Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Zasto igras Boliviju na fiks. Ja ih gledam redovno i jedino je sigurno da nista nije sigurno. Odgledah Bolivar-San Jose ceo mec i moglo se zavrsiti 5-3, ali i 2-6. Retko se igra zatvoreno, pa se zato i desavaju ovakvi preokreti. Cim vidis ligu, gde se skoro pola timova nalazi u 5-6 bodova (Argentina na primer), to u startu znas da je nemoguce pogoditi.

 

Ti si izgleda bas na Bolivar i igrao. Oni i The Strongest jesu iz godine u godinu top domacini, no desavaju se i povremeni ekscesi kao ovaj. San Jose predstavlja Boliviju u aktuelnom Copa LIbertadores i ocekivao sam da ce odmarati igrace (gostuju Flamengu cetvrtak na petak).

Edited by Miljenko
Link to comment

To za Bolivar sve stoji. Pratim i gledam njihovu ligu redovno, pa cak i sastave znam. San Jose je ok ekipa za njihove prilike. Ucestvuju u Copa Libertadores, pa imaju nesto slabiju kampanju. Bolivar je dugo imao igraca manje, mada su i tako imali dovoljno sansi za pobedu.

Link to comment

Fudbal 2/3, MLB 3/5, Bolivar je dosao 5+. Fudbal korektno. Hoffenheim i Zvezda lagano ipak, dok je Benfica na vreme okrenula. Bolivar i San Jose donose ocekivano zanimljiv mec, dok je The Strongest promasio par neverovatnih sansi i nije bilo treceg gola. MLB ok, mada ne uspevam uklopiti jacu grupu. Atlanti je closer trokirao, no resise mec u bottomu devetog ininga. Pittsburgh je izdominirao u ofanzivi, dok su na Philadelphia-Minnesota udaraci zakazali. Angelsi nekako odose u over, bilo je vreme da i njihov napad proradi. Minusi mi ne idu od ruke, Washington i Metsi postigose gomilu poena i sa Scherzerom na moundu. Ovo je neki granican bilans. Kombo nece pa nece; tri pada za po jedan par u prethodnoj nedelji.

Nastavljam sa istom uplatom.

 

 

Fudbal

 

Club Brugge-Standard 3+

 

PSV II-NEC 3+

Rosenborg-Odd 2+

 

Kvote, 1.55, 1.76.

Najzanimljiviji par iz Belgije je taman ostao za danas; Club Brugge cesto pratim. Tu je i par iz Holandije 2, te Norvezani koji su mi jos u fazi procene.

Prva stvar je u jacoj grupi.

 

 

MLB

 

Chicago White Sox-Tampa <9.5 (Rodon-Snell)

 

Chicago Cubs-Pittsburgh 1 (Lester-Taillon)

 

San Francisco-San Diego <8.5 (Bumgarner-Lauer)

 

Kansas-Seattle 2 (Bailey-Felix Hernandez)

 

Philadelphia-Washington >7.5 (Velasquez-Anibal Sanchez)

 

Houston-NY Yankees <9.5 (Verlander-Tanaka)

 

Kvote, 1.45, 1.80, 1.50, 1.75, 1.50, 1.40.

Rodon je ostao bez odluke na jedinom startu protiv Tampe; 6 ininga, uz jedan dopusten run (koji nije njemu pripisan). Odlicno je otvorio sezonu, 1-1, 1.59 ERA, 15 strajkauta na 2 starta (gostovanja protiv Royalsa i Indiansa). Snell je imao dosta bolji drugi nastup, u odnosu na otvaranje sezone; ukupno, 1-1, 3.46 ERA, 16 strajkauta. Protiv White Soxa, 2-0, 0.93 ERA, na 4 starta. Under trend, Chicago White Sox 3/8, Tampa 9/10.

