Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Nisam ocekivao ovoliko muke na Basel-Young Boys. Sada vec I nije ostalo previse vremena za treci gol. Barsa je recimo prosla rutinski.

Edited by Miljenko
Link to comment

I Svajcarci naravno nista. Moja tri meca iz Norveske, sve 0-0, I to pred poluvreme.:laugh: 

Ja uvek igram iste ekipe (to su obicno najefikasnije), no da to ovako lose dolazi, neverovatno.

Jedino me moze pokriti da Zvezda razbije Cukaricki sa 6-1 recimo (ako su mogli Svedjani, mozemo I mi).

Link to comment

Ni Molde nije mogao do gola. Jedini prolaz za sada Bodo 5+. Valjda Zvezda moze do 3+, odnosno Benfica i PSG. Sa ta dva tiketa, bih bio manje-vise zadovoljan sa fudbalom (ako vec ne moze bolje). Ne znam samo sta mi je trebala Braga, kada vec Portugalce ne igram stalno.:D

Link to comment

Ako me nesto nervira, to je kada ovi timovi sa gomilom ekstra igraca, poput PSG-a, odigraju ovako metiljav mec. Malo sansi i jedva dva gola. Ja ocekujem spektakl uvek, ako vec potrose toliko para na igrace (isto vazi i za PL).

Link to comment

1/7 (fudbal 1/5, MLB 0/2), Bodo/Glimt je dosao 5+ (4+ kvota), prosao je prateci fudbalski tiket (od 12+ kvote, ostala je 4+, 15 parova sve vineri, 5 kvota 1/neresenih), te hokejaski tiket (3+ kvota). Fudbal je doneo jos jedan dan, sa prilicno losim rezultatima. Jedini dobitni dabl je bila Barsa + Zvezda kombinacija. Norvezani su krenuli mlitavo, da bi na kraju zakazao samo Molde, koji spojih sa Bodo/Glimtom. Rosenborg povezah sa nesretnom Bragom; Ajax prolazi, no Basel i Young Boys odigrase metiljavih 1-1; Benfica jedva ulazi u 3+, da bi PSG odigrao kilav mec, uz samo 2 gola. Siri, fiks tiket, dolazi talicno, nakon poravnanja A. Madrida autogolom. U MLB delu dosta iznenadjenja, pa je bilo tesko i provuci nesto. Hokejaska CL dolazi bez problema (4 para na 5+); bolje da sam i to dablirao. Dobro je sto sam pokrio i pola uplate, uz ovoliko traljavih rezultata.

Minimalni ulozi (polovina istih).

 

 

MLB

 

LA Dodgers-Atlanta 5I H1(+0.5) (Urias-Smyly)

San Francisco-Milwaukee 5I <5.5 (Cueto-Burnes)

 

Washington-Philadelphia 5I H2(+0.5) (Gray-Wheeler)

LA Angels-NY Yankees 2 (jos nije poznat starter domacina-Kluber)

 

Kvote 1.93 i 2.39.

Dodgersi se nisu proslavili u seriji protiv Colorada, te ocekujem njihovo bolje izdanje iza Uriasa (14-3, 3.17 ERA, 1.05 WHIP).

U San Franciscu imamo sudar odlicnih startera, Cueto, 7-6, 3.73 ERA, 1.29 WHIP; Burnes, 8-4, 2.30 ERA, 0.95 WHIP (forma, 2-0, 1.80 ERA, 0.90 WHIP).

Wheeler je vezao dva nesto slabija nastupa, no sezonski ucinak mu je i dalje odlican, 10-9, 2.90 ERA, 1.01 WHIP.

Kluber ce imati prvi start, jos od 25. maja, te verujem da gosti imaju realne sanse da prekinu mini seriju od dva poraza.

 

Prateci tiket, Detroit 5I H1(+1.5), Cincinnati >8.5, Toronto 1, Tampa >7.5, San Diego 5I H2(+0.5), Houston 5I H2(+0.5). Kvota 9.94.

 

Fudbalski tiket, Yeovil 3+, Eastleigh 2+, Halifax 2+, Chesterfield 3+, Southend 3+, Woking 2+. kvota 7.40.

