Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Bolivar igra danas, te je bilans 3/10 (fudbal 3/8, NHL 0/1, NBA 0/1), Always Ready je dosao 6+, Tigres 5+. Fudbal je dosao iznenadjujuce lose. U Madridu jedva dolazi 3+, nakon sto je City okrenuo. Juventus volsebno gubi, od bar za klasu slabijeg tima. Always Ready nista do 40. minuta, a onda standardna goleada. Real Potosi daje gol pred poluvreme i tu staju; mozda su oni bili suvisan par. Bolivar kao sto rekoh pomeren. Obe MLS elipe zakazase u CONCACAF CL; City 1-0 je prilicno neocekivana stvar. I Meksikanci su mogli bolje. Tigres rutinski, no Club America prolazi tek na penale, pri cemu su i oba gola u regularnom toku bila nakon jedanaesterca. NHL je bio sumnjiv, pa je i ucinak bio takav. NBA naravno dolazi kontra. Popularna kombinacija, ni fiks, ni poeni.:D

Bonus tiketi donese malo, te pokrih tik preko 50% uplate. Uzasan dan. Jos sam dobro i prosao sa samo 3 pogotka. A bili su tako izgledni parovi.:rolleyes:

Standardni ulozi i danas (EL je retko korisna, no od ovog juce moze samo bolje).

 

 

Fudbal

 

Santa Cruz-Bolivar 3+

 

Salzburg-Eintracht Frankfurt 3+

 

Man Utd-Club Brugge P/K1

Sevilla-Cluj P/K1

 

The Strongest-Royal Pari 3+

 

LASK-AZ Alkmaar 3+

 

Gent-Roma 3+

 

Arsenal-Olympiakos P/K1

Celtic-Copenhagen P/K1

 

Kvote 1.36, 1.45, 1.75, 1.43, 1.79, 1.68 i 1.96.

Danas sam dosta skratio kombo tiket, nakon slabog ucinka juce. Bolivar je prebacen za danas; The Strongest opreznije, posto su slabo startovali. Ocekujem dosta golova na Salzburg-Eintrach Frankfurt duelu i u revansu. AZ i Roma sa manjim ulozima, posebno nakon one katastrofalne utakmice u Rimu. Tu su i dve fiks kombinacije. Club Brugge ima finu sezonu u Evropi, no verujem da cemo mi nekako izmuljati pobedu; kod Spanaca nemam dilemu. Arsenal i Celtic mi lice na wild card kombinaciju, a takva je kvota, blizu 2.

Prve tri stvari su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, svi parovi su P/KX, Sporting, LASK, Porto, Roma, Wolfsburg, Ajax, Celtic, Benfica. Kvota sa bonusom 147.53,

 

 

NHL

 

Florida-Toronto 5+

Winnipeg-Washington 5+

 

Ottawa-Vancouver 5+

Tampa-Chicago 5+

 

Kvote 1.53 i 1.62.

Stamkos je pod znakom pitanja za veceras, pa je Tampa ipak odigrana slabije. 5+ trend, Florida 9/10 (52/63), Toronto 7/10 (52/64), Winnipeg 9/10 (48/65), Washington 9/10 (51/63), Ottawa 8/10 (46/64), Vancouver 8/10 (46/62), Tampa 6/10 (45/63), Chicago 6/10 (42/63).

Prvi dabl je na kombo tiketu.

 

Siri NHL tiket, Tampa 6+, Montreal 5+, Florida 6+, Ottawa 6+, Detroit 5+, Nashville 5+, Winnipeg 6+, San Jose 5+. Kvota 19.03.

 

NBA tiket, Philadelphia >206.5, Indiana >211.5, Oklahoma >216.5, LA Lakers >216.5. Kvota 4.61.

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Koliko ova odlaganja/pomeranja termina idu na nerve.:isuse:  I ovako se tesko pogadja, a ovo mi dodatno kvari koncept. Ako moram da pratim prognozu za MLB, kod fudbala to stvarno ne ocekujem.

Link to comment

EL standardno nekorisna. 40+ minuta cekam po gol, na dvema utakmicama i naravno nista. Smotani LASK nije uspeo da da treci ni sa praznim golom. Na Gent-Roma skoro 40 suteva, nedovoljno za tri pogotka. Evropski kupovi su postali uzasni za igru. Jedva ponegde padnu 3 pogotka, nesto sire skoro nemoguce. Danas je naravno bilo dosta meceva sa puno golova, gde su verovatno igrani minusi. :laugh:

Bolivaru je dugo trebalo, no 1-1 na poluvremenu je valjda dovoljno za prolaz u nastavku meca. Nadam se da ce P1+ tiket proci; cak i ako ga budem branio, ostace kvota oko 17.