Lester je 9-6, 3.18 ERA, na 18 nastupa protiv Piratesa. Krenuo sa 1-0, 3.00 ERA, 10 Ks na 12 ininga. Taillon 4-3, 3.88 ERA, na 12 nastupa protiv Cubsa; na Wrigley Fieldu, 2-1, 2.50 ERA, na 3 starta. Dosta bolji drugi start, 0-1, 3.46 ERA, 9 strajkauta na 13 ininga. Fiks ucinak, Chicago Cubs 2-7, Pittsburgh 5-3. Nakon uzasne serije u gostima, Cubsi konacno imaju home opener i ocekujem njihovo bolje izdanje (moji Piratesi su retko igrali ubedljivo u gostima).

Bumgarner je 11-10, 3.29 ERA, na 33 nastupa protiv Padresa. Start sezone, 0-2, 1.38 ERA, 13 strajkauta na 13 ininga. Lauer je 1-0, 2.86 ERA, na 4 starta protiv Giantsa. Odlican protiv San Francisca na otvaranju sezone, a onda ne tako dobar protiv Arizone; 1-1, 3.27 ERA, 5 Ks na 11 ininga. Minus bilans, San Francisco 8/10, San Diego 7/10. Sezonska serija, 4 minusa.

Bailey je bez pobede jos od 12 maja prosle godine, niz od 12 startova, pri cemu je njegov tim svaki put porazen. Imao je uzasnu kampanju sa Redsima, 1-14, 6.09 ERA, na 20 startova. Solidan pocetak, 5 ininga, 3 primljena poena, uz 8 strajkauta protiv Twinsa. Felix je 7-6, 3.26 ERA, na 16 startova protiv Royalsa. Nakon slabe prosle sezone (5.55 ERA i cak 27 dopustenih HRs) i loseg pripremnog perioda (13 dopustenih runs na 7+ ininga), cinilo se da je Hernandezovo mesto u rotaciji ugrozeno. Jedan od mojih omiljenih picera je imao fin prvi sezonski start i zabelezio pobedu protiv Angelsa; 5+ ininga, 3 primljena poena (jedan njegov), 4 strajkauta. Ucinak timova, Kansas 2-6 (2-3 kod kuce), Seattle 8-2 (4-1 u gostima). 

Velasquez je imao nastup iz bullpena protiv Nationalsa, 2. aprila, jedan ining i 2 strajkauta. Prosle sezone je imao 9-12, 4.85 ERA ucinak. Sanchez je prvi start u sezoni imao bas protiv Philliesa, 4 ininga, 4 primljena poena, 3 Ks, 4 walks. Over trend, Philadelphia 6/8, Washington 6/8. Sezonska serija, dva overa.

Verlander je 7-7, 3.49 ERA, na 20 startova protiv Yankeesa. Nakon dva starta, 1-0, 4.09 ERA, 11 ininga, 13 strajkauta. Tanaka, 0-2, 8.87 ERA, na 5 startova protiv Astrosa. Do sada, 1-0, 1.46 ERA, 12+ ininga, 12 strajkauta. Minus ucinak ekipa, Houston 9/10, NY Yankees 6/9. 

Prva tri para su na kombo tiketu.

 

Prateci tiket, Colorado <12.5, Philadelphia H1(+1.5), Houston H1(+1.5), Tampa H2(+1.5), San Francisco H1(+1.5), Milwaukee >6.5, Seattle >7.5, Oakland >7.5, LA Dodgers >6.5. Kvota 19.66.

Edited by Miljenko
Link to comment

igram live engleska italia u19 zene na poluvremenu 2:0 , engleskinje i inace dosta bolje, plus talijanke imaju crveni

u drugom ove dobijaju i drugi crveni, medjutim ne samo da nema gola za englesku, vec koliko vidim tekstualni prenos, italija sa 9 igracica "stisla"

pa jebote :D

 

bata djora usao i u zenski engleski fudbal

nema sta drugo 

Link to comment

6/8 (fudbal 2/2, MLB 4/6). Na fudbalu uz malo srece prodjose oba tiketa. Club Brugge lagano do 3+, dok je PSV II usao par minuta pre kraja, uz Rosenborg 2+. MLB je krenuo odlicno; Tampa minus, nikad laksi trijumf Cubsa. Philadelphia i Washington ipak nisu otisli u over, falio je poen. Verlander i Tanaka ispostovase, lep minus. Marinersi okrecu rani zaostatak. Za kombo cekah minus u San Franciscu i naravno da se desila neocekivana kanonada. Prvo su Giantsi udarili grand slam u cetvrtom iningu, a kasnije je i Bumgarner popustio, pa su gosti okrenuli. Siri MLB tiket je takodje pao na jednom paru, u Denveru se piceri tradicionalno raspadaju, te se isto desilo i nocas. Uzeh nesto, no mecevi u San Franciscu i Denveru mi izbise solidan dobitak, pa i nisam previse zadovoljan.