Link to comment

1/2 (MLB 1/2). Ovo je vec dosta bolji bilans, u odnosu na vikend. Ne idealno, no pomak u pravom smeru. Dodgersi i under 5 ininga u San Franciscu dodjose lagano, a isto se moze reci i za Philliese. Yankees volsebno izgubise slugfest u Los Angelesu; ocekivao bi covek da njihov napad moze odigrati za poen vise.

Minimalni ulozi (i dalje polovina istih).

 

 

MLB

 

LA Dodgers-Atlanta 5I H1(+0.5) (Buehler-Morton)

Chicago White Sox-Pittsburgh 1 (Giolito-Wilson)

 

Toronto-Baltimore 1 (Ryu-Akin)

Arizona-San Diego 5I H2(+0.5) (Gallen-Snell)

 

Kvote 1.82 i 1.85.

Blizi se kraj regularnog dela sezone, pa su i kvote na favorite sve nize. Dodgersi, White Soxi i Blue Jaysi imaju odlicne startere. Snell popravlja formu (4 vezana nastupa, na kojima nije dopustio preko 3 poena), taman na vreme, posto su Padresi u tesnoj playoff borbi (trenutno su pola pobede iza Redsa).

 

Fudbalski tiket, Eichstatt 2+, Nurnberg II P1+, Heimstetten 2+, Memmingen P1+, Charlton P1+, Wigan P1+, Wycombe P1+, Stevenage P1+, Forest Green P1+, Barrow P1+, Bolton 2+, MK Dons 2+, Crewe 2+, Cheltenham 2+, Bradford 2+, Sutton 2+, Fleetwood 2+. Kvota 57.62.

Edited by Miljenko
Link to comment

0/2 (MLB 0/2). MLB i dalje slabo uklapam. Ja volim da igram sablonski (odredjena igra za odredjen sport), te je mozda bolje da kod MLB fiksa, igram ili kraj, ili samo prvih 5 ininga, kako bih uspostavio trend. Za undere je jasno da je bolje pocetni deo meca, dok overi vec zavise od bullpena. Dodgersi su ponovo ofanzivno zatajili nocas i kasno resili mec; White Soxi tesno; San Diego lagano; Toronto ponovo trokira, nakon petog ininga. Ulazimo u septembar, uz nadam se bolji ucinak (za MLB to bas i nije sjajan mesec).

Minimalni ulozi (polovina istih).

 

 

Fudbal

 

Portugal-Ireland 2+

France-BIH 2+

Denmark-Scotland w1

 

Norway-Netherlands 2+

Turkey-Montenegro w1

Moldovia-Austria 2+

Faroe Islands-Israel w2

 

Kvote 1.67 i 2.09.

I vracamo se reprezentacijama. Jun mesec (kada je igran EURO), je bio iznenadjujuce pozitivan na fudbalu (jedini plus na fudbalu od starta godine), pa se nadam da i ovih 10 dana moze doneti ok trend.

 

 

MLB

 

LA Dodgers-Atlanta 5I <5.5 (Scherzer-Fried)

Chicago White Sox-Pittsburgh 5I H1(-0.5) (Rodon-Kranick)

 

LA Angels-NY Yankees 5I H2(+0.5) (Naughton-Cole)

Tampa-Boston 5I H2(+0.5) (Rasmussen-Sale)

 

Kvote 2.13 i 2.45.

Scherzer je u Los Angelesu nastavio odlicnu sezonu, 12-4, 2.51 ERA, 0.88 WHIP (vezao je 5 nastupa, na kojima nije dopustio preko 2 poena). Fried ima finu sezonu (11-7, 3.54 ERA, 1.20 WHIP), uz odlicnu formu, 2-0, 1.71 ERA, 0.67 WHIP.

Rodon je jedan od najboljih ovosezonskih startera, 10-5, 2.43 ERA, 0.97 WHIP. 

Cole i Sale su startni piceri koje redovno pratim, pa je takav slucaj i danas.

 

Prateci tiket, Philadelphia 5I H2(+0.5), Toronto 5I H1-0.5), Oakland 5I H2(+0.5), San Francisco 5I H1(+0.5). Kvota 4.73.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...