Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Toliko hvaljena Fila nema veze s vezom. Ranije je bar NBA playoff bio bez iznenadjenja. I to gube od ekipe gde znam plafon jednog igraca.:laugh:

MLB je krenuo dobro, no sirok tiket ima jos dosta prepreka.

Link to comment

Mozzart je, naravno, omanuo kod kvota za Hamiltona i Botasa. Kakvi amateri. Cenim da ce cekati sta bude, pa ako pobedi Luis kvota 1, a ako ne, pao tiket. Inace, Mercedes je samo trideset desetinki ispred Ferarija i drzi pol i drugu poziciju, dakle, Ferari i dalje dominira. :D

Link to comment

2/5 (uz jednu kvotu 1, fudbal 0/1, NHL 2/2, NBA 0/1, MLB 0/1). Fudbal nije mogao doci mnogo losije od ovoga. Srecom te neke stvari preskocih za singl (Sport Boys i LA FC po 3+). NHL taman za prolaz, kako golovi, tako i dvoznaci. NBA mrljavo; kladionice kao da su znale da Fila nece doci, ne vidim drugo objasnjenje za onakav rast kvote i laganu 2. Na Seattle-Houston me pomalo iznenadise picerskim duelom (ipak je dvojka bila bolje resenje), dok je mec u Arlingtonu odlozen zbog kise. Siri tiket po treci put pada na jednom paru (Tampa volsebno gubi preko hendikepa, ni pune baze nisu pomogle juce). Klasicna subota; puno losih rezultata.

Isti nivo uplate.

 

 

Fudbal

 

Fortuna Dusseldorf-Bayern 3+

PSV-De Graafschap 3+

 

The Strongest-Oriente Petrolero 3+

 

San Jose-Always Ready 3+

 

Kvote, 1.56, 1.36, 1.46.

PSV bi trebao da juri ubedljive pobede do kraja, posto ne verujem da ce Ajax dozvoliti sebi novi kiks. Bayern je imao neprijatnih 3-3 kod kuce sa istim protivnikom, te ocekujem osvetu. The Strongest kod kuce standardno, dok San Jose odigrah slabije zbog meca Copa Libertadores igranog pre par dana.

Prve dve stvari su na kombo tiketu.

 

 

NHL

 

Columbus-Tampa 5+

Las Vegas-San Jose 5+

 

Kvota 1.69.

Vreme je da se i Tampa probudi, no ipak ispratih sa golovima, kao i pre dva dana.

Slabija grupa.

 

 

NBA

 

Boston-Indiana w1

Milwaukee-Detroit w1

 

Kvota 1.42.

Cak se i NBA playoff pokvario; cak 3 iznenadjenja juce. Probah danas nesto reda radi, mada najpre nisam ni hteo (poeni su i ovde moja primarna igra, a sada to vec dolazi teze).

Manja uplata.

 

 

MLB

 

Washington-Pittsburgh 1 (Scherzer-Taillon)

 

Atlanta-NY Mets <10.5 (Teheran-Jacob deGrom)

 

Kvote, 1.50, 1.45.

Scherzer je trebalo da nastupi juce, no njegov start je pomeren zbog udarca u nogu koji je dobio na prethodnom startu. Protiv Piratesa, 5-2, 2.75 ERA, na 12 nastupa. Do sada, 1-2, 3.32 ERA, 1.11 WHIP, 19 ininga, 28 strajkauta, 4 walks. Taillon je izgubio jedini start protiv Nationalsa prosle sezone, 3 primljena poena tokom 6 ininga. Pocetak, 0-2, 3.00 ERA, 1.07 WHIP, 15 ininga, 13 Ks. Ucinak timova, Washington 6-4 (3-4 kod kuce), Pittsburgh 6-4 (3-4 u gostima). Serija, 1-1.

Teheran je 9-7, 2.39 ERA, na 25 nastupa protiv Metsa. Ove godine, 1-1, 6.00 ERA, 1.53 WHIP, 15 ininga, 17 strajkauta, 8 walks. DeGrom, 6-5, 1.70 ERA, na 17 startova protiv Bravesa. Za sada, 2-1, 3.18 ERA, 1.12 WHIP, 17 bacenih ininga i cak 27 Ks. Under trend, Atlanta 7/10, NY Mets 3/10. Serija, 2 minusa i jedan plus.