Isti nivo uplate.

 

 

Fudbal

 

Liverpool-Porto P/K1

Tottenham-Man City 2+

 

Athletico-PR-Dep. Tolima w1

Internacional-Palestino 2+

San Lorenzo-Melgar w1

 

Kvote, 1.50, 1.70.

Tiket CL sam najpre hteo staviti u jacu grupu, no Tottenham-City par mi je doneo dosta dileme sta odigrati, pa ipak ispratih slabije ovo. Tu je i kombinacija iz Copa Libertadores.

Oba tiketa su u slabijoj grupi.

 

 

MLB

 

Detroit-Cleveland 2 (Zimermann-Kluber)

 

Boston-Toronto 1 (Sale-Shoemaker)

 

NY Mets-Minnesota 1 (Jacob deGrom-Gibson)

 

St. Louis-LA Dodgers >6.5 (Hudson-Stripling)

 

Kansas-Seattle >6.5 (Junis-Marco Gonzales)

 

San Francisco-San Diego 2 (Holland-Lucchesi)

 

Kvote, 1.57, 1.40, 1.45, 1.40, 1.35, 1.75.

Zimmermann je 0-5, 11.08 ERA, na 7 startova protiv Indiansa. Odlicno je otvorio sezonu, 0-0, 0.66 ERA, 0.59 WHIP, 13+ ininga, 10 strajkauta. Kluber je 11-7, 3.55 ERA, na 25 nastupa protiv Tigersa. Imao je dobar i los start, 0-2, 5.23 ERA, 1.55 WHIP, 9 Ks, na 10+ ininga. Ovde igram na tradiciju, a bonus je sto postava Detroita igra preko svih ocekivanja (i realnih mogucnosti), te ocekujem pad njihovog ucinka bas tokom ove serije. Fiks trend, Detroit 7-3 (3-0 kod kuce), Cleveland 6-3 (1-2 u gostima). Indiansi su dobili 11 od poslednjih 15 suceljavanja na Comerica Parku, odnosno 43 od prethodnih 60 duela uopste.

Sale je 7-3, 2.28 ERA, na 15 nastupa protiv Blue Jaysa; 1-0, 3.35 ERA, na 3 starta, prethodne sezone. Do sada, 0-2, 8.00 ERA, 1.44 WHIP, 5 strajkauta tokom 9 ininga. Shoemaker, 2-1, 2.93 ERA, na 3 nastupa protiv Red Soxa. Dva kvalitetna starta na pocetku, 14 ininga, 15 ks, bez primljenog poena i 2 pobede. Shoemaker na stranu, lineup gostiju i kompletan nije nista specijalno, a ovako oslabljeni ne deluju kao pretnja, posebno kada je sa druge strane vrhunski picer. Slicna prica kao za Cubse juce, top tim se vraca kuci nakon uzasne turneje i ocekujem zatrpavanje za klasu slabijeg rivala. Ucinak timova, Boston 3-7, Toronto 3-7 ( u gostima 0-4). 

Jacob deGrom nije nastupao protiv Twinsa. Start, 2-0, 13 ininga, cak 24 strajkauta, bez pustenog runa. Ima neverovatnu seriju od 31 starta, na kojima nije dopustio preko 3 poena. Gibson je 0-2, 7.27 ERA, protiv Metsa. Nakon prvog ovosezonskog nastupa, 0-0, 9.64 ERA, 4+ ininga, 2 Ks, 2 walks. Odnos pobeda i poraza, NY Mets 6-3 (kao domacin 1-2), Minnesota 5-3 (3-2 u gostima). 

