Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja sam odigrao par njihovih utakmica na P1+ i nasao cak dva 0-0 poluvremena. Tja, nije to za mene; ne umem da procenim kvalitet timova kao u JA i MLS, posto ne znam sastave uopste.

Link to comment

Svako nađe nešto što voli da prati. Daleki istok ima par sigurnih udaračkih ekipa, tipa Johor iz Malezije koji razbija sve i 2 gola je standard. Kinezi su bili još bolji, ova sezona je promenljiva, a zanimljivije je igrati kinesku drugu gde ima evropskih veterana igrača i oni daju golove. Ja npr. bejzbol uopšte ne razumem kao sport, a znam da je to sport statistike. I svaka čast tebi na ispisivanju podataka, mada često vidim da i oni znaju da promene bacača uoči utakmice, što direktno može da utiče na rezultat, što mi se i par puta desilo. Dobre su kvote, tu nema šta, sa 2 para na hendikepu su uvek iznad 3....

 

Ranije sam voleo da igram odbojku, jer nema nerešenog, a sigurnije mi je bilo od tenisa, i tu sam nekoliko puta tako krvavo pukao, da nisam mogao posle da se saberem. Onda kad naučiš na svojoj koži da nema sigurice, i kvota 1.10 može da pukne (tipa sećam se da mi je trebalo nešto preko 2, izaberem Žalgiris i on pukne kući 10 razlike...), sve deluje nesigurno.

Edited by enfant terrible
Link to comment

Da, promena startera na bejzbolu, je najgora stvar koja moze da se desi. Posebno ako je u pitanju ekstra starter, kao Scherzer, Jacob deGrom. Odlaganja mrzim podjednako, narocito kada se utakmica pomeri za sledeci dan, pa se igraju dve utakmice. 

Pre sada vec solidnog broja godina, pisao sam MLB najave na Tipodromu. Za celodnevni program od 15 utakmica, trebaju dobra 3-4 sata (statistika startera, pobede, porazi, nocu, danju, kod kuce, u gostima, trend od 3 starta, sezonska serija, rivalitet). Nema se vremena, pa ni zivaca za to uvek. Zato i ovde retko pisem detaljnu najavu, gubi covek strpljenje, kako godine prolaze. Previse parametara ima kod MLB igranja.

 

NHL jednostavno gledam, pratim stil igre trenera, povrede i to je to. NBA nervira sa cestim odmaranjem igraca. Fudbal je, pa fudbal, previse varira, verovatno zbog nesretne epidemije. Nadam se da ce ovo izbacivanje gola u gostima kao kriterijuma, pospesiti efikasnost.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ima još da se igra... Kad se igra na golove, svi bi voleli do poluvremena da bude gotovo :D

 

Veliki klubovi su pokupovali sve i svašta. Ako Čelsi ponovo bude igrao na 1 gol i rezultat, ili PSG - biće strašno. Bajern ima novog trenera, ne deluje tako sigurno, ali Lewa je ostao, pa može da se računa da će rešetati. Ovo po Engleskoj je sve nejasno - već Engleska 2 je došlo po svom običaju da svako svakog može da pobedi. Ono, ne zaletati se u avgustu, mada samo fudbal se i igra...

Link to comment

Ja kod Holandije 2 uvek ocekujem minimum 5 komada na mecu.:s_d:

 

Jedino siguran je Bayern, pa i Dortmund. Inter propao ocas posla, Murinjo dosao u Romu, znaci samo Atalanta iz Italije. Mesi otisao iz Barse, sada iz Spanije nema bukvalno niko za golove. Holandija 1 ce valjda biti dobra i za random igru. PSG i Monaco iz Francuske (Lyon ne volim nikako). Kod Engleza nemam pojma sta da mislim; nakrcali su toliko jake sastave, a sve neke ziheraske metiljave utakmice. Ja ne igram live, odnosno sve igram unapred (i 5+, 7+ itd.), tako da ocekujem da kada vidim neki tim, da u startu znam da mogu da ih ispratim bez dileme, a ne da se desi neka 0-0 utakmica, sa manje od 15 suteva.

Edited by Miljenko
Link to comment

Holandjani dodjose nekako, no Monchengladbach me uvek iznenadi ziheraskim pristupom. Tim koji me redovno obara i u prvenstvu. Neko kaze da igraju dobro, no meni su 50/50 recimo; danas su uspeli da odigraju 0-1, protiv ekipe koja je 2 ranga ispod.