Link to comment

Juče City nisam uzeo zbog male kvote, večeras hteo Benfiku over 1.5 1st half..i dok gledam šta se dešava 1-0.. Tako da sam morao da vezujem, što je no-no, ali ovaj put je prošlo

 

sgl.jpg

Link to comment

EL je ovoga puta prevazisla sebe, nijedan od cetiri danasnja tiketa nije prosao (ko zna sta ce biti i u Salzburgu sutra).

Uvek kada odigram fiks na fudbalu, podsetim se zasto to izbegavam; od cetiri para, samo je Man Utd dobio.:laugh:

Link to comment

Fudbal je jos i ok prosao ali zato NHL uzas. Tampa izgubi kuci od Chicaga nakon sto su vodili 2;0, Vancouver se bori za playoff i pukne od jebene Ottawe :mellow:. Sad več ulazimo u fazu kad se jedino igra na timove koji se bore za playoff.

Link to comment

Meni 5+ i dalje dolazi korektno. Nije mi jasno kako Washington nije dosao do gola, dok na fiks i ne obracam paznju toliko. Bolivija je prosla ok. EL od pet kvota oko 1.4 dodjose dve.:laugh: 

To je to sto se tice fiksa na fudbalu od mene (ne racunam tu ove duge, neozbiljne tikete).

Link to comment

Salzburg je odlozen za danas, te je bilans 3/8 (fudbal 2/6, NHL 1/2), Bolivar je dosao 5+. Prodjose oba para iz Bolivije i to je otprilike jedina dobra stvar na fudbalu. EL tesko da je mogla doci gore. Fiks nije moj fah, ali da se ne moze uklopiti ni najprostiji dabl, sa poluvreme ili kraj igrom, mi nikako nije jasno. 3+ takodje nekoristan. Salzburg igra danas, osim njega dva najsigurnija para za golove naravno da nisu dosla; na Gent-Roma je bilo 1-1 vec posle pola sata, dok su u Austriji domaci promasili 5-6 zicera i ostaje 2-0. I NHL je mogao bolje. Polovican ucinak, a skroz mi je neverovatno da su Capitalsi ostali na nuli. Sreda i cetvrtak tesko da su mogli doneti losije rezultate (da sam birao slucajno, verujem da bih imao bolji procenat).

Minimalni ulozi (nakon loseg srednjeg dela nedelje, opreznost je neophodna).

 

 

Fudbal

 

De Graafschap-AZ II 3+

 

Ajax II-Telstar 3+

 

Eindhoven-Excelsior 3+

 

Salzburg-Eintracht Frankfurt 3+

 

Union La Calera-U. Catolica 3+

 

Fortuna Dusseldorf-Hertha 3+

 

Kvote 1.45, 1.34, 1.41, 1.48, 1.96 i 1.94.

Salzburg na kraju ne stavih danas na kombo tiket, nakon one glupave serije EL rezultata juce. Holandija 2 deluje izgledno, mogao bi da uleti neki efikasan trend i van Bolivije. U. Catolica i Nemci su wild card. Catolica je lepo otvorila sezonu, Fortuna i Hertha imaju fin trend efikasnih duela.

Prve tri stvari su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Leicester 3+, Portsmouth 3+, Real Sociedad 3+, Amstetten 3+, Ried 3+, Grasshoppers 3+. Kvota 25.54.

 

 

NHL

 

Philadelphia-NY Rangers 5+

Vegas-Buffalo 5+

 

Kvota 1.77.

5+ trend, Philadelphia 10/10 (47/63), NY Rangers 8/10 (50/63), Vegas 7/10 (50/65), Buffalo 9/10 (45/63.

Jaca grupa.

 

 

NBA

 

LA Clippers-Denver >212.5

Memphis-Sacramento >222.5

 

Kvota 2.15.

Slabija grupa.

 

Siri NBA tiket, Toronto >208.5, Atlanta >226.5, New Orleans >229.5, Dallas >222.5, Phoenix >213.5, Utah >223.5. Kvota 11.02.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...