Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

On 24.2.2020. at 13:38, Nesh said:

Danas samo jedna, znaci gotovi su. Sutra! :D

 

Niste mi verovali? :dry:

 

Prodje "komplet"!

 

Spoiler

 

PyDCZ49.png

 

F3BKbkS.png

 

hOzpmlX.png

 

Cudeso! :blink: :)

 

Jos samo da mi isplate lovu. :D

Link to comment

Ma odigrano na sitan ulog, rekreativno, ja ovakva tri tiketa u poslednje vreme igram stalno, desavalo mi se da dve "glavne" prodju (prvi tiket), ali u kompletu nikad. Mnogo bi mi bilo 500, zabolela bi me glava. :D

Link to comment

4/6 (fudbal 3/4, NHL 1/1, NBA 0/1). Fudbal ok, mozda sam Barsu trebao staviti u slabiju grupu. Na zalost, to je bio jedini promasaj na kombo tiketu. Retko los mec u Napulju. Imali su pola sata za treci gol; samo jedna dobra sansa u tom intervalu. Bayern ispostovao. CONCACAF CL taman kako treba. Nije bilo uspeha sa bonus tiketima. NHL bez problema, verovatno bi prosao jos neki tiket sa golovima (5+). NBA ne uspevam da uklopim nikako, par glupih padova na kosevima. Dovoljno dobri prolazi za manji plus, uprkos dva promasaja.

Standardni ulozi i dalje.

 

 

Fudbal

 

Real Madrid-Man City 3+

 

Always Ready-Oriente Petrolero 3+

 

Real Potosi-Vinto 3+

 

Santa Cruz-Bolivar 3+

 

NY City-San Carlos 3+

 

Tigres-Alianza 3+

 

Club America-Comunicaciones 3+

 

Montreal-Saprissa 3+

 

Lyon-Juventus P/K2

 

Kvote 1.71, 1.31, 1.44, 1.36, 1.54, 1.50, 1.49, 1.77 i 1.80.

Real nije efikasan kao ranijih sezona, no ipak mi je cudna ovolika 3+ kvota, na ovako verovatan par za golove. Juventus nije ubedljiv u domacem prvenstvu, no verujem da ce probati da rese Lyon vec u prvoj utakmici. Bolivijci standardno, cak 3 para koja deluju izgledno, kako po sezonskoj statistici, tako i na osnovu tradicije. Tu su i 4 para CONCACAF CL. NY City ima 5-3 iz prvog meca i ocekujem jos jednu otvorenu utakmicu (protivnik je iz Costa Rice). Protivnika iz iste zemlje ima i Montreal, uz 2-2 iz prve utakmice. Meksicki timovi su generalno veliki favoriti u ovom takmicenju i pitanje je samo koliko su zainteresovani da natrpaju protivnika. Alianza je iz San Salvadora, Comunicaciones iz Gvatemale. Tigres su izgubili prvu utakmicu sa 2-1, Club America ima 1-1.

Prvih sedam parova cini kombo tiket.

 

 

NHL

 

Vegas-Edmonton 5+

Los Angeles-Pittsburgh 5+

 

Kvota 1.82.

5+ trend, Vegas 8/10 (50/64), Edmonton 8/10 (47/63), Los Angeles 7/10 (42/63), Pittsburgh 8/10 (42/61).

Slabija grupa.

 

 

NBA

 

Cleveland-Philadelphia w2

Miami-Minnesota w1

Houston-Memphis w1

Phoenix-LA Clippers H2(+2.5)

 

Kvota 2.29.

Danas odigrah kontra stvar, fiks na osnovnom tiketu, poeni sitnije.

Slabija grupa.

 

Prateci tiket, Philadelphia >212.5, Washington >227.5, Charlotte >199.5, Miami >221.5, Atlanta >220.5, Houston >228.5, San Antonio >221.5, LA Clippers >226.5, Utah >213.5. Kvota 39.24.

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Ovo je najgori Real u poslednjih deset godina, na osnovu onog sto sam gledao. Ima tu vrhunskih igraca, no napad im je katastrofalan, u odnosu na prethodne sezone. Imaju prosek ispod 2 gola po mecu u Primeri, sto je za klub tog renomea bas lose (nisu ni prosle bili sjajni, ali su davali vise golova kao domacini). Da li je City bas toliki strah i trepet, ne bih rekao. Da mi je neko postavio to pitanje prosle godine, rekao bih da jesu, ove meh.

Link to comment

CL sluzi da pomogne kladionice, kao sto je obicno i slucaj. Kakva smaracka utakmica u Madridu, plus Juventus gubi. :dry:

Prvi par iz Bolivije je ispostovao, no od njih to i ocekujem.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...