Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

7/7 (fudbal 4/4, MLB 3/3), Leverkusen je dosao 5+ i 6+, a prosao je i kombo tiket. Na fudbalu je sve osim The Strongest-San Jose duela doslo skroz lako. Leverkusen je rasrafio direktnog konkurenta za CL, pa su prosla i oba bonus tiketa. MLB idealno. Overi prolaze bez preteranog zivciranja, mada je napadu File trebalo neko vreme da proradi. Milwaukee i Yankees sigurni; Arizona je ispustila 7-3 prednost u osmom inigu, no nekako ostase u okviru hendikepa; Houston na vreme okrece minimalni zaostatak. Cak je i siri tiket bio blizu prolaza, ali su Dodgersi popili walk-off grand slam na 2 auta u 9. iningu. Sigurno najbolji vikend ove godine, a i proslo je dosta vremena od kada sam spojio kombo tikete.

Isti nivo uplate kao juce.

 

 

Fudbal

 

Man City-Leicester 3+

Viking-Valerenga 2+

Elfsborg-Norrkoping 2+

 

Kvota 1.87.

Sklepah jedan fudbalski tiket i danas, ali ga ispratih opreznijom uplatom. Man City me je u PL dosta obarao u poslednje vreme, dok su Norvezani i Svedjani wild card.

Slabija grupa.

 

 

MLB

 

Cleveland-Chicago White Sox H1(+1.5) (Bauer-Nova)

Houston-Kansas H1(+1.5) (Cole-Junis)

 

St. Louis-Philadelphia >6.5 (Mikolas-Velasquez)

LA Dodgers-Atlanta >5.5 (Buehler-Gausman)

 

Milwaukee-Washington <9.5 (Chacin-Scherzer)

San Diego-NY Mets <8.5 (Paddack-Jacob deGrom)

 

Kvote, 1.38, 1.89, 2.03.

Fiks trend, Cleveland 6-4 (9-5 kod kuce), Chicago White Sox 5-5 (6-8 u gostima), sezonska serija 1-1; Houston 5-5 (10-3 na Minute Maid Parku), Kansas 4-6 (4-12 na strani). Over ucinak, St. Louis 7/10, Philadelphia 5/10; LA Dodgers 6/10, Atlanta 8/10. Presek undera, Milwaukee 6/10, Washington 7/10; San Diego 5/10, NY Mets 8/10.

Cleveland i Houston su jasni favoriti, pri cemu su Bauer i Cole vrhunski starteri. Preskocih Cubse jer sam imao samo igru bez hendikepa, a ovo deluje kao zgodan momenat za kiks, nakon serije od 7 pobeda. Cardinals i Phillies lice na lagani plus, dok na Dodgersima granica nije visoka, a oba lineupa su dobra. Scherzer nema srece sa podrskom do sada, mada je meni napad Nationalsa generalno neubedljiv i medju losijima u NL. Od 7 startova, Scherzer je imao 4 kvalitetna i to 2 uzastopna, te ocekujem jos jedan dobar nastup; Chacin je bio siguran protiv Colorada, te verujem da ce i on biti makar solidan. Za Metse na stupa deGrom, koji je nakon 3 prosecna izdanja, ostavio Redse na nuli, te mi nastavak tog trenda deluje izgledno.

Sva tri dabla su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Cincinnati PIX, NY Yankees 1, Toronto PIX, Chicago Cubs 1. Kvota 6.80.

 

 

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

moze biti primamljivo i da leicester daje gol, 1.68 kvota. prevelika za tu ekipu koja uvek igra dobro protiv ovih vecih ekipa. taman za neki tiket.

Link to comment

Sad prodjoh kroz ostale zemaljske kladione koje partim, kvota da Lester daje gol 1.65-1.68, a u Maxbetu 1.90. Obicno nije tolika razlika. Za X2 je kvota 5.20, to sam uplatio, ovih 1.90 stoji na sajtu, jedino ako ne smanje prilikom uplate.

Edited by Nesh
Link to comment

1/4 (fudbal 0/1, MLB 1/3). Fudbal ocekivano kilavo, no bar padose dva para. Zato ja od ovih liga sa severa volim da igram samo Dance; previse je to nepouzdano za neku sigurniju procenu. MLB je mogao bolje. Cleveland je jos jednom pokazao da je precenjena ekipa. Sa dobrim starterom gube ubedljivo od mediokritetne ekipe, plus udaraju kao babe. Astrosi nekako dobise no to nije vredelo. Na Milwaukee-Washington jedva ostase u okviru undera, dok minus nije dolazio u pitanje na Petco Parku. Dodgersi rutinski plus, a na St. Louis-Philadelphia cekah sedmi poen od 5. ininga i corak (Phillies su jos jedna ekipa koja igra mnogo slabije u odnosu na kvalitet sastava; nije mi toliko bitno da li ce pobedjivati, no poena jednostavno mora biti sa ovim lineupom). Nakon dva odlicna dana, morao je uci jedan nesto losiji. Jedino me je iznervirao ovaj pad na MLB plusevima (poprilicno neverovatan), pozitivno je sto je dosla najveca kvota.

Isti nivo uplate.

 

 

Fudbal

 

Liverpool-Barcelona 3+

 

Kvota 1.60.

