Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

0/2 (fudbal 0/1, MLB 0/1). Salzburg dolazi relativno lako, no u Zagrebu su mreze mirovale. Nije bilo sanse da tu provucem nesto, eventualno da sam odigrao Salzburg u singlu. U MLB delu jos manje razloga za nerviranje i oba promasaja. Sinoc je bilo dosta utakmica, gde su favoriti vodili nakon 5 ininga, a kasnije gubili (Dodgersi su kontra primer). Sve sto mogu reci, je da se nadam da ce septembar biti ucinkovitiji; za MLB je to retko koristan mesec, no krece hokej, te se nadam boljem trendu.

Minimalni ulozi (polovina istih).

 

 

Fudbal

 

Vitesse-Anderlecht 3+

Maccabi Haifa-Neftchi 3+

 

Bodo/Glimt-Zalgiris 3+

Tottenham-Pacos Ferreira 3+

 

Kvote 2.73 i 2.23.

Na kraju fudbal svedoh na 4 para, sve na 3+. Videcemo da li ce to izaci na dobro ili lose.

 

Prateci tiket, Rangers w2, Galatasaray 3+, AZ 3+, Kairat 3+, Basel 3+, Copenhagen 3+, Roma w1, Rennes w2, Union Berlin 3+. Kvota 27.81.

 

 

MLB

 

Baltimore-LA Angels 5I >4.5 (Akin-Barria)

Boston-Minnesota 5I H1(-0.5) (Sale-Gant)

 

Kvota 2.12.

Angelsi standardno. Cak i sinoc, kada je Ohtani startovao za goste, dosao je plus kako tokom prvih 5 ininga, tako i na kraju.

Sale startuje za Red Soxe, u seriji gde se piceri domacina nisu proslavili do sada. Imao je dva odlicna nastupa ove sezone, 2-0, 1.80 ERA, 1.20 WHIP, 13 strajkauta i walk, 2 dopustena HR. 

 

Siri MLB tiket, Toronto 5I H1(+1.5), St. Louis 5I H2(+0.5), Philadelphia 5I H1(+0.5), San Francisco 5I H2(+0.5), LA Dodgers 5I H2(+0.5). Kvota 6.93.

 

 

Hokej

 

Cardiff-Mannheim 5+ (OT&SO)

Sonderjyske-Munchen 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1.66.

Krece hokejaska CL, pa probah 2 para na golove.

Edited by Miljenko
Link to comment

Bodo/Glimt naravno 0-0 na poluvremenu.:dry: Moglo bi i neko prijatno iznenadjenje da uleti za promenu, recimo 3-3 poluvreme, a ne ovo.:rolleyes: Od nedelje sve neki tupavi rezultati na fudbalu (peti dan u nizu bi vec bio previse).

Link to comment

Vidim da su mu roditelji iz Sarajeva; prosao je sve omladinske selekcije Austrije.

Bodo 1-0 kraj, tu znaci nije bilo pomoci ni sa 2+. Previse 0-1 utakmica dolazi tamo gde se to nikako ne ocekuje. Razumem da ne moze svaka u 3+, no 0-1 mi je uvek neverovatno (posebno u ovim "napucanim" ligama, poput PL).

Link to comment

Na kraju ce mi 20+ kombo kvota, pasti samo na Bodo. Vitesse I Maccabi Haifa prodjose, kao I Tottenham. Hokejaska CL veoma lak prolaz. MLB over volsebno prolazi na 2 auta, u petom iningu.

