Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Cekah sada za bonus tikete, gol ili dva na Koln-Bayern i domacin masi 4 zicera u zavrnici meca. Onaj njihov spic bolje da batali fudbal. Izgleda da im treba veci gol (ili manja lopta).:laugh:

Link to comment

Ja imam neki fiks tiket, sa kvotom malo ispod 4 (9 utakmica, dvoznak i P/K). Naravno da Real gubi.:laugh:

Nadam se da ce bar ovo uvece  doci ok. Bas slab vikend do sada. Svajcarci verovatno idu na crnu listu definitivno (1/7 imam bilans kod njih, u drugom delu sezone); lakse bih nasao random par iz Spanije nego njih.

Link to comment

Kad vec pominjes Cash out, ja pogodio Porto i imam jos Vancouver i Dalas na reda radi da ne ispustim Porto tiketu, kvota 9.22, i Maxbet mi nudi manje od trecine uloga kao Cash out. Carevi.

Trebalo je da uzmem, Vancouver gubi. :D

Link to comment

3/8 (fudbal 2/6, NHL 1/2), povracaj bonus igara na Cileancima. Fudbal smehotresno los. Bayern lagano, da bi Ajax jedva prosao u samoj zavrsnici. Juventus sa igracem vise kilavih 2-0, nakon par neozbiljnih promasaja. St. Gallen no comment. I posle neko pita zasto gledam samo Barselone, Bayerne i tome slicno (izuzetak je JA odakle gledam i ove najslabije lige). The Strongest iznenadjujuce slab, jedva do tesne pobede. Bolivar gubi sa igracem vise, no meni dovoljnih 2-1. Colo Colo ce verovatno biti pad u Millenniumu na 3 + tiketu; bonus tikete sam igrao u Meridianu i za njih imam kvotu 1. NHL korektno, jaca uplata prolazi, slabija pada. Petak je fino prosao, a onda je usledila losa subota i jos gora nedelja (nijedan bonus tiket, na 16 utakmica, ako ne racunam povracaj na Colo Colo-U. Catolica :laugh:). Ovo postaje standardna procedura, usponi i padovi radnim danima, ali obicno u plusu i onda losi rezultati tokom vikenda.

Minimalni ulozi danas (metiljavi parovi, pa da se ne zalecem).

 

 

Fudbal

 

Ajax II-Breda 3+

 

Kvota 1.44.

U nedostaku boljih resenja, probah Holandiju 2.

 

Prateci tiket, Jablonec P/K1, Midtjylland P/K1, Man Utd 2+, Milan 1X, Stuttgart 3+, Bayern II 3+, Lens X2, Union Espanola 2+. Kvota 8.26.

 

 

NHL

 

San Jose-Florida 5+

Vegas-Washington 5+

 

Calgary-Anaheim 5+

Colorado-Tampa 5+

 

Kvote 1.72 i 1.89.

5+ trend, San Jose 6/10 (41/58), Florida 8/10 (48/58), Vegas 7/10 (46/60), Washington 9/10 (46/58), Calgary 9/10 (38/60), Anaheim 7/10 (38/58), Colorado 7/10 (40/57), Tampa 5/10 (41/59).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...