Link to comment

1/2 (fudbal 0/1, MLB 1/1, Milwaukee je pomeren za danas, pri cemu je San Diego prosao na tom tiketu). Na fudbalu ponovo neverovatan pad. Holandija 2 tesno prolazi, kao i jos 2 para na 2+, no Monch dobija samo 1-0, sa istom igrom. Uvek me iznenadi kako i ove najverovatnije stvari tesko dolaze. U MLB delu bih sa 3 para imao gotovo sigurno 3+ kvotu, a ovde ni ove 1.20 ne dolaze kako treba. Pomenuti MLB je dosao odlicno, uz minimum parova. Milwaukee odlozen (video sam najavu), San Diego lagano, White Soxi rutinski over, Yankees volsebno odose u plus (0-0 nakon 6 ininga, gosti su 4 puta gubili prednost, sa 3-3 se otislo u dodatne ininge, gde jedan ining nije bio dovoljan za kraj utakmice). Klasika, cim se MLB stabilizovao, fudbal corak.

Minimalni ulozi (polovina istih).

 

 

Fudbal

 

Shakhtar-Genk 2+

Monaco-Sparta Prague 2+

Midtjylland-PSV 2+

 

Slavia Prague-Ferencvaros 2+

Young Boys-Cluj 2+

Rangers-Malmo 2+

 

Kvote 1.68 i 2.01.

Danas samo CL kvalifikacije i to sve na 2+.

 

Prateci tiket, sve 2+, Cardiff, Hartlepool, Crawley, Forest Green, Wycombe, Harrogate, Swindon, Cheltenham, Peterborough, Hull. Kvota 7.23.

 

 

MLB

 

Philadelphia-LA Dodgers 5I <5.5 (Nola-Scherzer)

San Francisco-Arizona 1 (Wood-Gallen)

 

San Diego-Miami 1 (Stammen-Garrett)

Toronto-LA Angels (prvi mec) 5I >3.5 (Matz-Chris Rodriguez)

 

Kvote 2.09 i 2.22.

Phillies-Dodgers duel, donosi sudar vrhunskih startnih picera. Nola ima fin trend od 3 starta, 1-0, 3.66 ERA, 0.81 WHIP, 19+ ininga, 21 Ks i 5 walks, uz 2 dopustena HR. Za Scherzera i nije potrebna neka najava. Ima jos jednu vrhunsku sezonu, 9-4, 2.75 ERA, 0.89 WHIP; odlican debi u novom timu, 7 ininga i 2 primljena poena, 10 strajkauta i walk, jedan dopusten HR.

San Francisco i San Diego su standardne igre na konkurentne ekipe. Trend od 10 utakmica, San Francisco 7-3, Arizona 3-7, San Diego 6-4, Miami 3-7. Sezonska serija 12-2 za Giantse, odnosno 3-2 za San Diego.

Angelsi i Blue Jaysi imaju dupli program u Los Angelesu, te naosnovu startera probah over 5 ininga, na prvoj tekmi (plus su mi oba tima standardna plus igra).

 

Siri MLB tiket, Pittsburgh >8.5, Baltimore 5I <6.5, NY Mets 1, Boston >8.5, Cincinnati 2, Houston 1, Kansas 5I >4.5, LA Angels (drugi mec) 5I >3.5. Kvota 44.07.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

U 87' minutu mi padaju dva tiketa sa kvotama 3.7 i 4.5 jer PSV igra 0 sa Mytdtdyjlantdom, iz očajanja roknem još jedan (q 6.5) na pobedu PSVa u 88' i majstor ga ugura u 93' :rolleyes:

  • +1 2
Link to comment

Bez zaletanja sinoć, ništa mi se preterano nije svidelo, mada neke stvari su došle sasvim očekivano i bile lepe kvote

Kod Kineza se igra poslednje kolo pre play off-a, negde kvote premale, ali ima šta da se izvuče

Capture.JPG

  • +1 2
Link to comment
16 hours ago, Skyhighatrist said:

U 87' minutu mi padaju dva tiketa sa kvotama 3.7 i 4.5 jer PSV igra 0 sa Mytdtdyjlantdom, iz očajanja roknem još jedan (q 6.5) na pobedu PSVa u 88' i majstor ga ugura u 93' :rolleyes:

Ima smisla igrati lajv baš zbog takvih ekipa, i drugo, kada igraš nekoliko sati unapred i ne znaš sastave, nije uopšte svejedno kada vidiš neke rotacije i izmene pre početka meča. U poslednje vreme prvo čekam grupu utakmica da objave sastave, pa biram, Ili čekam 70 minuta meča da prođe i gledam kakva je situacija sa rezultatom i izmenama...

  • +1 2
Link to comment
Just now, enfant terrible said:

Ili čekam 70 minuta meča da prođe

Ja igram puno lajva, pratim prvo poluvreme onako, sa pola mozga, od 60tog se aktiviram i počinjem da igram sg i over/under...

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...