Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

2/2 (fudbal 1/1, NHL 1/1), Liverpool je dosao 6+ i 7+, prosao je i kombo tiket. Liverpool i Salzburg odigrase odlicnu utakmicu. Leipzig se nije proslavio, no padose bar dva gola. NHL je krenuo uredno. Toronto se probudio u drugoj trecini, Vegas daje SH gol za plus. Volim kada na hokeju sve prodje bez vece nervoze; imao sam ceste prolaze EN golovima, no bolje je izbeci to. Jedan od onih dana kada nemam prigovor.

Malo preko standardnih uloga danas.

 

 

Fudbal

 

Sevilla-APOEL 3+

 

Kvota 1.59.

Dugo sam razmatrao, sta odigrati iz EL. Video sam da Arsenal izvodi tim, u kome ne znam par igraca, pa sam to zaobisao za ozbiljniju igru. Sevilla ima tezak mec u nedelju, no protivnik je primio 4 komada od Luksemburzana i to kod kuce, pa mislim da je 3+ realno.

 

Prateci tiket, svi parovi su 2+, Roma, Monchengladbach, Braga, Feyenoord, Young Boys, Celtic, Arsenal, Basel, Sporting, Lazio, Guimaraes. Kvota 10.77.

 

 

NHL

 

Tampa-Florida 5+

Pittsburgh-Buffalo 5+

 

Kvota 1.74.

Nakon odlicne prosle sezone i uzasnog playoffa, Tampa pokusava da ponovo odigra ubedljiv regularni deo. Florida se pojacala na golu pre svega (Bobrovsky je napustio Columbus). Pittsburgh ima iste ambicije kao i uvek, videcemo koliko ce uspesan biti ovosezonski lineup. Buffalo je ekipa u naletu, neugodan suparnik  bilo kome. Crosby je doziveo povredu, na mecu predsezone protiv Sabresa, no ocekuje se da bude spreman za veceras. Galchenyuk je i dalje upitan.

 

MLB i NHL tiket, Atlanta H1(+1.5), LA Dodgers H1(+1.5), Carolina 5+, Winnipeg 5+, Nashville 1X, Calgary 5+. Kvota 6.04.

Edited by Miljenko
Link to comment

Vec 22. krece NBA, tu ce vec moci da se probere neki plus. To i NHL bi trebali biti dovoljno za dobar bilans. Bez izleta u neke ovako nesigurne fudbale, u svakom slucaju.

Link to comment

Meni je NHL prosao ok , posto je prosao siri tiket i pokrio glavni, uz mali plus (nervira ovaj pad na Pingvinima sigurno, no valjda se kasnije to nece desavati). Fudbal vec nije bio sjajan.

Link to comment

0/2 (fudbal 0/1, NHL 0/1), prosao je MLB/NHL tiket, 6+ kvota. EL standardno, tesko je oceniti sta je verovatno. Sevilla je odigrala izuzetno metiljavo, pravi primer utakmice koju mrzim da gledam. Ne kapiram da ekipa ne zeli da natrpa protivnika; zbog cega su uopste izlazili da igraju. NHL je doneo neprijatan pad dabla. Pingvini se obrukase u ofanzivi, jedva jedan gol iz velikog broja PP sansi. Celu trecu trecinu cekah peti pogodak i nije ga bilo. Ovakve stvari se desavaju izuzetno retko, no nervira kada padne sigurna stvar. Na pratecem je doslo svasta, dovoljno za plus u NHL delu, no ne i ukupno.

Izmedju standardnih i srednjih uloga danas.

 

 

MLB + NHL

 

Houston-Tampa H1(+1.5) (Verlander-Glasnow)

Columbus-Toronto 5+

 

New Jersey-Winnipeg 5+

San Jose-Vegas 5+

 

Kvote, 1.62, 1.74.

Astrosi otvaraju seriju sa Verlanderom na moundu, te ocekujem da krenu pobedom (ili makar minimalnim porazom u mom slucaju). Tu je i par NHL overa. Toronto i Winnipeg ce biti za igru kao i prosle sezone. Columbus je ostao bez prvog golmana, pa ce solidni napad pokusati to da nadoknadi. San Jose i Vegas uobicajeno, vec su doneli jedan 5+ over, na startu sezone.

