Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

1/3 (fudbal 0/1, MLB 1/2), prosao je prateci MLB tiket. U Londonu su fino krenuli, no ostaje 0-1 do kraja. MLB sam mogao uklopiti bolje, posto na pratecem tiketu prodje svasta, dok prvi dabl pade na overu u Bostonu, a na drugom imam odlozen mec (jedan odlozen par je i na sirem tiketu).

Isti nivo uplate i danas.

 

 

Fudbal

 

Bolivar-Aurora 3+

 

Barcelona-Liverpool 3+

 

Kvote, 1.48, 1.72.

Uhvatih Bolivar dok jos nije pala kvota, posto ocekujem siguran pad do veceras. Tu je i par CL, vise za pracenje nego sto se nadam nekom prolazu.

Prva stvar je na kombo tiketu.

 

Prateci tiket, Guabira 3+, Royal Pari 3+, Zvezda 3+, Sandefjord 4+, Nordstrand 4+, Stabaek 5+, Skeid 3+, Notodden 3+, Bryne 4+, Stromsgodset 5+. Kvota 20.27.

 

 

MLB

 

Philadelphia-Detroit H1(+1.5) (Nola-Norris)

Miami-Cleveland H2(+1.5) (Smith-Kluber)

 

NY Mets-Cincinnati H1(+1.5) (DeGrom-DeSclafani)

Milwaukee-Colorado >6.5 (Chase Anderson-Senzatela)

 

Boston-Oakland >7.5 (Velazquez-Fiers)

Texas-Pittsburgh >8.5 (Miller-Taillon)

 

Kvote, 1.52, 1.62, 2.10.

Fiks trend, Philadelphia 5-5 (11-6 kod kuce), Detroit 5-5 (7-9 u gostima), serija, 1-0 za Detroit; Miami 4-6 (4 vezana poraza, 5-12 na Marlins Parku), Cleveland 5-5 (9-8 kao gosti), serija 1-0 za Cleveland; NY Mets 4-6 (6-7 na Citi Fieldu), Cincinnati 5-5 (9-7 na gostovanjima), serija, 1-1. Over trend, Milwaukee 7/10, Colorado 7/10, serija, plus i minus; Boston 7/10, Oakland 7/10, sezonska serija, 3 plusa i 3 minusa, tekuca, plus i minus; Texas 10/10, Pittsburgh 5/10, serija, jedan plus.

Sva tri dabla su u jacoj grupi.

 

Siri MLB tiket, Washington H1(+1.5), Chicago Cubs H2(+1.5), NY Yankees H2(+1.5), San Francisco <9.5, Atlanta H1(+1.5), Houston >7.5. Kvota 6.68.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

4/5 (fudbal 2/2, MLB 2/3), Bolivar je dosao 5+ i 6+. Bolivijci su usli rutinski, jedan bonus tiket vec do poluvremena. Srecan prolaz na mecu CL, nakon sto je dugo stajalo 1-0 za Barsu. MLB je doneo ok bilans. Nisu prosla sva tri tiketa, no nije lose ni ovako. Na Bostonu i Texasu prolaze overi i 2.10 kvota; Colorado takodje ide u plus, dok su Metsi jedva ostali u okviru hendikepa; Cleveland je volsebno porazen protiv Marlinsa (njihov nazovi dobar napad je skroz nepouzdan), te nije vredela Philadelphia 1. Nije prosao kombo tiket, mada bih ovakav bilans uvek potpisao.

Isti nivo uplate i danas.

 

 

Fudbal

 

San Jose-Oriente Petrolero 3+

 

Kvota 1.50.

San Jose je 16/20 u 3+ varijanti, pa ih ispratih i danas. EL ima bas antipaticne parove; nisam ih stavio ni na neki siri tiket.

 

 

MLB

 

Chicago White Sox-Boston H2(+1.5) (Giolito-Price)

Kansas-Tampa H2(+1.5) (Duffy-Morton)

 

Minnesota-Houston >6.5 (Berrios-Peacock)

Milwaukee-Colorado >6.5 (Peralta-Gray)

 

Kvote, 1.56, 2.03.