Hudson ce veceras imati drugi MLB start. Protiv Brewersa je bacao 4+ ininga, uz 4 primljena poena (3 njegova), a onda ubelezio save protiv Piratesa; ukupno 0-1, 5.40 ERA, 2.00 WHIP, na 5 ininga, uz 6 Ks i 3 walks. Stripling je 1-2, 5.02 ERA, na 5 nastupa protiv Cardinalsa. Zapoceo sezonu sa, 0-0, 2.31 ERA, 0.94 WHIP, 11+ ininga, 8 strajkauta. Over trend, St. Louis 8/10, LA Dodgers 10/10. Tekuca serija, jedan plus.

Junis je 2-0, 0.60 ERA, na 2 starta protiv Marinersa. Krenuo sa, 1-0, 4.63 ERA, 1.37 WHIP, 11+ ininga, 14 strajkauta, 4 walks. Gonzales, 1-1, 5.87 ERA, na 3 starta protiv Royalsa. Siguran pocetak, 3-0, 3.20 ERA, 1.17 WHIP, 19+ ininga, 11 strajkauta, 3 walks. Plus bilans, Kansas 8/9, Seattle 9/10. Serija, jedan plus.

Holland je 1-3, 6.29 ERA, na 7 nastupa protiv Padresa. Za sada, 0-1, 5.00 ERA, 1.44 WHIP, 9 ininga, 12 strajkauta, 6 walks. Lucchesi je 2-0, 2.20 ERA, na 3 nastupa protiv Giantsa. Nova sezona, 2-0, 0.00 ERA, 0.97 WHIP, 10+ ininga, 13 strajkauta. San Francisco ce brzo trebati generalni remont, posto je ova sezona krenula kao prosla. Padresi su pojacali lineup i to se vidi od prve sezonske serije. Ucinak timova, San Francisco 3-7 (1-3 kao domacini), San Diego 6-4 (3-1 na strani). Sezonska serija, 4-1 za San Diego; tekuca, 1-0 za Padrese.

Prva cetiri tiketa su u jacoj grupi.

 

Siri MLB tiket, Colorado >8.5, Houston H1(+1.5), Oakland >7.5, Tampa H2(+1.5), Arizona H1(+1.5), Milwaukee >6.5. Kvota 6.45.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Meni sutra fudbal deluje sigurnije. Ajax-Juventus 2+ , Man Utd-Barcelona w2 i Boca Juniors-Jorge Wilstermann 3+, deluju kao skroz sigurne stvari. Jos jedan MLB da uglavim za jacu grupu i nema gde da pusti.:D

Link to comment

Padose kvote na golove na Ajax-Juventus; sada je 2+ 1.27 maksimalno. Da li da odigram 3+ (mada Juve je to) ili da vezem sa Barsom X2 ili w2.

 

Tampa w1 i Boca 3+ se ne dovode u pitanje.

Edited by Miljenko
Link to comment

3/8 (fudbal 1/2, MLB 2/6). Nisam bez razloga sumnjao u CL kombinaciju, pao bih kako god da sam odigrao (eventualno Liverpool P/K1 u singlu). Libertadores je dosao lagano, no to je ipak wild card. MLB je doneo slabo vece. Kluber i Cleveland dobise i to je jedini pogodjeni fiks singl. Sale je volsebno trokirao protiv mozda najslabije AL postave, a bonus je sto je ovo bio prvi mec na Fenwayu po uzimanju titule, znaci sigurica ma ko da startuje. Serija kvalitetnih startova deGroma je prekinuta bas nocas (moralo se desiti kad tad). Cardinalsi i Dodgersi samo 4 poena, dok su Marinersi opet otisli u plus. Da, Padresi su naravno izgubili, cim odigrah na njih. Siri MLB tiket ponovo pada na jednom paru; u Denveru ovoga puta odigrah over, no ni to nije pomoglo. Da kombo tiket uleti na par dana, ne bi me nervirale ovakve lose veceri.

