO)

 

Lokomotiv Yaroslavl-Dinamo Minsk pob1 (OT&SO)

Severstal-SKA St. Petersburg pob2 (OT&SO)

Spartak Moscow-Vladivostok pob1 (OT&SO)

 

AK Bars-Jokerit 5+ (OT&SO)

Nizhny Novgorod-Vityaz 5+ (OT&SO)

Neftekhimik-Kunlun 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.97, 2.53, 2.03 i 2.81.

Imamo dva tiketa sa parovima CL, i dva sa prvim sirim KHL terminom.

 

MLB tiket, San Francisco 5I <5.5, NY Mets 1, Tampa >6.5. Kvota 3.33.

Edited by Miljenko
Link to comment

Crni Nemci, 1-0 protiv ovih pacera (Cesi takodje mrljave).:isuse: Na stranu Japani i ostali UAE (na tom tiketu sam imao dva promasaja i kvotu 1), no od Evrope ocekujem manje-vise lagane prolaze.

Hokej zato 3 rutinska izlaza (sa lepim kvotama) i verovatni pad cetvrtog tiketa. KHL je dosao veoma dobro.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...