Edited by Miljenko
Link to comment

Jebeni Bode i Union Berlin. Ubise me ko granom. No ko sto Nesh kaze,gotovi su za vikend. Jos kad krene US. Bice veselo :D

Edited by Cash
Link to comment

3/4 (fudbal 1/2, MLB 1/1, hokej 1/1). Fudbal nesto bolje, no ponovo je jedan od glavnih parova zakazao. Bodo/Glimt samo 1-0, mada je gol pao na vreme: Pomalo neocekivano nije bilo bonus tiketa, iako mi je Maccabi Haifa licila na goleadu u startu (uredno su dobili 2-0, 4-0). MLB dolazi talicno. Boston bez problema, no over u Baltimoru prolazi na 2 auta u 5 iningu, kada sam vec i ja mislio da od toga nema nista (grand slam domacina pri 3-1 rezultatu). Hokej je otvoren, kao sto je i prethodna sezona zavrsena, laganim prolazom. Ok dan, mada nerviraju padovi ovako lepih kombo kvota.

Ne umem da povezem ni 5 kvotu (posebno kada ima puno zanimljvih parova, poput jucerasnjeg dana), pa je bolja varijanta da odigram sve sto mi deluje zanimljivo. Mozda uleti povremeno i kombinacija sa vecom kvotom.

Minimalni ulozi (polovina istih).

 

 

Fudbal

 

Dortmund-Hoffenheim 3+

Rosenheim-Bayern II 3+

 

Aschaffenburg-Eltersdorf 3+

Unterhaching-Pipinsried 3+

 

Venlo-AZ II 3+

Ajax II-Excelsior 3+

 

Kvote 1.69, 1.83 i 1.90.

Solidan broj zanimljivih meceva danas. Dortmund i mecevi iz Nemacke 4 su standardna stvar. Holandija 2 bas i nije krenula sjajno, no ova dva para deluju primamljivo.

 

Prateci tiket, Valencia w1, Inter 2+, Lyon 2+, Backa Topola w1, RKC 2+, Liefering 2+, Horn 2+, Nordsjaelland 2+, Tottenham U23 3+, Fulham U23 3+, Sunderland U23 3+, Cheltenham 2+, Rochdale 2+, Vikingur 3+, Brescia w1, Suduva w1, Aarau 2+. Kvota 43.27.

 

 

MLB

 

Baltimore-Tampa 5I H2(-0.5) (Harvey-McClanahan)

Oakland-NY Yankees 5I H2(+0.5) (Manaea-Cole)

 

Kvota 2.41.

U fiksu pratimo playoff kandidate. Tampa ima 15-1 ucinak u sezonskoj seriji sa Oriolesima, pa i nije previse bitno ko je starter (8 datih poena po mecu, protiv divizijskog rivala).

Manaea ima finu sezonu, 8-8, 3.77 ERA, 1.24 WHIP, no Cole je jos bolji, 12-6, 2.92 ERA, 0.97 WHIP. Yankees imaju seriju od cak 12 pobeda, te ih probah i danas (makar za pocetni deo meca).

 

Siri MLB tiket, St. Louis 5I H2(+0.5), Philadelphia 5I H1(-0.5), Cincinnati 5I H2(+0.5), Toronto 5I H2(+0.5), NY Mets 5I H1(+0.5), Chicago White Sox 5I H1(-0.5). Kvota 12.21.

 

 

Hokej

 

TPS-Bremerhaven pob1 (OT&SO)

Vaxjo-Sparta Prague pob1 (OT&SO)

Leksands-Slovan Bratislava 5+ (OT&SO)

 

Kvota 2.51.

Nisam previse ocekivao od otvaranja hokejaske sezone, no jucerasnji tiket je prosao lako. Nisam imao cetvrti par, za drugi dabl, te sve stavih kao deo iste kombinacije.

 

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Ni juce rezultati nisu bili savrseni, no danas su jos gluplji (uobicajeno). Unterhaching na stranu, Holandija 2 nedopustivo neefikasna tamo gde se ocekuju golovi (odnosno gde su kvote najmanje), a sta tek reci za Dortmund i 0-0 poluvreme. Bice jedan od onih dana, kada spajam pogodak i promasaj. Cim odigrah fiks kod hokeja, odmah corak; naravno, najmanja kvota dana. Eltersdorf dodje 5+, Bayern II 6+; mozda to budu i jedine uhvacene stvari danas.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...