Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Zasto je Englezima trebalo ovoliko da odloze utakmicu.:isuse: Ako nesto mrzim to je cekanje na povracaj. U Milleniumu ima da se nacekam do utorka verovatno (to je mana kod njih, no imaju cesto vece kvote za 3+).

Link to comment

Ja sam od zadnjih 6 odigranih njihovih utakmica prosao jednu jedinu, a i tu slucajno, u 93. minutu. Od tih kvota 1.40, 1.50 i ispod, ocekujem da slucajno padne neka, a ne da povremeno uhvatim nesto. Odnosno da cesto ulaze bonusi. Sigurno ne ocekujem da strepim za obicnih 3+. Tako sam i Engleze batalio, nakon serije ziheraskih meceva.

Na kraju ce ostati samo 2-3 lige za igru.

Link to comment

Obicno ne gledam utakmice koje udju u poluvreme sa 0-0, no prevarih se posto su Nemci u pitanju. Razocaravajuce, najblaze receno. Bayern cak nije ni imao previse sansi.

Link to comment

Kako je krenulo, dobro sam i prosao. Na koju foru ovaj start na PSG-Lyon nije bio penal, to samo ovi u VAR sobi znaju. Taman bi 7+ fino legao. 

Bice valjda naredni vikend bolji. Juce i danas je bilo previse glupavih stvari. Prodjose jos dva sitna na fudbalu; jedan sam naveo ovde, a drugi je neki fiks sa dvoznacima i P/K (mada ce se to cekati posto je City odlozen).

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...