Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

I ranijih sezona je bilo manje ili vise efikasnih meseci, no ovogodisnja nepredvidljivost ne pomaze. Igram sa nekim minimalnim ulozima (500 dinara za glavne tikete, ovo sire bas sitno) i cekam da krene i MLB. Danas sam dugo razmisljao da li da uopste i igram NBA dablove ili samo jedan siroki uzaludni tiket, pa ih ipak probah na kraju.

Link to comment

I kod mene ovih dana serija padanja na jednu. Nocas Colorado. Uhvatio sam Rangerse, Boston i St. Luis (sve fiks i 5+) i Imao 2&5+ Colorado (sve ukupno 150 kvota), a oni ko da igraju u drugoj argentinskoj ligi (0:1). :D

Doduse, vratili mi ulog. Malo li je? :D

Edited by Nesh
Link to comment

Englezi i Skoti su majstori za davanje golova tamo gde se to ne ocekuje. Na P1+ 7/19 bilans, verovatno najlosiji od kada se kladim.:hail:

Uci ce valjda i jedno kolo, gde ce doci sve ove manje kvote za golove.

 

Barsa prolazi do poluvremena, dok je Dortmund jedva dao jedan gol, protiv pokojnog Werdera.

Link to comment

Samo 2-0.:isuse: Cetiri kontre i svaki put u golmana, da je neki ekstra poznat golman pa i da razumem.

Nema sta, najvise nervira gledanje fudbala. Prvo gomila ovih pasova unazad, a tek promasaji u situaciji kada si sam, bez protivnika u bloku, smor.

Edited by Miljenko
Link to comment

Meni je tiket sa timskim golovima volsebno preziveo ovaj termin (21+ kvota). Dynamo Kyiv daje drugi gol na samom kraju, a i komsijama je dugo trebalo. Ostase Man City tim1+, Juventus tim 2+, Feyenoord tim2+, Heerenveen tim1+, Real Madrid tim1+, Standard tim 1+ i Zvezda tim2+.

Edited by Miljenko
Link to comment

Udje i mec New Jersey-Washington u 5+. Nakon vise od 5 neiskoriscenih PP minuta pred kraj meca, pomirio sam se bio sa time da nece biti gola pre OT. Utakmica u Pittsburghu lagano (uz poraz mojih).

Na sirem je ostao jos Real tim1+. Bacih malo pogled. Koliko su oni impotetntni, a ako se pogleda sastav, to deluje dosta dobro na papiru.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...