Fiks trend, Chicago White Sox 6-4 (7-7 kod kuce), Boston 6-4 (3 vezane pobede, 6-10 na strani); Kansas 4-6 (kao domacini 8-10), Tampa 5-5 (10-4 u gostima), sezonska serija 3-3, tekuca 2-1 za Kansas. Ucestalost pluseva, Minnesota 6/10, Houston 7/10, sezonska serija 5 pluseva i jedan minus, tekuca 2 plusa i jedan minus; Milwaukee 9/10, Colorado 7/10, serija 2 plusa i jedan minus.

Boston izgleda konacno nalazi momentum sa 3 vezane pobede kod kuce i vreme je da stabilizuju ucinak na gostovanjima. Tampa je juce izgubila oba duela protiv Royalsa, te ocekujem podelu plena danas (2-2 skor u seriji). Kod overa imamo 4 odlicna napada i ne previse visoke granice (dodatne naravno).

 

Prateci tiket, NY Mets H1(+1.5), Washington H1(+1.5), Atlanta <10.5, LA Angels >6.5. Kvota 3.32.

Link to comment

Covek iz obliznjeg sela je do pre par godina trpao na ikseve na kosarci. Tu mislim na uplate od 10 hiljada dinara, pa na gore.Onda je uletela jedna WNBA sezona, gde skoro da nije bilo produzetka, a zatim i jedna za njega slaba NBA sezona i tu mu je bio kraj. Ovde bi pukao zestoko; 49 meceva bez produzetka je gotovo neverovatno.

Edited by Miljenko
Link to comment

Bravo, El Patron, lepi pogoci. :)

 

Evo i kod mene prosao jedan mesani (da iskoristimo NHL dok se igra):

 

OrWPsCI.png

 

:)

Edited by Nesh
Link to comment

2/3 (fudbal 1/1, MLB 1/2), San Jose je dosao 5+. San Jose je ispostovao, kao i obicno. MLB nikako da se uklopi skroz. Prosla je 2 kvota, no da je fiks ovako tesko naci i sa dodatnim hendikepima, pomalo je neverovatno. Colorado i Minnesota idu u lagane overe; Tampa dobija u 9. iningu, no Boston ne samo da nije dobio, vec su sa 3 poena u bottomu 9. ininga izgubili preko hendikepa. Kombo je naravno pao na njima.

Tja, cini se da je sreca ipak najbitniji faktor.

Danas oko standardnog uloga (nisam odusevljen MLB parovima, a na fudbalu fiks, a to izbegavam ako ikako mogu).

 

 

Fudbal

 

Juventus-Torino w1

Sevilla-Leganes w1

Genk-Antwerp w1

 

Kvota 1.66.

Najpre sam stavio dvoznake, no nije mi se dopala kvota ispod 1.50 za tri para, pa probah vinere i nesto vecu kvotu, ako se posreci da svi dobiju.

 

 

MLB

 

Baltimore-Tampa H2(+1.5) (Straily-Glasnow)

San Diego-LA Dodgers H2(+1.5) (Lauer-Kershaw)

 

NY Yankees-Minnesota >5.5 (Paxton-Gibson)

Colorado-Arizona >8.5 (Anderson-Ray)

 

Kvote, 1.44, 1.89.

Odnos pobeda i poraza, Baltimore 3-7 (kod kuce 3-10), Tampa 6-4 (u gostima 11-4), sezonska serija 2-1 za Tampu; San Diego 7-3 (kao domacini 7-8), LA Dodgers 6-4 (u gostima 8-9), prvi sudar ove sezone. Over trend, NY Yankees 7/10, Minnesota 7/10, prvi mec sezonske serije; Colorado 8/10, Arizona 5/10.

Tampa lici na ozbiljan tim, a sada sledi serija protiv jedne od najslabijih ekipa. San Diego je prilicno unapredjen, no Kershaw ima fin start sezone i 3 kvalitetna starta (1-0, 2.25 ERA, 20 ininga, 21 strajkaut). Yankees imaju neocekivano dobar skor, uz ovoliko povredjenih igraca; Paxton i Gibson jesu u ok formi, no granica nije visoka, te probah plus. Na Coors Fieldu je kanonada uvek moguca, te su i granice nesto vise; prosek poena timova, 10 meceva unazad, je Colorado 6.9, Arizona 5.1, pa me i to navodi na plus.

 

Prateci tiket, Atlanta H2(+1.5), Philadelphia H1(+1.5), Boston >6.5, Cleveland >6.5, Pittsburgh H1(+1.5), Texas >7.5, Chicago Cubs >5.5. Kvota 10.44.

