Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

3/3 (fudbal 1/1, NHL 2/2), Ajax II je dosao 5+, prosao je i kombo tiket. Fudbal prolazi na poluvremenu, a malo je falilo da sve prodje. NHL se fino uklopio, iako je bilo dosta tesko vece za igru. U subotu i nedelju nijedan bonus na 16 utakmica, juce jedna jedina i odmah lagano.:laugh: Jedini minus je mala uplata, no svaki plus je koristan.

Standardni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Dortmund-PSG 3+

 

Kvota 1.44.

Danas ponovo nije bilo dileme sta odigrati.

 

Prateci tiket, Liverpool X2, Gillingham X2, Wimbledon 2+, Plymouth X2, Barrow 1X, Portsmouth 2+, Falkirk 1X, Harrogate 2+. Kvota 4.11.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-Toronto 5+

Ottawa-Buffalo 5+

 

Kvota 1.71.

Puno neugodnih meceva za golove i danas, pa se odlucih na oprezniju varijantu sa jednim tiketom. 5+ trend, Pittsburgh 7/10 (39/57), Toronto 7/10 (49/60), Ottawa 7/10 (42/59), Buffalo 8/10 (42/59).

 

Siri NHL tiket, Philadelphia 1X, St. Louis 1X, Montreal 5+, Winnipeg 5+, Nashville 5+. Kvota 4.48.

Link to comment

Dortmund nesto i pokusava, no PSG igra sramotno, kao da je Simeone u gostima. Ako neko od ovih top timova ima nestabilnu odbranu, to je Dortmund. Ovo je obicno tip meca, gde i ne gledam drugo poluvreme.:yawn2:

Edited by Miljenko
Link to comment

Na sirem uhvatim bukvalno sve sto je imalo sa Ostrva i Liverpool pada na X2.:D Prosao je ovaj 3+, no nervira kada padne nesto tako banalno (ljudi dobiju milion utakmica u sezoni i gube od ovih "mrtvaca").

Link to comment

2/2 (fudbal 1/1, NHL 1/1), prosao je prateci NHL tiket (4+ kvota), kao i kombo tiket. Mec u Dortmundu prolazi kada se vec nisam previse ni nadao, nakon mrljavog prvog poluvremena. NHL fino uklopih; lagani glavni tiket, a i siri prolazi bez vecih problema. Cim se zavrsio vikend, usledise dva skoro idealna dana.

Minimalni ulozi danas.

 

 

Fudbal

 

Atalanta-Valencia 3+

 

Tottenham-Leipzig 3+

 

Kvote 1.67 i 1.76.

Danas oba para deluju kao utakmice na kojima se moze pokusati sa golovima. Juce zamalo da probam fiks na Liverpool (X2); naravno da bih pao.

 

 

NHL

 

Chicago-NY Rangers 5+

Anaheim-Florida 5+

 

Kvota 1.75.

5+ trend, Chicago 6/10 (40/59), NY Rangers 7/10 (45/58), Anaheim 7/10 (39/59), Florida 8/10 (49/59).

 

Siri NHL tiket, Vancouver 5+, Colorado 1X, Boston X2, Dallas 5+. Kvota 3.79.

 

 

 

Link to comment

2/3 (fudbal 1/2, NHL 1/1), Atalanta je dosla 5+, prosao je prateci NHL tiket (3+ kvota). Fudbal korektno. Ocekivao sam dobro izdanje Atalante, no ovo je ipak dosta bolje od toga, prosao je cak i bonus tiket. Mec u Londonu je zato razocarao; ako nesto nisam ocekivao, to je da Tottenham ne moze do gola. NHL se ponovo fino uklopio. Dodjose dabl i siri tiket. Jos jedan ok dan.

Minimalni ulozi i danas.

 

 

Fudbal

 

Eintracht Frankfurt-Salzburg 3+

 

Roma-Gent 3+

 

Cluj-Sevilla X2

Ludogorets-Inter X2

Wolves-Espanyol 1X

 

Kvote 1.59, 1.63 i 1.66.

Na golove probah dva najverovatnija para. Tu je i jedan fiks tiket, nadam se sa ok ishodom.

 

Prateci tiket, svi parovi su P/KX, Man Utd, Celtic, Ajax, Benfica, Basel, Rangers, AZ Alkmaar, Leverkusen, Arsenal. Kvota 196.34.

 

 

NHL

 

Toronto-Pittsburgh 5+

Ottawa-Winnipeg 5+

 

Washington-Montreal 5+

Vegas-Tampa 5+

 

Kvote 1.62 i 1.82.

5+ trend, Toronto 7/10 (50/61), Pittsburgh 8/10 (40/58), Ottawa 7/10 (43/60), Winnipeg 8/10 (45/61), Washington 9/10 (47/59), Montreal 8/10 (43/62), Vegas 7/10 (47/61), Tampa 5/10 (42/60).

 

Siri NHL tiket, Pittsburgh X2, Washington 1X, St. Louis 1X, Tampa X2, San Jose 5+, Florida 5+. Kvota 6.58.

 

 

NBA

 

Sacramento-Memphis >221.5

Golden State-Houston >225.5

 

Kvota 2.22.

Zavrsila se i All-Star pauza, pa da vidimo kakva ce zavrsnica sezone biti.

 

Dodatni NBA tiket, Miami H2(+1.5), Chicago H1(+2.5), Philadelphia >210.5, Milwaukee >217.5, Memphis H2(+6.5), Houston w2. Kvota 6.25.

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Vancouver mi obori mi dva tiketa, a na trecem falio gol kod Floride (odigrao sam u Maxbetu, a dusmani prakticno ukinuli fiks&over 4.5 pa sam igrao 2&over 5.5 - ne znam zbog cega taj nisam odigrao i u Mozzartu sa 5+ :huh:).

 

Danas od statistickih zanimljivosti imamo Capitalse 16, Sharkse 15 i Philu 9 utakmica bez neresene, a Tampu 13 utakmica bez poraza, pa ko voli da baca pare "prekida" serije kao ja, mozda razmotri nesto od toga.

 

Link to comment

Udje nekako Sevilla u X, za prezivljavanje fiks tiketa. Frankfurt je doneo cak i manji bonus. Getafe i Ajax oborise P/KX tiket, no bar je prosao P1+/2P1+ u prvom terminu.

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...