Oba para su na kombo tiketu.

 

Siri tiket, Philadelphia H2(+1.5), Arizona H1(+1.5), NY Yankees H1(+1.5), Boston >8.5, LA Dodgers >6.5, Cleveland H2(+1.5), Texas >8.5, Tampa <10.5. Kvota 10.23.

 

 

 

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Calgari odigrao nereseno (to nisam iskoristio, nije se uklopilo), Hamilton pobedio, Jim Geglin pogodio tacan rezultat u Mancesteru - 2:1 (to nisam stigao da okacim, bilo je 5 minuta ped utakmicu - kvota 8.25), sve u svemu, konacno jedan uspesan dan. :)

Edited by Nesh
Link to comment

Isteko edit, nije Geglin, nego Beglin.

Inace, otisao sam u Mozzart da naplatim tiket sa Hamiltonom i isplatili mi po kvoti 4.50. Juce u toku popodneva su uocili gresku i smanjili kvotu na 2.60. ja reko zezace, ali sve u redu.

Link to comment

5/7 (fudbal 3/3, NHL 0/1, NBA 1/1, MLB 1/2), San Jose je dosao 5+ i 6+. Fudbal sam dobro odabrao, proslo bi na golove i ono sto sam izbacio (Benfica, Blooming). Bayern rutinski, dok me je PSV dugo nervirao neverovatnim promasajima. Bolivijci bez problema, San Jose se osvetio za debakl u Libertadoresu. Tampa jos jedan poraz, uz samo jedan dati gol, taj tiket bi pao u svakom slucaju. NBA lako na kraju, no nemam poverenja u njih. MLB ne uspevam da uklopim. Washington ima toliko metiljav lineup da je kod njih hendikep moranje, ako se vec igraju (imali su na kraju pune baze i jedan aut i nista). Nocni mec taman na granici od 10.5. Solidan dan i nista vise.

Drzim istu uplatu i dalje.

 

 

MLB

 

Boston-Baltimore >9.5 (Velazquez-Straily)

 

Miami-Chicago Cubs H2(+1.5) (Richards-Darvish)

 

LA Dodgers-Cincinnati H1(+1.5) (Kershaw-Castillo)

 

Kvote, 1.50, 1.35, 1.30.

Velazquez je dobio priliku danas, posto je Sale pomeren za otvaranje serije protiv Yankeesa. Protiv Oriolesa prethodne sezone, 1-0, 3.09 ERA, na 11+ ininga. Do sada, 5 nastupa, 0-0, 2.79 ERA, 1.03 WHIP, 9+ ininga, 9 strajkauta. Straily je 0-1, 6.00 ERA, na 2 starta protiv Red Soxa. Pocetak, 0-1, 19.29 ERA, 3.21 WHIP, 4+ ininga. Over trend, Boston 8/10, Baltimore 9/10. Serija, 2 plusa i jedan minus.

Richards nije nastupao protiv Cubsa. Ove sezone, 0-1, 2.00 ERA, 1.11 WHIP, 18 ininga, 18 Ks, 10 walks. Darvish je 1-1, 7.94 ERA, na 3 starta protiv Marlinsa. Krenuo sa, 0-2, 7.50 ERA, 1.92 WHIP, 12 ininga, 10 strajkauta, 11 walks. Da je neko drugo gostovanje u pitanju, verovatno bih igrao over, no ovako slab lineup deluje kao dobra stvar za podizanje samopouzdanja, a i vreme je da Cubsi proigraju. Fiks ucinak, Miami 2-8 (3-7 kod kuce ukupno), Chicago Cubs 4-6 (2-7 u gostima, na nivou sezone).

Kershaw se konacno vraca; nadam se dovoljno spreman. Protiv Redsa, 3-2, 2.54 ERA, na 10 nastupa. Castillo je 2-0 protiv Dodgersa, pricemu su obe pobede zabelezene prosle sezone. Ubedljiv pocetak, 1-1, 0.92 ERA, 0.66 WHIP, 19+ ininga, 25 strajkauta, 8 walks. Pobede i porazi, LA Dodgers 4-6 (6-4 kao domacini), Cincinnati 4-6 (0-4 u gostima). 