Danas odigrah jako (u odnosu na neki moj prosek).

 

 

Fudbal

 

Ajax-Juventus 2+

 

Man Utd-Barcelona w2

 

Boca Juniors-Jorge Wilstermann 3+

 

Cruzeiro-Huracan w1

Nacional Montevideo-Zamora P/K1

Palmeiras-Junior 2+

 

Kvote, 1.28, 1.45, 1.47, 1.75.

Ipak odigrah ono sto sam isplanirao u startu. Da je neki drugi tim u pitanju, pa i da forsiram 3+, no Juventus ni u prvenstvu ne dobija ubedljivo. Barsa protiv mojih, tu ne bi trebalo biti dileme. Isto vazi i za Bocu protiv ekipe iz Bolivije, te ocekujem ubedljiv trijumf. Tu je nesto sira kombinacija iz Libertadoresal; ne volim kada su ovako male kvote u fiksu, a 1-0 pobede ceste.

Prva tri para su na kombo tiketu.

 

 

NHL

 

Tampa-Columbus w1

 

Kvota 1.36.

Krece NHL playoff i ovo je serija, koja bi trebala najlakse doci u korist favorita.

Jaca grupa.

 

 

MLB

 

Detroit-Cleveland 2 (Boyd-Bauer)

 

Philadelphia-Washington >6.5 (Pivetta-Hellickson)

 

Chicago Cubs-Pittsburgh 1 (Darvish-Lyles)

 

Kvote, 1.65, 1.30, 1.55.

Boyd je 1-3, 3.09 ERA, na 9 nastupa protiv Indiansa. Krenuo sa, 0-1, 3.18 ERA, 1.24 WHIP, 11+ ininga, 23 strajkauta. Bauer, 8-5, 5.63 ERA, na 16 nastupa protiv Tigersa. Ubedljiv pocetak sezone, 1-0, 0.64 ERA, 0.57 WHIP, 14 ininga, 17 Ks. Fiks trend, Detroit 6-4 ( kao domacini 3-1), Cleveland 7-3 (5 vezanih pobeda; 2-2 u gostima). Serija, 1-0 za Cleveland.

Pivetta je 1-4, 9.93 ERA, na 7 nastupa protiv Nationalsa. Start, 1-0, 6.52 ERA, 1.97 WHIP, 9+ ininga, 8 Ks. Hellickson, 1-1, 3.07 ERA, na 3 nastupa protiv Philliesa. Ovo ce mu biti prvi ovosezonski start. Over trend, Philadelphia 7/10, Washington 7/10. Sezonska serija, 3 plusa i jedan minus; tekuca, plus i minus.

Darvish je 1-1, 1.50 ERA, na 2 starta protiv Piratesa. Ove godine, 0-1, 8.10 ERA, 2.70 WHIP, 6+ ininga, uz 6 strajkauta i 11 walks. Lyles, 2-2, 3.89 ERA, na 12 nastupa protiv Cubsa. Do sada je imao jedan start, bez odluke; 5 ininga protiv Redsa, bez primljenog poena, uz 2 Ks i 3 walks. Ucinak timova, Chicago Cubs 3-7 (1-0 kod kuce), Pittsburgh 5-4 (1-2 u gostima). Serija, 1-0 za Cubse.

Svi parovi su u slabijoj grupi.

 

Siri tiket, San Diego >5.5, LA Dodgers >6.5, Tampa H2(+1.5), Oakland >7.5, NY Mets H1(+1.5), Arizona H1(+1.5), LA Angels >6.5, Houston >6.5. Kvota 12.15.

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Ovo je vec za verovali ili ne. Tampa vodi 3-0 nakon prve trecine i gubi u regularnom toku. Ako neko pita zasto izbegavam fiks, ovo je pravi primer. Naravno, to sam cekao za spojen tiket.

