Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja sam verovao da skoro niko vise ne igra ove velike kvote "u glavu" (kada vec imaju dvoznaci, vineri, poluvreme/kraj), no pored tebe, znam jos par ljudi iz lokalnog Mozzarta koji samo to praktikuju. Valjda je i stvar srece, secam se da sam pre dosta vremena sastavljao vikend tikete ovog tipa i nisam imao izlaz skoro 2 godine. Lep pogodak.

Link to comment

Onda ste talicni skroz.:D Meni i ovi u poluvreme/kraj varijanti veoma retko dolaze (danasnji pao na Lazio).

Dobro, svako ima neki svoj stil. Cini se da ce i treci fudbalski tiket zveknuti, no bar je St. Louis krenuo ocekivano raspucano. Jos malo pa krece Porto, nadam se da nece zakazati bas danas.:whistle:

Link to comment

Koliko je glup ovaj Porto, jedva 1-0 poluvreme; ni 4 na 1 situaciju ne umeju da realizuju.:isuse:

Cak je i Leipzig uspeo da udje sa 2 gola u drugom poluvremenu, valjda ce i oni nekako.

Link to comment

Dosta je veca kvota, kod ovih kvota preko 2, a imas obezbedjenje od neresenog. Kod NHL meceva je recimo odnos 1.3/1.6 ili 1.2/1.40; dvoznak/viner odnos. 

Link to comment
13 hours ago, Miljenko said:

Ja sam verovao da skoro niko vise ne igra ove velike kvote "u glavu" (kada vec imaju dvoznaci, vineri, poluvreme/kraj), no pored tebe, znam jos par ljudi iz lokalnog Mozzarta koji samo to praktikuju. Valjda je i stvar srece, secam se da sam pre dosta vremena sastavljao vikend tikete ovog tipa i nisam imao izlaz skoro 2 godine. Lep pogodak.

 

U zadnje vreme pokusavam sa 3 male + 1 veca kvota, ali generalno su moji rezoni "nelogicni" tako da se ne treba puno ni baviti istim. Kraj liga mi suzava i manevarski prostor tako da se okrecem Skandinaviji u kojoj su totalno ludacki rezultati u prvih par kola.

Link to comment

Da. I meni je problem da proberem nesto, juce opet 1-0 poplava. Uskoro mi zavrsava Bolivija, a onda ostaju samo MLS i Norvezani od fubala.:D

Link to comment

PSG bez Nejmara, Kavanija, T.Silve, ADM, Veratija, ali veceras bi mogli i matematicki uzeti titulu pobedom nad Monakom koji je u zoni ispadanja.

Gledam tim Monaka kao na FM pa kad uzmes par iskusana i par klinaca :D  Bilo bi epski da milijarderi ispadnu u Ligue 2, ali tesko da cemo to videti.

E sad jedino nisam siguran koliko su Parizani napaljeni da razbucaju Monako, pogotovu sto su od ispadanja iz LS u losoj seriji (plus ono nadojavanje kod Lila sa petardom), koliko je jako to rivalstvo. Verovatno ni blizu onog vs. OM. Ili nekih lokalnih tipa Tuluz-Bordo ili OL-St.Etijen.

Link to comment
2 hours ago, Miljenko said:

Dosta je veca kvota, kod ovih kvota preko 2, a imas obezbedjenje od neresenog. Kod NHL meceva je recimo odnos 1.3/1.6 ili 1.2/1.40; dvoznak/viner odnos. 

 

Kapiram no dodje x i to je ko da je nisam ni igrao.

Link to comment

Naravno. Kod manjih kvota nema tolike razlike, pa je dvoznak bolji (Dortmund danas 0.05 razlika recimo). Zgodno mi je i za srednje kvote kako bih izbegao X. Stoji da se samo vraca uplata, no ako vec jurim vecu kvotu, kod skoro egal meca, meni to ne smeta.

 

Ala kilave kladionice sa ponudom iz Bolivije. Millennium ih stavio u dopuni, a na sajtu ih nema. U Meridianu na Bolivaru vec vise od sat vremena ima samo 5-6 igara. Jedna od retkih stvari koja dolazi ok na duze staze i ni to ne mozes da odigras kao covek.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...