Dobro je sto u Millenniumu ima uvek hendikepa na obe ekipe. Sinoc sam bio drcan i padoh na Washington zbog igranja bez istog (stoji da fiks dolazi uzasno do sada).

 

Prateci tiket, Philadelphia >5.5, Chicago White Sox, >7.5, Seattle >5.5, Milwaukee >7.5. Kvota 4.27.

 

 

NHL

 

Toronto-Boston 5+

 

Kvota 1.35.

Nisam sumnjao da ce Toronto biti zahvalan za 5+ overe. Bilo bi lepo kada bi prosli prvu rundu, da imam bar jednu sigurnu igru.

 

Fudbalski tiket, Arsenal daje gol, Real Madrid 2+, Atalanta 3+, Ajax II 3+, Djurgarden daje bar 2 gola, Helsingborg 2+. Kvota 5.28.

Link to comment

3/4 (MLB 2/3, NHL 1/1), prosao je prateci MLB tiket. Na sirem tiketu uhvatih 4 overa, no jedini singl (Boston) nije dosao. Fiks prolazi, mada su se Dodgersi cupali u devetom iningu. NHL taman koliko treba. Ok je ovo bilo, mada je kombo ponovo pao za dlaku.

I dalje nesto preko standardne uplate.

 

 

Fudbal

 

Zvezda-Mladost Lucani 3+

 

Barcelona-Man Utd 2+

Juventus-Ajax 2+

 

Kvote, 1.44, 1.44.

Barsu sam prvo planirao za 3+, no na kraju ih ipak povezah sa Ajaxom. Zvezda bi trebalo rutinski da resi danasnjeg protivnika.

Obe stvari su u jacoj grupi.

 

 

MLB

 

NY Yankees-Boston H2(+1.5) (Paxton-Sale)

 

Philadelphia-New York Mets >6.5 (Pivetta-Matz)

Tampa-Baltimore H1(+1.5) (Glasnow-Bundy)

 

Kvote, 1.43, 1.59.

Paxton je 2-0, 2.49 ERA, na 4 starta protiv Red Soxa. Sezona, 1-2, 6.00 ERA, 1.73 WHIP, 15 ininga, 19 strajkauta, 6 walks. Sale je 6-4, 1.61 ERA, na 17 nastupa protiv Yankeesa (ima 1.86 ERA, na 8 nastupa na Yankee Stadiumu). Do sada, 0-3, 9.00 ERA, 1.54 WHIP, 13 ininga, 8 Ks. Fiks trend, NY Yankees 4-6 (3-6 kod kuce), Boston 4-6 (3-8 na strani). Boston ima izvesnih problema sa povredama, no Yankees su desetkovani i zato i igram 2 ovde (vreme je i da Sale proigra).

Pivetta je 2-2, 6.39 ERA, na 5 startova protiv Metsa. Krenuo sa, 1-1, 9.45, 2.18 WHIP, 13+ ininga, 14 strajkauta. Matz, 0-2, 3.57 ERA, na 5 nastupa protiv Philliesa. Pocetak, 1-0, 1.65 ERA, 1.04 WHIP, 16 ininga, 19 Ks. Over trend, Philadelphia 7/10, NY Mets 9/10. Serija, jedan plus.

Glasnow je bez odluke na jedinom startu protiv Oriolesa, 4 ininga i jedan pusten run. U novoj sezoni, 3-0, 0.53 ERA, 0.82 WHIP, 17 ininga, 21 strajkaut i samo 3 walks. Bundy, 3-4, 6.30 ERA, na 10 nastupa protiv Raysa. Ukupno, 0-1, 8.76 ERA, 1.78 WHIP, 12+ ininga, 17 Ks, 7 walks. Ucinak timova, Tampa 7-3 (kao domacini 5-2), Baltimore 3-7 (u gostima 6-4). 

Kombo tiket.