Ispraticu i revanse polufinala CL, mada bez zaletanja sa ulozima.

Slabija grupa.

 

 

MLB

 

NY Yankees-Seattle H1(+1.5) (Tanaka-Gonzales)

Houston-Kansas H1(+1.5) (McHugh-Duffy)

 

Pittsburgh-Texas >6.5 (Brault-Sampson)

Detroit-LA Angels >6.5 (Norris-Canning)

 

Milwaukee-Washington >5.5 (Houser-Strasburg)

Colorado-San Francisco <12.5 (Senzatela-Bumgarner)

 

Kvote, 1.59, 1.89, 1.89.

Fiks trend, NY Yankees 6-4 (kod kuce 11-8), Seattle 3-7 (12-7 u gostima), serija 1-0 za Yankeese; Houston 6-4 (3 vezane pobede, kao domacini 11-3), Kansas 4-6 (4-13 na gostovanjima), serija 1-0 za Houston. Over ucinak, Pittsburgh 8/10, Texas 9/10, sezonska serija 2 plusa; Detroit 7/10, LA Angels 8/10; Milwaukee 6/10, Washington 7/10, serija jedan plus (mogli su se uhvatiti i plus i minus, sa izmenjenim granicama). Minusi, Colorado 3/10, San Francisco 2/10.

Tanaka je 7-0, 2.02 ERA protiv Marinersa. Houston kod kuce je jasna stvar. Pittsburgh i Texas imaju fin over trend. Sudar prosecnih startera u detroitu, a granica nije visoka. Brewersi su zamenili startera, pa je over jos vise izgleda. Colorado i San Francisco su dosta isli u plus, u poslednje vreme, no Senzatela ima fin niz nastupa protiv Giantsa (5-0, 3.35 ERA), a Bumgarnera mislim da jos vredi probati.

Sva tri tiketa su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Oakland >6.5, St. Louis >6.5, San Diego <9.5, Cleveland >6.5, Toronto >6.5. Kvota 4.82.

Link to comment

2/4 (fudbal 1/1, MLB 1/3). Fudbal je dosao lakse od ocekivanog, mada se nisam smeo zakleti u isti, pa je i uplata bila slabija. MLB je doneo jos jedno sareno vece. Malo je falilo da padnu sva tri tiketa, no u Detroitu pade sedmi poen na 2 auta u 9. iningu; Pittsburgh lagano u plus. Yankees nekako okrenuse, no Houston biva lagano porazen. Na trecem oba promasaja. Falio je poen na Milwaukee-Washington, dok su Giantsi bili raspucani u Denveru. Ne moze svaki dan biti idealan, te nema razloga za nerviranje ovde. Mesec dana unazad je trend prilicno dobar.

Za nijansu slabija uplata danas; pokusavam da ostanem disciplinovan i izbegnem igranje sa novcem iz banke.

 

 

Fudbal

 

LDU Quito-San Jose 3+

 

Ajax-Tottenham 3+

 

Kvote, 1.43, 1.67.

Bolivijci su zahvalni kako u prvenstvu, tako i u Copa Libertadores. LDU ima sanse da izadje iz grupe, te ocekujem efikasan mec. Tu je i par iz CL, mada sam odigrao oprezno, nakon metiljave prve utakmice.

Prva stvar je na kombo tiketu.

 

 

MLB

 

LA Dodgers-Atlanta H1(+1.5) (Kershaw-Foltynewicz)

Houston-Kansas >7.5 (Peacock-Jorge Lopez)

 

Milwaukee-Washington >6.5 (Woodruff-Hellickson)

Pittsburgh-Texas >6.5 (Kingham-Miller)

 

Kvote, 1.81, 1.76.

Fiks trend, LA Dodgers 7-3 (14-4 kod kuce), Atlanta 6-4 (8-8 u gostima), serija 2 plusa. Over ucinak, Houston 7/10, Kansas 8/10, serija 2 plusa; Milwaukee 5/10, Washington 6/10, serija plus i minus; Pittsburgh 8/10, Texas 9/10, sezonska serija 4 overa, serija jedan plus.

Kershaw je krenuo standardno dobro (1-0, 2.77 ERA, 26 ininga, 27 strajkauta), dok Folty tek treba da nadje formu. Houston ima mocan napad, dok rotacija ima izvesnih slabosti, pa se plus cini kao bolje resenje. Pittsburgh i Texas imaju fin plus trend. Woodruff i Hellickson se nisu do sada proslavili na dnevnim nastupima, pa bi mogao uleteti jedan lep plus ovde.

Oba dabla su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, St. Louis >6.5, NY Yankees H1(+1.5), Boston H2(+1.5), Detroit H1(+1.5), Tampa H1(+1.5), Colorado >7.5. Kvota 5.88.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ne kladim se nista u zadnje vreme ali za finale CL ću za 1 jak ulog da opalim x. Ova sezona je luda skroz pa kad je bal nek bude maskenbal nek budu produzetci :D

Edited by Cash
Link to comment

Pokvarise mi plan za finale. Taman sam ocekivao Barsa-Ajax duel i da zategnem golove, kad ono najgluplja moguca varijanta.

Bar je juce za utehu uslo sve osnovno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...