Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

2/5 (fudbal 1/3, MLB 1/1, hokej 0/1), Bayern II je dosao 6+ (3+ kvota), Eltersdorf 5+ (4+ kvota). Fudbal je mogao bolje od ovoga, ipak su odigrani mecevi, gde su sve 3+ kvote bile ispod 1.45. Bayern II i Eltersdorf ponovo prodjose (uz bonuse); Unterhaching corak; Dortmund fino, nakon kilavog prvog poluvremena; Holandija 2 i dalje slabo (to je ipak liga gde su 3-2, 3-3, normalni rezultati). MLB ponovo prolazi. Na hokeju pad, cim sam odigrao fiks. Tja, sigurno je moglo bolje, mada sam neke stvari odigrao presiroko (hokej, Unterhaching).

Minimalni ulozi (polovina istih).

 

 

Fudbal

 

Atalanta-Bologna 3+

Lazio-Spezia 3+

 

Betis-Real Madrid 3+

Porto-Arouca 3+

 

West Ham-Crystal Palace 3+

Liverpool-Chelsea 3+

 

Bayern-Hertha 3+

Hartberg-Salzburg 3+

LA FC-LA Galaxy 3+

 

Kvote 2.28, 2.62, 3.72 i 2.42.

Svacega ima danas. Tu su standardne stvari, na prvom i cetvrtom tiketu, te nesto egzoticnije, na preostala dva. Real Madrid je krenuo neocekivano efikasno, te ih probah danas; Porto retko cackam, no probah 3+ ipak, posto igraju kod kuce, protiv za mene anonimnog rivala; za ulozeni novac, PL ne donesi neki spektakl po mom ukusu, West Ham i daje i prima dosta golova, dok su Liverpool i Chelsea wild card (sto sigurno nije nesto pohvalno, nakon toliko ulozenih para).

 

Jedan od pratecih tiketa, sve 4+, Hull, QPR, Bolton, Ipswich, Northampton, Yeovil, Notts County, Chesterfield, Aldershot, Leyton, Forest Green, MK Dons. Cuveni "blokadni tiket", za preko 40 milionceta, u Mozzartu.

 

 

MLB

 

Pittsburgh-St. Louis 5I H2(+0.5) (Brault-Wainwright)

Chicago White Sox-Chicago Cubs 5I H1(-0.5) (Lynn-Mills)

 

Texas-Houston 5I H2(-0.5) (Allard-Valdez)

LA Dodgers-Colorado 5I H1(-0.5) (Price-Gray)

 

Kvote 2.16 i 2.57.

Nema previse mantanja ni u MLB sektoru, u fiksu igram samo na ozbiljne playoff kandidate, ili one koji jos imaju realne sanse (St. Louis sa 4.5 pobeda ispod wild card crte).

Wainwright ima sezonu na nivou svog renomea, 12-7, 3.10 ERA, 1.05 WHIP (forma odlicna, 2-1, 0.78 ERA, 0.65 WHIP).

Lynn i dalje drzi nivo jednog od top sezonskih startera, 10-3, 2.27 ERA, 1.06 WHIP.

Valdez, 8-4, 2.94 ERA, 1.27 WHIP (trend od 3 starta, 1-1, 1.83 ERA, 1.12 WHIP).

Price, 4-2, 3.82 ERA, 1.34 WHIP. Dodgersi su porazeni na otvaranju serije, taman idealno za probati.

 

Siri MLB tiket, Boston 5I H2(+0.5), Philadelphia 5I H1(-0.5), Cincinnati 5I H2(+0.5), Toronto 5I H2(+0.5), Milwaukee 5I H2(+0.5), San Diego 5I H2(+0.5). Kvota 14.31.

 

Hokejaski tiket, HIFK pob2 (OT&SO), Zug 5+ (OT&SO), Rogle 5+ (OT&SO), Lausanne pob2 (OT&SO). Kvota 3.20.

Edited by Miljenko
Link to comment

Salzburg bednih 1-0; izgleda da nisu za igru u domacem sampionatu.:isuse: Liverpool i Chelsea bi mogli da se prevare i daju nesto u prvom poluvremenu. Ipak vode gosti. Mada sam svejedno imao bezveze dilemu za City, a bila je pristojna kvota, u odnosu na ono sto standardno igram. Atalanta takodje drema.

Nemoguce je uklopiti neki siri tiket.

Edited by Miljenko
Link to comment

Liverpool I Chelsea ocekivana prevara od timova, I to I 11 na 10. Ponekad bas odigram glupo. Za sada ce jedini prolazi biti na bonusima za Lazio-Spezia.

Par neverovatnih padova (Salzburg, Atalanta).

Link to comment

Kakva serija glupih rezultata danas.:isuse: Na fiks tiketu sam pre kasnih meceva vec imao 5-6 kvota 1, no onda se Juventus pobrinuo za tiket. Kako su uspeli da izgube od onako smesne ekipe, nikako ne kapiram.

Real naravno 0-0 na poluvremenu, cim sam ih ja prvi put ispratio ( idu nazad na crnu listu, ako bas danas ne udju u 3+).

 

Sutra fudbal moze samo bolje. Nema trika da ponovo promasim 3-4 meca (jos sve utakmice nisu ni odigrane).