 

Prateci tiket, NHL + MLB, Philadelphia 5+, Washington 5+, NY Yankees >6.5. Kvota 2.46.

 

Fudbalski tiket, Betis 2+, Hertha 2+, Stuttgart 3+, Austria Klagenfurt 3+, Ried 3+, Horn 3+, Nordsjelland 3+, Groningen 2+, De Graafschap 2+, PSV II 2+, Ajax II 3+, Mjondalen 2+, Alloa 2+, Winterthur 2+, Fenerbahce 3+. Kvota 34.71.

 

Link to comment

Danas bas nista na meniju - OD i AIK se bore za titulu u svojim ligama iako nisu na celu tabele. RBS kuci nije izgubio skoro 3 godine (mada je kvota 1,15), Shalke je u opasnoj formi a dolazi im rapsali Keln, Valensija ima dobar skor protiv Alavesa kvota 1.6.

Cenim da ce svi grunuti na Liverpul i BVB al meni to nije "sigurica". PSG ceka Anze koji je totalni hit dosadasnjeg dela prvenstva, tu valja probati GG3+ oko 2, cak GG4+ 2.6.

Losa ponuda "kuliminira" sa, rekao bih, triple cripple fight koji je danas na programu u Kalcu (Spal-Parma, Djenova-Milan, Verona-Samp :puke: )

 

Noric-Vila mi deluje kao kec, vredi pokusati zbog 2.55 kvote.

Link to comment

2/2 (MLB+NHL 2/2), prosao je kombo tiket. Verlander je lagano iskontrolisao Tampu u pobedi Astrosa. NHL dolazi kako treba. Winnipeg lagano; Toronto taman preko granice; San Jose ocajan u napadu, no gosti dadose cak 2 SH gola, za lagodan izlaz. Ovo je jedan od onih dana kada bi kombo prosao u bilo kojoj varijanti (bilo je dosta golova na Holandjanima).

Srednji ulozi danas.

 

 

Fudbal

 

Bayern-Hoffenheim 3+

Salzburg-Altach 3+

 

Kvota 1.42.

Danas nije bilo previse dileme sta odigrati. Salzburg i Bayern su u odlicnoj formi, a nisam zeleo da bunarim radi povecanja kvote. Liverpool mi se ne dopada zbog necega (predosecaj, sta vec), kao i Dortmund, dok je Leverkusen nepouzdan (0-0 protiv Hoffenheima me nikako nije odusevilo).

 

Prateci tiketi, Liverpool 2+, Real Madrid 3+, Leverkusen 2+, Dortmund 2+, PSG 3+, Heracles 3+, Waregem 2+, Always Ready 3+, Dinamo Zagreb 3+, Hajduk 2+, Zilina 2+ i Cove 3+, Edinburgh 3+, Elgin 3+, Dumbarton 3+, Stranraer 3+, Clyde 3+, Sunderland 3+, MK Dons 3+, Gillingham 3+, Peterborough 3+, Accrington 3+, Swindon 3+, Cheltenham 3+, Crewe 3+, Plymouth 3+, Leyton 3+, Torquay 3+, Bromley 3+, Hartlepool 3+, Luton 3+, QPR 3+, WBA 3+. Kvote, 12.08, 136331.33.

 

 

NHL

 

Florida-Tampa 5+

Toronto-Montreal 5+

 

Kvota 1.66.

Fin pocetak NHL sezone, 3/4 do sada na glavnim tiketima, uz jedan prolaz sireg tiketa. Toronto deluje dobro u ofanzivi i ove sezone, Tampa ce takodje biti mocna.

 

Siri NHL tiket, Pittsburgh 5+, Washington 1X, Buffalo 5+, Ottawa 5+, Nashville 1X, Colorado 5+, Boston X2, Calgary 1X. Kvota 10.92.

Edited by Miljenko
Link to comment
17 minutes ago, Miljenko said:

Liverpool mi se ne dopada zbog necega (predosecaj, sta vec), ....

Liverpul je u seriji i ništa ga neće zaustaviti ni ovaj put. Opasni su oni koji "treba da se vade" kao Junajted, na primer....

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...