Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ovo danas u Dortmundu je jedan od onih meceva, zbog kojih ja po 3-4 godine ne odigram fiks na fudbalu za ozbiljniju kintu. Boris se za titulu i primas kod kuce 4 gola od ekipe koja jedva daje jedan po utakmici. 

Bonus je sto je fudbal jedini sport gde kazne/iskljucenja, toliko uticu na tok meca/konacni rezultat.

Klasicna subota.

Link to comment

Meni treci ili cetvrti da ih padam (Herta, Hoffe, Union Berlin u kupu...). A RBL je u odlicnoj formi. Tja propade mi ATM 1, cekao bih Sporting i Juve.

 

Juve cu svakako singlirati.

Link to comment

2/4 (fudbal 0/2, MLB 2/2). Jeste da je subota bila u pitanju, no oba pada na fudbalu sigurno nisam ocekivao. Kod fiksa sam uvek skeptican i Dortmund je pokazao da je to razlozna reakcija. Drugi pad je vec senzacionalan. San Jose taman koliko treba, Bolivar prolazi u 93. minutu, no Barsa dobija sa bednih 1-0, tim sa zacelja tabele, nakon 20+ suteva na gol. MLB se fino uklopio. Dodgersi su tokom celog meca bili u okviru hendikepa; Fila je primila cak 9 poena protiv "mrtvih" Marlinsa, srecom te je napad bio raspolozen. St. Louis i Seattle (odnosno Texas), retko zakazu sa overima. Jos jedan pogodak i ovo bi bio sasvim pristojan dan.

Danas jos malo pojacah uplatu, mada je to i dalje oko nekog srednjeg nivoa.

 

 

Fudbal

 

Nurnberg-Bayern 3+

The Strongest-Jorge Wilstermann 3+

 

Burnley-Man City 2+

Hoffenheim-Wolfsburg 3+

Club Brugge-Anderlecht 2+

Rayo Vallecano-Real Madrid 2+

 

Kvote, 1.80, 1.78.

Standardne ekipe; eventualno se Real moze podvesti pod eksperiment, mada igraju protiv Raya, pa dva gola valjda mogu pasti (nakon 1-0 u prvom delu sezone).

 

 

MLB

 

Seattle-Texas >6.5 (Swanson-Lynn)

St. Louis-Cincinnati >5.5 (Flaherty-Gray)

 

Atlanta-Colorado >7.5 (Gausman-Tyler Anderson)

Minnesota-Baltimore >6.5 (Gibson-Bundy)

 

Kansas-LA Angels >7.5 (Bailey-Harvey)

San Francisco-NY Yankees H2(+1.5) (Rodriguez-German)

 

Kvote, 1.82, 2.03, 2.03.

Danas je praznik, pa nemam vremena za detaljisanje o picerima, no neku opstu timsku statistiku cu navesti.

Over trend, Seattle 8/10, Texas 9/10 (serija, 3 plusa); St. Louis 10/10, Cincinnati 5/10 (sezonska serija, 3 overa i jedan under; tekuca serija, 2 plusa); Atlanta 6/10, Colorado 6/10 (sezonska serija, 3 plusa i jedan minus; tekuca, 2 overa); Minnesota 7/10, Baltimore 7/10 (sezonska serija, 3 plusa i 2 minusa; tekuca, plus i minus); Kansas 9/10, LA Angels 9/10 (serija, po plus i minus). Fiks trend, San Francisco 4-6 (5-7 kod kuce), NY Yankees 8-2 (8-4 na strani).

 

Prateci tiket, Boston PIX, Philadelphia PIX, Toronto H1(+1.5), Milwaukee H2(+1.5), San Diego H2(+1.5), Minnesota 1, St. Louis 1, LA Dodgers PIX, Chicago Cubs 2. Kvota 76.63.