Link to comment

5/8 (fudbal 4/4, NHL 0/1, MLB 1/3). Fudbal se fino uklopio. Ajax i Barsa taman koliko treba. Boca je mogla i efikasnije, no bar prodje osnovna stvar. Prosao je i siri tiket iz Copa Libertadores. Pomenuti neverovatan pad u NHL sektoru. Da je Columbus poveo 3-0, pa i da razumem, no kada jaci tim ima ovoliku prednost nakon prvog perioda, ocekujem da je to resena stvar (ili da je bar kvota 1, za odlazak u produzetak sigurna). Cini mi se da je ovo najneprijatniji pad u tekucoj godini. MLB kilavo, ni tu fiks ne dolazi dobro. Kako je Cleveland dobio i ovoliko meceva, sa ovom smesnom postavom, nije mi jasno. Philadelphia lagani plus. Piratesi poravnase seriju protiv Cubsa. Nakon serije prolaza na fudbalu i 3-0 prednosti Tampe, ocekivao sam lagani prolaz kombo tiketa. Playoff je u pitanju, pa ne verujem da je namesteno, ali... To je bio najigraniji mec juce i nesto sto je moralo doci. 

Smanjih uloge na nesto preko standardnih; ne vredi da igram jace, kada je kombo nemoguce uklopiti.

 

 

Fudbal

 

Arsenal-Napoli 2+

Slavia Prague-Chelsea w2

 

Flamengo-San Jose 3+

 

Kvote, 1.50, 1.38.

EL je retko bilo zahvalno takmicenje za igru, no probah dabl koji deluje verovatno. Flamengo igra protiv ekipe iz Bolivije, te tu ocekujem dosta golova.

Oba tiketa su u jacoj grupi.

 

 

NHL

 

Washington-Carolina w1

 

Boston-Toronto 5+

Calgary-Colorado 5+

 

Kvote, 1.60, 1.82.

Fiks je ocigledno nepraktican za igru, ma koji sport bio u pitanju. Na hokeju sam jedino dobro prolazio sa golovima i cini se da playoff ne smem igrati jace, ako vec hocu nesto da probam (ako nije doslo ovo nocas, onda stvarno ne znam sta je siguran par).

Slabija grupa.

 

 

MLB

 

Baltimore-Oakland >7.5 (Bundy-Brooks)

 

San Francisco-Colorado >5.5 (Samardzija-Gray)

 

Boston-Toronto >7.5 (Eovaldi-Aaron Sanchez)

 

Kvote, 1.40, 1.40, 1.45.

Bundy je 2-0, 3.60 ERA, na 4 nastupa protiv Athleticsa. Start sezone, 0-0, 7.36 ERA, 2.05 WHIP, 7+ ininga, 9 strajkauta, 7 walks. Brooks je 0-0, 9.00 ERA, protiv Oriolesa, tokom 2 nastupa iz bullpena. Do sada, 1-1, 4.09 ERA, 1.18 WHIP, 11 ininga, 8 Ks. Over trend, Baltimore 9/10, Oakland 7/10. Serija, 3 plusa.

Samardzija je 4-6, 4.00 ERA, na 17 nastupa protiv Rockiesa. Pocetak, 0-0, 2.79 ERA, 1.45 WHIP, 9+ ininga, 6 strajkauta, 5 walks. Gray, 0-2, 6.15 ERA, na 6 nastupa protiv Giantsa. Krenuo sa, 0-2, 5.68 ERA, 1.26 WHIP, 12+ ininga, 14 Ks. Bilans poena, San Francisco 7/10, Colorado 6/10. 

Eovaldi nije zapoceo sezonu ubedljivo, 0-0, 8.10 ERA, 1.80 WHIP, 10+ ininga, 6 strajkauta, 6 walks. Sanchez, 4-4, 4.06 ERA, na 19 nastupa protiv Red Soxa. Dobar pocetak, 1-1, 1.64 ERA, 1.18 WHIP, 11 ininga, 1 Ks, 5 walks. Over/under trend, Boston 8/10, Toronto 4/10. Serija, jedan over.

Prva dva para su na kombo tiketu.

 

Siri MLB tiket, Cincinnati PIX, Oakland 2, Cleveland PIX, Seattle 2, LA Dodgers PIX, Boston 1, Atlanta PIX, Chicago Cubs 1. Kvota 62.55.

