Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Danas sve neke mrljave utakmice, i ono sto prodje dolazi sa tacno tri gola. Od ovoliko meceva ocekivao bih sigurno jedan 7+, ili bar nekoliko 5+ utakmica. Na Twente-AZ ne pada gol u drugom poluvremenu, srecom te to odigrah slabije. Svajcarci ce definitvno u grupu za izbegavanje.

Link to comment

7/12 (fudbal 6/10, NHL 1/2). Na stranu Holandjani i jesu bili sumnjivi, Benfica i Basel su za mene dva velika iznenadjenja, kako u fiksu, tako i sa golovima (od Benfice sam ocekivao rutinski preokret, dok je Basel izgubio utakmicu koja je u startu bila 5-1 ili nesto tome slicno). Bilo je i lepih prolaza. U. de Chile okrece i dobija mec sa dva igraca manje. Atalanta i Roma uglavnom dosadno, no prolazi relativno lako. Barsa i Villarreal taman koliko treba. Leipzig lagano. Always Ready prolazi na golove, dok je u fiksu dosao kontra prelaz sa verovatno 100 kvotom. Od ovoliko parova nijedan dodatni tiket, to je vec za verovali ili ne. Verujem da se to nece ponoviti, ako budem odigrao ovoliko utakmica ponovo. NHL korektno, prolazi tiket sa jacom uplatom. Ovo bi bio neki granican slucaj pokrica, da nije velikog broja bonus tiketa na fudbalu, pa sam zavrsio u manjem minusu. Ocekivao bi covek da je vikendom lakse sastaviti kombo tiket, no izgleda da nije tako.

Standardna uplata i danas.

 

 

Fudbal

 

Koln-Bayern 3+

Ajax-RKC 3+

 

Juventus-Brescia 3+

 

The Strongest-Vinto 3+

 

Blooming-Bolivar 3+

 

Colo Colo-U. Catolica 3+

 

Luzern-St. Gallen 3+

 

kvote 1.52, 1.46, 1.30, 1.41, 1.80 i 1.54.

Bayern , Ajax i The Strongest lice na sigurice. Juventus ima dobar 3+ trend ove sezone. Bolivar gostuje, no za sada imaju samo jedan kiks, sto se golova tice. Cileanci donose derbi. St. Gallen ima sjajan 3+ bilans, na nivou sezone, mada su poceli da trokiraju cim sam krenuo da ih igram.

Pve cetiri stvari su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Nordsjaelland 3+, Odense 3+, Arsenal 2+, Tottenham 2+, Real Madrid 3+, Schalke 2+, Napoli 3+, Lazio 2+, Standard 2+, Galatasaray 2+, Lyon 2+, Porto 2+, Feyenoord 3+, Rangers 3+, Celtic 2+, Partizan 3+. Kvota 178.42, sa bonusom 267.64.

 

 

NHL

 

Buffalo-Toronto 5+

Pittsburgh-Detroit 5+

 

Nashville-St. Louis 5+

Winnipeg-Chicago 5+

 

Kvote 1.69 i 1.89.

5+ trend, Buffalo 7/10 (sezona 41/58), Toronto 7/10 (48/59), Pittsburgh 7/10 (38/56), Detroit 6/10 (44/60), Nashville 8/10 (41/57), St. Louis 8/10 (40/59), Winnipeg 8/10 (43/59), Chicago 6/10 (39/58).

Prvi dabl je na kombo tiketu.

 

Siri NHL tiket, Pittsburgh 6+, NY Rangers 5+ (OT&SO), Carolina 6+, Vancouver 5+ (OT&SO), Nashville 7+ (OT&SO), Ottawa 5+ (OT&SO), Toronto 6+, Winnipeg 7+ (OT&SO). Kvota 46.46.

 

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Ni meni nije jasno. Vitorija je bila mnogo bolja prosle sezone, pri tom samo 2 puta su uspeli da tuku Porto na domacem terenu u zadnjih 20 godina.
Sa druge strane vidim da jedino Pepe nije fit za danas, a ovaj zicer (2 poraza Benfike u 2 kola) ne bi smeli da propuste - da od gotovo izgubljenog prvenstva dodju na bod od Benfike. Mada, iskreno, ja Porto nisam bas nesto forsirao ove sezone, prilicno su brljavili.

U Mozzartu se kvota vec popela na 2.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...