Link to comment

Od tri fiksa, dva u kontri trenutno.:laugh:

Juventus gubi od Torina, no oni ce verovatno makar do neresenog nekako. Sevilla mi vec nije jasna, ako ne zele CL, mogli su lepo odmah da kazu.:dry:

Link to comment

2/3 (fudbal 0/1, MLB 2/2). Cim probam fiks, ulete neki nebulozni rezultati. Od 4 razmatrane utakmice za viner, samo Genk je dobio; dve neresene i Sevilla kontra. Najsmesnija stvar je sto je jedino porazena ekipa, kojoj je bas trebala pobeda. MLB rutinski, da sam sastavio 3 ili 4 tiketa, prosao bih lagano. Yankees i dalje sigurni; 19 poena u Denveru; Tampa lagano; Dodgersi okrecu 0-3. Obrni okreni, kombo pada na jednom paru. Uzmem nesto sitno, no nerviraju ovi tesni padovi za veci dobitak. Ove nedelje sam se mogao namlatiti od para, da su rezultati bili malo bolji (i da nije bilo par glupih preokreta).

Subota mi je redovno baksuzan dan, te probah sa uplatom malo preko minimuma danas.

 

 

Fudbal

 

Royal Pari-Bolivar 3+

 

Bayern-Hannover 3+

Benfica-Portimonense 3+

Monchengladbach-Hoffenheim 2+

Newcastle-Liverpool X2

 

Kvote, 1.44, 1.64.

Bolivar i Royal Pari obicno donose goleade. Vreme je da Bayern natrpa nekoga, dok Hoffenheim odigrah opreznije. Benfica je takodje veliki favorit, te i tu stavih 3+, dok sam se kod Engleza neckao no jedva probah X2. Nize lige kod Engleza zavrsavaju, pa probah par sirih tiketa.

 

Prateci tiket, svi parovi P2+ ili 2P2+, Doncaster, Bristol Rovers, Charlton, Portsmouth, Plymouth, Peterborough, Luton, Lincoln, Bury, Swindon, Northampton, Montrose, Dumbarton, Albion, Elgin. Kvota 110.24.

 

 

MLB

 

NY Yankees-Minnesota >6.5 (Happ-Odorizzi)

Chicago White Sox-Boston >6.5 (Banuelos-Rodriguez)

 

Kvota 1.82.

Over trend, NY Yankees 8/10, Minnesota 7/10, serija jedan plus; Chicago White Sox 8/10, Boston 7/10, serija 2 overa.

Yankeesi i dalje dobijaju i odlaze u plus, te ih probah ponovo. Ocekuje se serija pobeda Bostona, videcemo da li je Sale i njegov prvi trijumf znak pocetka iste.

 

Siri MLB tiket, Philadelphia H1(+1.5), Atlanta H2(+1.5), Milwaukee H1(+1.5), Cleveland H1(+1.5), Houston >7.5, Texas >7.5. Kvota 6.42.

Link to comment

Prodjose Nemci, mada sam na Bayernu ocekivao bar 6-7 komada. Siri tiketi Engleza i Skota prezivese prvi termin (potonji jedva, sa 2 prolaza na samom kraju). Treca liga je obicno najefikasnija, pa bi mogli da to ispostuju i danas.

Link to comment

Totalni uzas, prvo mi je AIK iskidao zivce koji je primio gol na 2:0 sa igracem manje i mogao da primi, pa, bar jos 2.

Zatim Braga koja celo drugo poluvreme igra sa igracem vise i prima gol u 82min za 1:0 kod Maritima.

Vulvsi su dobili ali su i oni zesce mrljavili, da bi mi Atletiko zakucao poslednji ekser u sanduk posle kod Espanjola 3:0 (Morata na samom startu imao mrtvi zicer ali bio sebican/pucao u golmana).

 

Sreca te je uplata manja od redovne kada igram na top ekipe.

