Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

3 hours ago, Miljenko said:

Bayern 0-0 poluvreme.:isuse: Ne vredi mi hokej, ako na fudbalu ne dolazi ono sto treba.

Zverka je garant pukao na fiks 1. Cicipas rutinski odradio malog Sašu ali dzaba kad je fudbal dosao loše.

Link to comment
2 minutes ago, Cash said:

Zverka je garant pukao na fiks 1. Cicipas rutinski odradio malog Sašu ali dzaba kad je fudbal dosao loše.

Na 0-1 sam bio siguran da dolazi. Salzburg zamalo jos jedan 7+, no bar 6+ uhvatih za jedan bonus. Nadam se da hokejasi nece razocarati.

Link to comment

Sutra vec ima nesto veci izbor zgodnih fudbala, Bolivar, San Jose, Arsenal, Man City, Barsa, Ajax, PSV. Dilema je samo sta 2+, a sta 3+. Od NHL meceva vidim samo Tampu za 5+.

 

Danas nije bilo sanse za neki siri tiket na fudbalu. Dinamo je uspeo da primi samo 2 komada u Mancesteru, a sada dobija neke pacere samo 1-0. I Zilina je na 1.25 dobila samo 1-0, golom u 1. minutu. Kakav se to fudbal tamo igra, metiljavci. 

Blokada tiket, 14/22 3+. Vise srece drugi put.

Edited by Miljenko
Link to comment
4 hours ago, 189- said:

kvota na swensea 2.10. igraju kod kuce kao prvi protiv poslednjeplasiranog stokea...:unsure:

Kad god sam igrao na taj Stoke uvek su me sjebali. Danas odigram 1 i naravno Stoke ce da pobedi. 

Link to comment

2/2 (fudbal 1/1, NHL 1/1), Salzburg je dosao 6+, a prosao je i kombo tiket. Kod Bayerna je bilo cupavo, no gosti prijatno iznenadise, nakon revije promasaja domaceg tima. NHL je bilo skoro nemoguce promasiti, kanonada je bila na svim mecevima gde se to ocekivalo. Cak je i siri tiket bio blizu, ali su Predatorsi porazeni kod kuce.

Izmedju standardnih i srednjih uloga danas.

 

 

Fudbal + NHL

 

Den Haag-Ajax 3+

Man City-Wolves 2+

Arsenal-Bournemouth 3+

 

Barcelona-Sevilla 3+

Bolivar-Jorge Wilstermann 2+

San Jose-The Strongest 2+

Carolina-Tampa 5+

 

Kvote, 1.79, 2.49.

Dosta zanimljivih meceva danas, pa sam imao problem odabira. Wolves su cvrsta ekipa, te City odigrah opreznije. Isto vazi i za derbije u Boliviji. Arsenal je odmarao prvi tim u cetvrtak, te danas ocekujem efikasnu utakmicu. Ajax standardno. Tampu uvek pratim u NHL sektoru.

 

Prateci tiket, svi parovi su 3+, Chelsea, Monchengladbach, Werder, Roma, Atalanta, Zvezda, Wolfsberger, Club Brugge, Basel, Young Boys, LA Galaxy, NY City, Atlanta, LA FC. Kvota 206.43.

 

NFL tiket, Buffalo >32.5, Houston >43.5, LA Chargers w1, Carolina >34.5, Pittsburgh H1(+9.5), Dallas >40.5, NY Giants >37.5, New England >35.5, Tampa H2(+9.5). Kvota 22.93.

Link to comment

Odmah se u startu iznerviram kada ljudi mase prazan gol. Sada se ukljucih desetak minuta pred poluvreme kod Ajaxa i prvo domaci mase zicer, a onda i Ajax. Ovaj iz Den Haaga je predriblao golmana, i pokusao sut iskosa i pao na dupe.:isuse: Promasaj gostiju je vec neobjasnjiv; sut sa 7-8 metara, po sredini, na centarsut po zemlji i promasis ceo gol.

Kod hokeja golman bar pokrije veci deo gola, pa me i ne zivciraju neiskoriscene sanse toliko. Ovde mi to zestoko ide na nerve.

Link to comment

Ajax ponovo samo 2-0 (Groningen pre toga). Bitno je da su dosli 3+ u CL, kada ih niko nije igrao.:dry:

Kada krene ovako lose, posle retko i odgledam nesto od fudbala, do kraja dana.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...