Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Bravo Renne pogotovu za FRA oni su mi najgori za igranje i sem PSG odigrao sam par puta samo Lil (izmedju ostalog i sinoc)

 

Propustio sam Sporting, ali i RBS i Ajax.

Link to comment

Realan ubilo se. Juce je bilo skoro realno (Real nije dosao, Dortmund samo 2 gola). Danas bas mnogo glupih rezultata. Copenhagen, Ajax, pa i Salzburg za ove sto igraju fiks nisu dosli. Za golove nisu dosli Holandjani i to dva najverovatnija para.

Link to comment

3/8 (fudbal 3/6, NHL 0/1, NBA 0/1), PSG je dosao 6+ i 7+, St. Gallen 5+. Fudbal kilavo, no malo su bonus tiketi izvadili situaciju. Svajcarci su konacno krenuli, nakon serije padova na njima (2/8 sa ovim juce, u drugom delu sezone). Holandjani se obrukase. AZ jedva 2-0, da su im sudili jos neki penal, mozda bi i doslo 3+. Ajax je za no comment, nisu uspeli da daju gol protiv random ekipa iz njihove lige. U. de Chile je bio wild card, na kraju je i bilo neke sanse za prolaz. PSG ocekivano lako. Salzburg korektno (bar sto se golova tice). NHL je doneo pad, no mesecni bilans je i dalje sasvim pristojan. NBA standardno, najsigurniji mecevi ne dolaze.

Dobro je sto se nisam zaleteo sa ulozima, a znao sam to uraditi ranije, kada me iznervira neki glup pad subotom. Trebalo je dosta vremena, dok sam naucio da ne diram banku, ma koliko nesto delovalo izgledno. Ocajan vikend, nakon odlicnog perioda ponedeljak-petak.

Minimalni ulozi i danas.

 

 

Fudbal

 

Utrecht II-Volendam 3+

 

AZ II-Eindhoven 3+

 

Curico Unido-Colo Colo 3+

 

Eintracht Frankfurt-Union Berlin 3+

 

Liverpool-West Ham P/K1

Gil Vicente-Benfica P/K2

 

Kvote 1.38, 1.43, 1.75, 1.75 i 1.61.

Za ponedeljak cak i previse zanimljivih meceva. Holandija 2 donosi dva para, koja lice na efikasne. Frankfurt igra interesantne utakmice, a Colo Colo i daje i prima dosta golova. Liverpool dobija redom, mada im je igra mrljava. Benfica je vezala dva kiksa, te ih probah danas.

Svi parovi su na kombo tiketu.

 

 

NBA

 

Houston-New York >222.5

LA Clippers-Memphis >226.5

 

Philadelphia-Atlanta w1

Cleveland-Miami H2(+1.5)

Washington-Milwaukee H2(-6.5)

Dallas-Minnesota H1(-4.5)

 

Kvote 2.19 i 2.46.

NBA je tesko predvidljiv, te je od juce iskljucivo u grupi slabijih tiketa (polovina od uplate sa jacih). Probah po jednu over i fiks kombinaciju, pa kako bude.

Edited by Miljenko
Link to comment

Opasno me zeznuo Vegas i to na vise tiketa. A vodili su 5:3 na 9 minuta do kraja. Jutros gledam tikete, svasta pogodio, al dzaba. Kako nisam odigrao nesto bez Vegasa uopste mi nije jasno. No, dobro, bice bolje.

Danas samo jedna, znaci gotovi su. Sutra! :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...