 

 

 

Link to comment

Stvarno ne kapiram ove top timove iz PL. Imas za dve klase bolju ekipu, vecinom iigras protiv gomile balvana i ne mozes rutinski da ih napunis (ili das 2 gola u ovom slucaju).

Link to comment

Nurnberg prvo masi penal, a onda Coman sam ide na golmana od polovine terena i nista. Cini se da je vreme da igram samo MLB.

Nije mi jasno sto se domacin uopste cimao, kada su sigurno ispali.:dry:

Link to comment

Pa, došao je i taj dan...

Betstars (sportski deo pokerstarsa) me je limitirao...ali i ne samo to.

Nisam igrao neko vreme, pa sam iskoristio ovaj praznični vikend, i lepo sam ih izuo. Imam sad smešne limite, ali hajde to...ono što mi je uradio bet365 uradio mi je sad i betstars; po 15 sekundi čekam da mi prime opkladu na lajv kladjenju, umesto pređašnjih 4-5 sekundi, što mi pravi ogromne probleme obzirom da mi je 99% uplata lajv.

Nikakav mejl mi nisu poslali povodom toga, a ne želim da ih pitam o čemu se radi, jer će mi odgovoriti isto što i pre 5 godina bet365 "kod nas je sve u redu, možda imate problema sa konekcijom, nikakvo vreme primanje opklade nije povećano za vas bla bla..."

Jako mi je krivo, jer sada praktično mi je onemogućeno da se kladim kod njih.

10 godina igram poker na pokerstarsu, maksimalno su korektni, sa supportom imam razmenjeno stotine mejlova tokom tih 10 godina, ljudi su i više nego korektni, od vraćanja love kada izgubim internet konekciju, poništavanja nekih betova koji su zaista bili greška, sve sve sve, maksimalno korektni..

Ali eto, i oni su kao i ostale ozbiljne kladionice, oteraju te na fin način. Ni jedna kladionica ne želi igrače koji dobijaju, uvedu limite, razne gluposti, kako bi igrač sam otišao....a luzeri, uvek dobrodošli.

 

Znam da vas boli uvo, ali eto, meni lakše da se iskukam.

Link to comment

2/5 (fudbal 0/2, MLB 2/3). Fudbal je postao izuzetno nekoristan ili je bolje da kazem stetan. Hoffenheim prolazi, no kasnije na tom tiketu se cak 3 utakmice zavrsavaju 0-1; Bolivijci uredno, ali se Bayern obrukao protiv buduceg drugoligasa (par neverovatnih promasaja oba tima i penal pride). Kao sto vec pomenuh, ne kapiram sto se Nurnberg toliko cimao. Trebalo je da oni dobiju sve 4 utakmice, a da Schalke ne uzme bod na preostala 3 meca. Vazi. MLB je isao traljavo i cinilo se da ce i jedan prolaz biti puna kapa, no na kraju se uklopise dva. St. Louis prima poene u 9. iningu, dok su Angelsi probli granicu sa 3-run HR. Seattle standardno, Colorado lagano u over, Minnesota mrljavo (imao sam dilemu fiks ili plus), Yankees tesko da su mogli lakse dobiti. MLB deo je bio ok, no ukupno bilans nije sjajan. Postaje tradicija da vikendom prolazim losije (fudbal 0/4, MLB 4/5).

Smanjih uloge blizu normale danas.

 

 

Fudbal

 

Atalanta-Udinese 2+

Nordsjaelland-Midtjylland 2+

Valerenga-Odd 2+

 

Kvota1.58.

Spojih par meceva u opreznijoj varijanti. Videcemo da li moze i tako nesto doci.

 

 

MLB

 

Kansas-Tampa H2(+1.5) (Keller-Stanek)

Minnesota-Houston H2(+1.5) (Odorizzi-Velander)

 

Milwaukee-Colorado >6.5 (Davies-Freeland)

San Francisco-LA Dodgers >5.5 (Samardzija-Maeda)

 

Kvote, 1.69, 1.82.