Edited by Miljenko
Link to comment

5/7 (fudbal 2/2, NHL 1/2, MLB 2/3), Flamengo je prosao 5+ i 6+. EL prolazi tesno, nakon sto se cinilo da ce Chelsea biti kvota 1. Flamengo ocekivano raspucan, a pomoglo je i rano iskljucenje igraca gostiju. U NHL delu Capitalsi uspesno zatvorise mec, dok je Calgary zakazao na over tiketu. MLB korektno, Oakland i Boston prolaze, a onda Colorado pada, kada se cekao za prolaz kombo tiketa. Vise i nisam iznenadjen. Taman kada se cini da ce uleteti fin plus, uzmem nesto sitno, a onda naravno uleti i neki los dan (koji bi me mogao zaobici ovog vikenda).

Ista uplata.

 

 

MLB

 

NY Yankees-Chicago White Sox >7.5 (Happ-Giolito)

 

Boston-Baltimore >7.5 (Eduardo Rodriguez-Hess)

 

Texas-Oakland >8.5 (Smyly-Fiers)

 

LA Dodgers-Milwaukee >6.5 (Urias-Burnes)

 

Kvote, 1.45, 1.35, 1.40, 1.40.

Happ je 4-2, 3.86 ERA, na 6 nastupa protiv White Soxa. Ove sezone, 0-1, 6.48 ERA, 1.56 WHIP, 8+ ininga, 8 strajkauta. Giolito je porazen na jedinom startu protiv Yankeesa, uz 7 primljenih poena tokom 5 ininga. Start, 1-1, 5.73 ERA, 1.27 WHIP, 11 ininga, 12Ks, 5 walks. Over trend, NY Yankees 7/10, Chicago White Sox 10/10.

Rodriguez je bio dominantan protiv Oriolesa prethodne sezone, 3-0, 1.31 ERA, na 5 nastupa. Nesiguran pocetak, 0-2, 12.38 ERA, 2.75 WHIP, 8 ininga, 7 Ks, 6 walks. Hess, 0-2, 11.25 ERA, na 2 starta protiv Red Soxa sezonu ranije. Do sada, 1-1, 2.70 ERA, 0.82 WHIP, 13+ ininga, 12 strajkauta, 5 walks. Plus bilans ekipa, Boston 7/10, Baltimore 9/10. 

Smyly nije nastupao protiv Oaklanda jos od 2016. godine. Za sada, 0-1, 7.11 ERA, 2.37 WHIP, 6+ ininga, 6 Ks, 5 walks. Fiers, 3-3, 6.16 ERA, na 9 nastupa protiv Texasa. Nova sezona, 2-1, 5.94 ERA, 1.56 WHIP, 16+ ininga, 10 strajkauta, 9 walks. Over/under trend, Texas 6/10, Oakland 7/10. 

Urias je solidno otvorio sezonu, 0-0, 3.12 ERA, 1.27 WHIP, 8+ ininga, 9 strajkauta, 4 walks. Burnes je konvertovani clan bullpena i za sada se nije najbolje snasao u novoj ulozi, 0-1, 9.90 ERA, 1.60 WHIP, 10 ininga, 18 strajkauta.  Bilans poena, LA Dodgers 9/10, Milwaukee 6/10.

Svi tiketi su u jacoj grupi.

 

Siri tiket, Chicago Cubs 1, New York Yankees 1, Washington 1, Boston 1, Tampa 2, Philadelphia 2, Cleveland 2, San Diego 2. Kvota 40.33.

 

 

NHL

 

Tampa-Columbus 5+

San Jose-Las Vegas 5+

 

Kvota 1.59.

Ono sto uzmem tokom regularne saezone, to mi je obicno ceo bericet, no da probam i neki playoff tiket.

Slabija grupa.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Zato sam i stavio u slabiju grupu.:laugh:

 Ne volim playoff generalno, nebitno koji je sport u pitanju. Ovo sam stavio cisto da ispratim. Od starta aprila, 5-6 kombo tiketa je palo na po jednom paru (obicno poslednjem na tiketu).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...