Link to comment

0/6 (fudbal 0/4, MLB 0/2), Lazio je dosao 5+ i 7+ (4+ i 20+ kvote), LA FC 5+ (3+ kvota). Pomenuti bonusi su jedina stvar koja je prosla juce. Ako gledam cisto te dodatne tikete, oni su zavrsili u solidnom plusu, no od glavnih stvari nista. West Ham zanimljiv i koristan, no Liverpool i Chelsea standardno kilavi (ni 30+ suteva nije dovoljno za bar 3 gola). Kao sto rekoh, stavljam ove kilavce ispred Pepa, svasta. Bayern je mogao munuti jos dva bar, ovako bez bonusa; LA derbi odlican; Salzburg se obrukao tesnom pobedom. Lazio za pokrice oko 40% uplate, dok je Atalanta odigrala neshvatljivih 0-0, u utakmici gde se ocekivalo nesto tipa 4-3, 5-4. Porto je za divno cudo prosao, no Real odmah 0-1, cim sam ga odigrao (neka oni dolaze 7+ u seriji, no ja ih vise ne igram; ista ona metiljava ekipa od prosle sezone). Ni MLB nije bio bolji, po pogodak i promasaj na oba tiketa; neocekivan poraz White Soxa, te lose izdanje napada Dodgersa, koji moraju realizovati pune baze bez auta, kada vec imaju tako kvalitetan lineup. Sa cak 6 promasaja sam dobro i prosao na kraju, vrativsi skoro pola uloga. Hokejaski tiket je bio blizu, no Lausanne volsebno gubi od dosta slabijeg rivala.

Minimalni ulozi (polovina istih).

 

 

Fudbal

 

 

Cukaricki-Zvezda 3+

Barcelona-Getafe 3+

 

Kristiansund-Molde 3+

Tromsoe-Bodo/Glimt 3+

 

Ajax-Vitesse 3+

Basel-Young Boys 3+

 

Reims-PSG 3+

Benfica-Tondela 3+

 

Viking-Rosenborg 3+

Braga-Vitoria Guimaraes 3+

 

Kvote 3.08, 2.29, 1.87, 1.99 i 2.67.

Ocekivao sam ok rezultate pre reprezentativne pauze, kad ono sve gore od goreg. Danas sam od 15 vinera sastavio samo 12 kvotu; juce je kvota bila oko 40, no uz 5 kvota 1, pade Juventus; ovo gde je kvota za viner minimalna, ne diram. 

Ni sa publikom utakmice nisu dovoljno efikasne. Zvezda bi mogla da se pokaze i u domacij ligi, nakon ona 3 kilava meca; Barsa igra protiv bunkerasa, no igraju kod kuce, pa da probam ipak; Molde, Bodo/Glimt, Ajax, Basel, PSG, su standardni timovi; Viking ima fin trend, a protivnik je jak; Portugalce ne pratim uvek, eventualno u ovim kolima, kada su favoriti domacini.

 

Jedan od pratecih tiketa (nije bas "blokadni", no tu negde), sve 4+, Monchengladbach, Wolfsburg, Feyenoord, AZ, Galatasaray, Copenhagen, West Ham U23, Stuttgart II, Slavia Prague, Luzern, Xamax, Norrkoping. Dobitak sa bonusom oko 1.3 milionceta.

 

 

MLB

 

LA Dodgers-Colorado 1 (White-Senzatela)

Pittsburgh-St. Louis 5I H2(+0.5) (Crowe-Kim)

 

Texas-Houston 5I H2(+0.5) (Hearn-Greinke)

Miami-Cincinnati 5I H2(+0.5) (Luzardo-Mahle)

 

Kvote 2.03 i 1.96.

Za Dodgerse ipak startuje White, a ne Urias, no i tako bi trebali doci do laganog trijumfa. White je ove sezone imao 2 starta, 17 nastupa, za 35+ ininga, uz respektabilan ERA od 3.06 i 1.19 WHIP.

Kim ima pristojnu sezonu u dresu Cardinalsa, 6-6, 3.27 ERA, 1.21 WHIP, mada trenutna forma i nije neka. Pittsburgh od starta ima problema sa rotacijom, 5.40 ukupni ERA trenutno.

Greinke je i dalje top starter, te igram Astrose redovno kada je on na moundu; na nivou sezone, 11-4, 3.41 ERA, 1.11 WHIP(forma, 1-1, 1.42 ERA,  0.74 WHIP).

Redsi trenutno drze drugo NL wild card mesto (dve pobede ispred Padresa). Imaju finog startera danas, Mahle, 10-4, 3.69 ERA, 1.20 WHIP (1-1, 3.06 ERA, 1.02 WHIP, na poslednja 3 nastupa). 

 

Siri MLB tiket, Philadelphia 5I H1(+0.5), Tampa 2, Toronto 5I H2(+0.5), NY Mets 5I H1(+0.5), Boston 5I H2(+0.5), San Francisco 5I H2(+1.5), Milwaukee 5I H2(+0.5), Chicago White Sox 1. Kvota 20.06.

 

Hokejaski tiket, sve 5+ (OT&SO), Vaxjo, Eisbaren, Fribourg, Leksands. Kvota 3.65.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

I nista od bonusa na Ajaxu, samo 5 komada dadose.:isuse: (36 suteva ukupno, 29+7). Zar nisu mogli naci nekog boljeg spica od Hallera; Pavkov bi bar glavom znao da postigne gol.:dry:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...