Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ne igraju,nema Penija,nema Dslija,Loket igra Bolestan,a Arizona ne juri pik tako da igraju punom snagom,umalo ne dobise SF pre 2 nedelje,pri tom Sijetl ima tanku odbranu,nema ni Klunija danas

 

I ja padam na njih,zaboravio sam na povrede,ode i Karson,gotovo je ovo,bolnica kod njih

Edited by Bogotac
Link to comment

U NBA bar nema toga pred kraj regularnog dela. Zato ja i preferiram poene, no NFL sezona je tako slaba za overe, da je tesko odabrati (sinoc sam konacno nasao jedan plus koji je lako dosao).

Link to comment

2/4 (fudbal 1/2, NBA 1/1, NFL 0/1), Ajax je dosao 6+ i 7+, prosao je kombo tiket. Na fudbalu je doslo ono sto je bilo sigurno (Bolivar jedva doduse). Kod Reala sam se izglupirao, posto im je napad uzasan ove sezone. Imao sam The Strongest kao zgodno resenje, ali me je odbilo to sto gostuju. NBA rutinski, kvota oko 2, kao da je MLB u pitanju. NFL mi je baksuzan. Pobeda ekipe koja se odavno oprostila od doigravanja. Mali plus na kraju, a i to zahvaljujuci Ajaxu.

Isti nivo uplate i danas (sutra je jedini dan odmora u godini:rolleyes:).

 

 

NHL

 

Tampa-Florida 5+ (OT&SO)

Ottawa-Buffalo 5+ (OT&SO)

 

Toronto-Carolina 5+ (OT&SO)

Vancouver-Edmonton 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1,44 i 1,52.

Gomila meceva pred praznik, te uklopih dva dabla.

Prvi tiket je u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Minnesota 5+ (OT&SO), Philadelphia 5+ (OT&SO), NY Islanders 1X, Boston 5+ (OT&SO), Winnipeg 1X, Arizona X2, Chicago 1X, Vegas 5+ (OT&SO), St. Louis X2. Kvota 11,84.

 

 

NBA

 

Sacramento-Houston >220.5

 

Portland-New Orleans >222.5

 

Kvote 1,45 i 1,49.

Dva izgledna meca za plus danas, no prvi ipak deluje za nijansu verovatnije.

Prvi par je na kombo tiketu.

 

Siri NBA tiket, Indiana >203.5, Washington H2(+11.5), Orlando H1(+3.5), Philadelphia >207.5, Utah H2(+12.5), San Antonio H2(+6.5), Denver >209.5. Kvota 8,47.

Edited by Miljenko
Link to comment

 

1/4 (NHL1/2, NBA 0/2), prosao je siri NBA tiket (8+ kvota). Kod NHL meceva je uvek problem kada je broj utakmica veliki. Mogao sam odabrati bolje. U NBA delu nije bilo dileme sta je najverovatnije. Naravno da to nije doslo. Samo 41 poen u cetvrtoj cetvrtini na Sacramento-Houston, svasta. Portland je vec za no comment. Tiket sa ostalim parovima je prosao, mada to ne znaci previse, kada glavne stvari padnu. Glupi rezultati bas pred pauzu. Taman sam pomislio da se moze uhvatiti neki ok NBA trend, no nista od toga. Ako ja ne mogu odigrati jace nesto, sa recimo 80% sigurnosti da to dolazi, onda je to samo za neku neozbiljnu varijantu.

 

Danas je jedan od onih dana, kada nema skoro nista za igru. Sklepah neki hokej, no to nije vredno pomena. NHL tek u petak, PL u cetvrtak (mada je ona bas losa za golove).

Link to comment

Fudbal

 

The Strongest-Always Ready 3+

San Jose-Blooming 3+

 

Sport Boys-Bolivar 3+

 

Kvote 1,53 i 1,43.

Jos malo pa i Bolivijci zavrsavaju, te odigrah dva tiketa danas. The Strongest i San Jose su mi medju standardnim timovima za igru, kada igraju kod kuce. Bolivar probah opreznije.

Prvi tiket je u jacoj grupi.

 

 

NBA

 

Denver-New Orleans w1

Golden State-Houston w2

Philadelphia-Milwaukee >213.5

 

Toronto-Boston H2(+4.5)

LA Lakers-LA Clippers >215.5

 

Kvote 1,94 i 2,01.

Denver i Houston lice na zicere u fiksu. Toronto ima dosta problema sa povredama, te probah hendikep na Boston. Tu su i dva plusa. Najpre sam hteo LA duel staviti na glavni tiket, no zbog problema sa povredama, taj par je zavrsio u slabijoj grupi. Philadelphia i Milwaukee donose efikasan mec na papiru, mada je ove godine slabo sta sigurno.

Prva kombinacija je na kombo tiketu.

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Ajmo Rusi i ostali.:D

Sochi prodje 4+ u prvoj trecini, kao i St. Petersburg. Spartak Moscow dolazi 5+, Yekaterinburg X2. Dok pisem AK Bars prima gol, 1-1, no to je i dalje prihvatljivo. Tu su jos CSKA 1X i Avangard 4+. Kvota 10+. Verovatno ce se tiket vec "okliznuti" negde.

Jos malo i krece NBA. Bice ovo dugacko vece.:rolleyes:

Link to comment

I docekao me je najsigurniji par.:rolleyes: Zadnjih 12 suceljavanja, u okviru KHL lige, Dynamo Moscow nije imao nijednu pobedu u regularnom toku protiv njih.

Boston prolazi lagano. Videcemo sta ce biti od overa.

Link to comment

Fudbal se nekako uklopio i sada Rocketsi kao da pokusavaju da izgube vec unapred uknjizenu pobedu. :DAko sam od neke ekipe ocekivao da ne prebaci stotku veceras, to je Golden State.:rolleyes:

Link to comment

3/4 (fudbal 2/2, NBA 1/2). Fudbal je krenuo traljavo, no Bolivijci se uklopise kao i obicno. Bez bonusa, no oba tiketa uletese. NBA no comment. Prosla je veca kvota, to je tacno, no na tom tiketu je shodno tome bila i upola manja uplata. Oba overa prodjose (LA derbi jedva), dok su dva najsigurnija fiksa pala. Znam da su to svi igrali juce, no da Houston izgubi od protivnika koji ima jednog krstenog igraca u petorci, a Denver kod kuce, meni nikako nije jasno. Pokrih se na kraju i to je to.

Ulozi izmedju minimalnih i standardnih danas (moram priznati da su me iznervirale ove gluposti od nocas, te prepolovih uplatu).

 

 

Fudbal

 

Tottenham-Brighton 2+

Leicester-Liverpool 2+

 

Kvota 1,42.

Englezi su postali zesci taktizeri od Italijana, te ih ne smem odigrati jace.

 

3+ tiket, Brentford, Luton, WBA, Hull, Burton, MK Dons, Blackpool, Sunderland, Peterborough, Crewe, Crawley, Swindon, Eastleigh, Yeovil, Harrogate, Bromley, Notts County. Kvota 11,609.69 (dobitak sa bonusom 592094.24 dinara).

 

 

NBA

 

Detroit-Washington >223.5

Oklahoma-Memphis >217.5

 

Kvota 2,22.

Bolje da se drzim poena i ovih dodatnih granica, pa kada uleti nesto, uleti. Fiks je bas metiljav. Dva najprostija fiksa bez hendikepa, rutinski odlaze u kontru (za Denver sam donekle i mislio da moze biti relativno ravnopravan duel, no Houston je bio 20+ mec u najavi).

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...