Fiks bilans, Kansas 3-7 (kod kuce 6-9), Tampa 5-5 (9-2 u gostima), Minnesota 7-3 (8-4 kao domacini), Houston 5-5 (7-8 kao gosti). Over trend, Milwaukee 8/10, Colorado 6/10, San Francisco 7/10, LA Dodgers 6/10.

Tampa je odlicno otvorila sezonu, ima dobrog startera na moundu, lici na 2. Minnesota deluje poboljsano, no sa druge strane su jaki Astrosi i Verlander, pa probah 2 i ovde. Milwaukee i Colorado donose sudar odlicnih napada. Samardzija je fino krenuo, no sa druge strane su neugodni Dodgersi; Maeda ume i bolje, pa mozda protiv njega proradi i nemusti napad Giamtsa.

 

Prateci tiket, NY Mets H1(+1.5), St. Louis H2(+1.5), Chicago White Sox >6.5, Boston >7.5, Atlanta <11.5. Kvota 5.51.

Link to comment

Nema trika da fudbal udje ovih dana, cak ni po 2 gola ne mogu pasti. Sta rade 90+ minuta, bah. Cini se da je krajnje vreme da samo MLB ide na kombo tiket, kada nema ovih par izvesnih liga (Bolivija, Holandija, uz nekoliko top timova).:dry:

Link to comment

1/3 (fudbal 0/1, MLB 1/2), prosao je prateci MLB tiket. Fudbal je nastavio crnu seriju, ne mogu vise ni tri para doci 2+. U MLB sektoru cudna desavanja. Jedan dabl prolazi, na drugom oba promasaja za po poen i prolaz sireg tiketa sa 5 parova. Sam MLB deo je bio ok, no ceo dan nije zadovoljio.

Danas nesto oko srednje uplate.

 

 

Fudbal

 

Tottenham-Ajax 3+

 

Kvota 1.90.

U nedostatku stvari za vezivanje, odigrah 3+. Doslo je i to vreme, kada cu vecinu fudbala morati da igram slabije, odnosno van kombo tiketa, posto su rezultati izuzetno kilavi (u nedelju na primer od 6 utakmica dodjose 2, 3 pada na 0-1 mecevima:laugh:). 

Slabija grupa.

 

 

MLB

 

Boston-Oakland >7.5 (Porcello-Brooks)

Miami-Cleveland H2(+1.5) (Alcantara-Bauer)

 

Kansas-Tampa H2(+1.5) (Junis-Snell)

Seattle-Chicago Cubs H2(+1.5) (Felix Hernandez-Hamels)

 

Kvote, 1.71, 1.59.

Over trend, Boston 8/10, Oakland 8/10, sezonska serija 3 plusa i 2 minusa, tekuca serija jedan plus. Fiks bilans, Miami 4-6 (5-11 kod kuce), Cleveland 5-5 (8-8 na strani), sezonska serija, 1-1; Kansas 2-8 (6-10 na svom stadionu), Tampa 5-5 (3 vezane pobede, 10-2 u gostima), sezonska serija, 3-1 za Rayse, tekuca, 1-0 za Tampu; Seattle 7-3 (7-9 kod kuce), Chicago Cubs 7-3 (7-8 na gostovanjima).

Porcello jos trazi formu, a napad Oaklanda nije za salu. Bauer i Snell donose svojim ekipama jasnu prednost. Felix Hernandez je jedan od mojih omiljenih picera i krenuo je ove godine sasvim dobro, no sa druge strane je neugodan lineup i top starter, te dajem prednost Cubsima.

Oba dabla su na kombo tiketu.

 

Siri tiket, NY Mets >5.5, Atlanta <10.5, St. Louis H2(+1.5), Chicago White Sox >6.5, Houston H2(+1.5), LA Dodgers H2(+1.5), Arizona H1(+1.5). Kvota 7.51.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...