Link to comment

3/3 (fudbal 2/2, MLB 1/1), Benfica je dosla 6+, a prodjose kombo tiket i siri 2+ fudbalski tiket (12+ kvota, Englezi i Skoti). Jedna od retkih subota, cini mi se godinu dana unazad, da je skoro sve uslo kako treba. Nemci lagano; Benfica se opametila na 0-1; Liverpool kilavo, no dodje i to bez vecih problema; Bolivar uredno. Veci tiket Engleza i Skota, sa 15 meceva P2+ i 2P2+, pade na Doncasteru, zavrsise 1-0 2-0, rezultat koji je koristan samo za 2+ ukupno i koji najvise mrzim posle 1-0 (110+ kvota). Dabl MLB overa takodje bez dileme; cekah Boston za kombo i videh izlaz vec u trecem iningu. Uplata jeste bila sitna, no i ovako mogu reci da sam zadovoljan.

Danas se vratih srednjim ulozima.

 

 

Fudbal

 

The Strongest-San Jose 3+

 

Leverkusen-Eintracht Frankfurt 3+

 

Real Potosi-Blooming 3+

 

Willem II-Ajax 3+

 

Kvote, 1.42, 1.45, 1.47, 1.35.

The Strongest kod kuce uvek pratim, a bonus je sto je protivnik jedna od ofanzivno boljih ekipa. Bitan mec u Nemackoj, Leverkusen se pobedom priblizava CL. Tu je jos jedan par iz Bolivije, te Holandjani i finale kupa, koje bih odigrao jace, da Ajax nema revans polufinala CL u sredu.

Prve dve stvari su na kombo tiketu.

 

Prateci tiket, P2+ ili 2P2+ za sve parove, Freiburg, Chelsea, Man Utd, Lazio, Parma, Napoli, Real Madrid, Hull, Aston Villa, Blackburn, Reading, Derby, Nottingham Forest, Lyon, Zvezda, Young Boys. Kvota 67.82.

 

 

MLB

 

Colorado-Arizona H2(+1.5) (Marquez-Greinke)

LA Angels-Houston H2(+1.5) (Harvey-Velander)

 

Milwaukee-NY Mets H1(+1.5) (Davies-Vargas)

NY Yankees-Minnesota H1(+1.5) (German-Pineda)

 

Philadelphia-Washington >6.5 (Eflin-Anibal Sanchez)

Texas-Toronto >8.5 (Smyly-Buchholz)

 

Kvote, 1.83, 1.96, 2.03.

Fiks trend, Colorado 5-5 (5-9 kod kuce), Arizona 8-2 (4 vezane pobede, 13-6 u gostima), serija 2-0 za Arizonu; LA Angels 6-4 (11-8 kao domacini), Houston 5-5 (9-11 u gostima), serija 1-0 za Astrose; Milwaukee 6-4 (12-8 na Miller Parku), NY Mets 3-7 (9-9 na strani), sezonska serija 4-1 za Brewerse, tekuca 2-0 za Milwaukee; NY Yankees 6-4 (9-8 na svom stadionu), Minnesota 7-3 (9-6 kao gosti), serija 1-1. Plus ucinak, Philadelphia 5/10, Washington 7/10, sezonska serija 5 overa i dva undera, tekuca plus i minus; Texas 9/10, Toronto 6/10, serija over i under.

Greinke je u sjajnoj formi (3-0, 0.44 ERA, 0.66 WHIP) i verujem da Arizona ima realne sanse da pocisti rivala. Verlander i Hoston imaju jasnu prednost u odnosu na nepouzdane Angelse i na mini turneji u Meksiku. Davise i Vargas su u finoj formi (1.20 i 1.93 ERA), no napad Brewersa je drasticno bolji od ofanzive Metsa. Yankeesima se polako vracaju povredjeni igraci; German je sjajno otvorio sezonu, 5-1, 2.56 ERA, 0.85 WHIP, te ocekujem dobro izdanje domacina ovde. Philadelphia ima ubitacan napad, no na terenu to jos ne deluje idealno; granica nije previse visoka te probah poene ipak. U Arlingtonu je plus uvek aktuelan, pa je takav slicaj i danas, gde imamo sudar startera koji ukupno i dalje nemaju pobedu (9.00 ERA, 1.92 WHIP i 6.14 ERA, 1.57 WHIP, na prethodna 3 starta).

Prva dva dabla su u jacoj grupi.

 

Siri MLB tiket, Atlanta H2(+1.5), LA Dodgers H2(+1.5), San Francisco >5.5, Detroit H1(+1.5), Pittsburgh H1(+1.5), Cleveland >7.5. Kvota 7.99.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...