Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Dodjoh da opljunem Real, ubise me sinoc kao granom, al kad je vec divan dan onda (jes da nije kockarska, al je zurka :D )

 

 

 

 

Veceras 3 favorita fix i golovi posle 1000 godina. Bez razmisljanja, ubi me grip treci dan.

Link to comment

Drzi se. I ja nesto smrcem. Nista sto malo vina nece srediti.:happy:

 

Ja sam danas odigrao fudbalski fiks na glavnim tiketima, sto inace retko radim (drugi put u nedelju dana).

Link to comment

Holandjani fino otvorili. Liverpool je primio gol, cim sam ih odigrao.:D Benfica prosla na poluvremenu. Frankfurt i Union Berlin izbaciti iz lige zbog impotentnih napada (narocito potonje, koji su kao imali neku inicijativu). Cak je P1+ tiket blizu, cekam gol na Peruancima (5+ kvota).

Edited by Miljenko
Link to comment

4/7 (fudbal 4/5, NBA 0/2), AZ II je dosao 5+. Fudbal je dosao sasvim pristojno. Holandjani lagano, mada je steta sto AZ II nije otisao u 7+, nakon 5 komada na poluvremenu. Nemci tesno, nakon par velikih promasaja, ali i smehotresnih gresaka odbrana. Fiks je nekako prosao, nakon sto je Liverpool dobio teze od ocekivanog. Cileanci padose, cim sam ih cekao za kombo tiket. P1+ tiket je ponovo bio blizu, no Peruanci se raspucase tek u drugom poluvremenu. NBA neuhvatljiv, no to nije nista novo. Tiket MLB predsezone je bio sasvim pristojan, pokusavacu i dalje, no tu granice za poene izbacuju kasnije.

Pretpostavio sam da ce ponedeljak biti dosta bolji od vikenda i to se i desilo.

Standardni ulozi danas.

 

 

Fudbal

 

Chelsea-Bayern 3+

 

Napoli-Barcelona 3+

 

Atlanta-Motagua 3+

 

Cruz Azul-Portmore 3+

 

Kvote 1.60, 1.86, 1.85 i 1.41.

Danas CL kombinacija, dva meca iz "nase", dva iz CONCACAF. Atlanta i Motagua su igrali 1-1 u Hondurasu, dok Je Cruz Azul dobio Jamajcane na strani sa 2-1.

Sva 4 tiketa su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, svi parovi su 3+, QPR, Luton, Portsmouth, Accrington, Cheltenham, Fylde, Ebbsfleet, Peterhead, Dumbarton, Cove. Kvota 218.90, sa bonusom 273.62.

 

 

NHL

 

Washington-Winnipeg 5+

Tampa-Toronto 5+

 

Kvota 1.56.

5+ trend, Washington 9/10 (50/62), Winnipeg 9/10 (47/64), Tampa 6/10 (44/62), Toronto 7/10 (51/63).

Kombo tiket.

 

Siri NHL tiket, Washington 5+, Tampa 5+, Philadelphia 6+, Boston 5+ (OT&SO), NY Rangers 6+, Vancouver 5+ (OT&SO), Carolina 5+ (OT&SO), Nashville 6+, St. Louis 5+ (OT&SO), Arizona 5+ (OT&SO), Anaheim 5+ (OT&SO). Kvota 28.69.

 

 

NBA

 

Golden State-Sacramento >218.5

Toronto-Milwaukee >223.5

 

Kvota 2.12.

Cim probam fiks, na nekon standardnom tiketu, uslede neki neverovatni rezultati (sinoc cak 3, od toga dva kod mene). Poeni su uvek bili moja igra, pa je bolje da ne eksperimentisem (zato i ne igram kada krene playoff).

Slabija grupa.

 

Siri NBA tiket, Chicago >210.5, Denver >209.5, LA Lakers >231.5, Boston H2(+2.5), Indiana w1. Kvota 4.96.

Link to comment

Meni NBA dolazi bas slabo. Sinoc je Miami volsebno izgubio, a Milwaukee takodje ispustio veliku prednost u zavrsnoj cetvrtini. Utah nisam igrao, ali su pukli i oni. Povrh svega nije dosao najsigurniji plus veceri (LA Clippers-Memphis).

Ranijih sezona su ekipe sa zacelja u ovom periodu redovno gubile od ovih koje su na playoff pozicijama; ove nepovez totalni.

Obicno sam u zavrsnici regularnog dela igrao samo fiks, no ove ce biti poeni do kraja, a i to opreznije. Nadam se da ce pred kraj uleteti par kompletnih plus veceri (kao sto je bilo prosle godine), da malo popravi sezonski ucinak. Vodim evidenciju i ovo do sada je sigurno najgora NBA sezona za igru. Nijedan mesec u plusu (januar minimalan minus kao najbolji mesec, februar jos ima vremena da se popravi).

Link to comment

Ok. Ja ocekujem da se desi maksimalno jedno iznenadjenje dnevno u ovom delu sezone ( tu mislim na ove kvote ispod 1.40 za pobednika). Poeni na stranu, to uvek moze ovako i onako; narocito kada su granice ovako visoke.

Nista, MLB krece vec 26. marta, tu cu valjda biti bolje srece.:happy:

Edited by Miljenko
Link to comment

Do kraja jurim samo timove koji jure PO ili domaci teren u PO

 

Na primer,LAC ce ubaciti u 5 brzinu,zele 2 mesto po svaku cenu,Portland isto zeli u PO,Memfis je u padu.

 

Sota je digla ruke,jure bolji pik,Dalas isto zeli bolju poziciju.

 

Edited by Bogotac
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...