Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

2/4 (fudbal 0/2, MLB 2/2). CL kvalifikacije donose vec standardne padove. Nadjoh cak dva 0-1 meca, koja na zalost stavih na odvojene tikete. U MLB sektoru, dva fina prolaza, mada su San Francisco i San Diego nepotrebno zakomplikovali svoje utakmice. Na tiketu sa odlozenim Brewersima od prekjuce, jos jedan prolaz (Milwaukee je vodio nakon 5 ininga na oba meca), no to je ubaceno skoro, pa cu racunati sutra. Korektan dan na kraju, no ne zahvaljujuci fudbalu; ove CL kvalifikacije izgleda da mogu komotno preskakati.

Minimalni ulozi (polovina istih).

 

 

Fudbal

 

Always Ready-The Strongest 3+

Chelsea-Villarreal 2+

 

Kvota 2.02.

Danas nije bilo previse dileme sta i kako, Always Ready i jos nesto.

 

Prateci tiket, Northampton 2+, Leyton 2+, Burton 2+, Falkirk 3+, Annan 3+, Brechin 3+. Kvota 5.62.

 

 

MLB

 

Houston-Colorado 1 (Valdez-Senzatela)

San Francisco-Arizona 1 (Gausman-Kelly)

 

Minnesota-Chicago White Sox 5I H2(+0.5) (Ober-Lynn)

LA Angels-Toronto 5I >4.5 (Bundy-Manoah)

 

Kvote 1.81 i 2.42.

Najpre imamo kombinaciju iz one favorit-autsajder grupe. San Francisco kao jedno od najprijatnijih iznenadjenja u tekucoj sezoni, i dalje nalazi nacine da dodje do trijumfa i kada picing zakaze.

Lynn je fenomenalan od starta sezone, 10-3, 2.12 ERA, 1.06 WHIP. Serija 1-1.

Angelsi i dalje kubure sa povredama. Rendon je zavrsio sezonu, Trout je pod velikim znakom pitanja, a i Walsh koji se sjajno uklopio ima problema. Tu je napad Toronta da pomogne prolazu overa.

 

Siri MLB tiket, NY Yankees >8.5, San Diego 1, St. Louis 5I H2(+0.5), Philadelphia 5I <6.5, Baltimore 5I >4.5, Cincinnati 5I H2(+1.5). Kvota 11.89.

Edited by Miljenko
Link to comment
19 minutes ago, enfant terrible said:

Trenutak za lajv na Chelsea-Villareal

Ovako jadno će biti i u prvenstvu... Ne znam ko još treba da bude kupljen, da bi imali 2 gola do kraja utakmice....

  • +1 1
Link to comment

4/4 (fudbal 1/1, MLB 3/3), prosao je kombo tiket konacno (9+ kvota). Fudbal tesno; Bolivijci tacno 3 gola, nakon 0-0 poluvremena; Chelsea i Villarreal taman 2 pogotka, uz puno promasenih zicera. MLB se fino uklopio. Najpre prolazi tiket sa odlozenim Brewersima; White Soxi odigrase 0-0 prvih 5 ininga, taman za prolaz hendikepa (promenjen starter u poslednji cas, srecom te im je bullpen dobar); Houston prilicno lako, kao i San Francisco; Toronto doneo ocekivani prolaz overa 5 ininga. Lep kombo tiket; samo sam cekao da Giantsi nekako ispuste 3 poena prednosti, no nije se desilo.:rolleyes:

Minimalni ulozi (polovina istih).

 

 

Fudbal

 

Bodo/Glimt-Pristina 3+

Riga-Gent 2+

Plzen-TNS 3+

Basel-Ujpest 2+

 

Copenhagen-Lokomotiv Plovdiv 2+

Molde-Trabzonspor 3+

Dundalk-Vitesse 3+

Osijek-CSKA Sofia 2+

 

Kvote 2.43 i 3.77.

Puno meceva u ponudi danas, te odabrah 8 utakmica ECL kvalifikacija. Ne vredi igrati ni cisto 2+, pa probah malo hrabriju varijantu, pri cemu mi Bodo/Glimt i Plzen meni lice na goleade u najavi.

 

Prateci tiket, Kairat P/KX, Mura P/KX, Astana P/KX, Celtic w1, Hammarby w1, Zilina w1, Maccabi Tel Aviv w1, Sivasspor w1, Aberdeen w1, LASK w1. Kvota 29.56.

 

 

MLB

 

Arizona-San Diego 2 (Widener-Darvish)

Chicago Cubs-Milwaukee 5I <5.5 (Hendricks-Woodruff)

 

Kvota 2.40.

Igra na San Diego se moze smatrati standardnom. Sezonska serija, 8-4 za Padrese. Forma timova, Arizona 2-8 (4 vezana poraza), San Diego 6-4.

Milwaukee je obrukao domacina, 10-0 pobedom nocas, mada su Cubsi dosta slabiji, nakon serije trejdova. Veceras imamo sudar odlicnih startera, Hendricks, 13-4, 3.68 ERA, 1.29 WHIP (od poslednjih 7 startova, imao je cak 6 kvalitetnih); Woodruff, 7-6, 2.23 ERA, 0.89 WHIP (8 startova unazad, samo jednom vise od 3 dopustena poena, 5 kvalitetnih startova).

 

Siri MLB tiket, Pittsburgh 5I >3.5, Oakland 5I H2(+0.5), Baltimore 5I H1(+0.5), Boston 5I >4.5, Atlanta 5I >4.5, LA Angels >7.5, San Francisco 1. Kvota 17.86.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Odavno nisam video veću budalaštinu od kvote 2,65 na Rubin protiv poljskog Rakowa..

Kvota bi trebala da je 1,50-1,60

Ništa mi nije jasno, ali ovo je potpuno nerealno.

Utakmica je upravo počela, let's see.

 

Link to comment
12 minutes ago, Cash said:

Kolega sky sta ima uzivo da se igra

Ništa buraz, došli neki gosti, okupacija naredna tri dana, nešto sam isklikto u fiksevima, ne stižem ni rezultate da pogledam, a kamoli lajv :dry:

  • +1 1
Link to comment

Ne kapiram da ovi veci favoriti, mogu biti ovako neefikasni. Molde i Trabzon na stranu, Bodo samo 2-0 iz 18 suteva, Gent 0-0 11suteva na gol, Plzen dvocifren broj suteva protiv nekih pacera iz Irske i nista.:huh:

Link to comment
16 minutes ago, 189- said:

rubin je qrac od ovce

 

promasili penal u 122. minutu :lol:

 

peti jubilarni tiket gde ekipa na koju igram da da gol promasi penal. ovo mora da me neko zajebava

Link to comment
3 minutes ago, 189- said:

 

promasili penal u 122. minutu :lol:

 

peti jubilarni tiket gde ekipa na koju igram da da gol promasi penal. ovo mora da me neko zajebava

Pa i da su ga dali ne bi dobio. Gleda se 90.minuta

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...