 

Prateci tiket, Washington H1(+1.5), San Diego H1(+1.5), Milwaukee >7.5, Oakland >6.5, Chicago White Sox >7.5, Pittsburgh H2(+1.5), Atlanta >6.5, Chicago Cubs >5.5. Kvota 13.05.

 

 

NHL

 

Columbus-Tampa 5+

Las Vegas-San Jose 5+

 

Kvota 1.76.

Ista kombinacija od prve runde, dva prolaza do sada.

Slabija grupa.

Edited by Miljenko
Link to comment

Konacno da sklopim dve duple pobede (Hvaljen empty net!):

 

eXKJkT7.png

 

Da su Jetsi igrali 2-X bila bi zetva (imao sam na tom tiketu jos Ajaks X-2). a da su dobili, proso bi tiket sa kvoticom 58. Bilo bi mi mnogo. :D

Sve u svemu, super! :)

Nije bila losa NHL sezona, bilo je finih pogodaka i dosta HTZa. Sad preostaje bezbol, a tu je moja igra fiks & over uglavnom nepogodiva. No, dobro, jedno je sigurno:

Gotovi su! :D

Edited by Nesh
Link to comment

Dosta overa ima u MLB delu vec sada (obicno ih ima vise kada krene toplije vreme). Fiks jeste tesko pogodljiv, cak i sa ovim dodatnim hendikepima.

 

NHL je bio dosta dobar, puno 5+ prolaza. Ne secam da je bilo ovoliko veceri kada je cela liga isla u plus, kao sto je to bio slucaj ove sezone.

Edited by Miljenko
Link to comment

Video sam da ima dosta overa, ali jos nisam poceo da igram, mozda sam par tiketa samo odigrao, jer sam igrao NHL. Ali sada cu morati da se prebacim na bezbol.

Edited by Nesh
Link to comment

4/5 (fudbal 2/2, MLB 1/2, NHL 1/1), Zvezda je dosla 5+. Fudbal lepo uhvatih. Zvezda se budi na vreme; CL lagano. MLB ne uspevam da uklopim do kraja. Fila prolazi u prvom iningu, Tampa brzo okrece, dok se Boston obrukao protiv sklepane postave Yankeesa. NHL tesno, ali uspesno. Solidan dan, ponovo bez kombo tiketa.

Drzim isti nivo uplate.

 

 

Fudbal

 

Man City-Tottenham 3+

 

Bolivar-Blooming 3+

 

Kvote, 1.47, 1.38.

Ne verujem da bi Tottenham i kompletan imao vece sanse veceras, ovako ocekujem rutinsku pobedu domacina. Odabrah i jedan par iz Bolivije, gde se nadam lepom i efikasnom mecu.

 

 

NHL

 

Toronto-Boston 5+

 

Kvota 1.35.

Zahvalna serija do sada. Svi prolazi sa tacno 5 golova.

 

 

MLB

 

Miami-Chicago Cubs H2(+1.5) (Alcantara-Hamels)

Milwaukee-St. Louis >7.5 (Burnes-Wacha)

 

Kvota 1.81.

Alcantara ce imati tek deseti MLB start veceras. Protiv Cubsa ima samo 1+ ininga, uz dva primljena poena koja nisu njemu pripisana. Do sada, 1-1, 4.24 ERA, 1.53 WHIP, 17 ininga, 12 strajkauta, 7 walks. Hamels je 10-15, 3.45 ERA, na 38 startova protiv Marlinsa; 2-5, 3.14 ERA, na Marlins Parku. Ove sezone, 2-0, 3.79 ERA, 1.00 WHIP, 19 ininga, 15 Ks. Fiks trend, Miami 2-8 (3-9 kod kuce), Chicago Cubs 6-4 (4-7 na strani). Serija, 2-0 za Cubse.

Burnes je 1-0, 5.63 ERA, na 4 nastupa protiv Cardinalsa. Na sva tri ovosezonska starta ima po 3 dopustena HRs; 0-1, 10.05 ERA, 1.88 WHIP, 14+ ininga, 21 strajkaut, 6 walks. Wacha je 5-0, 3.92 ERA, na 12 nastupa protiv Brewersa. U sezoni, 0-0, 5.28 ERA, 1.83 WHIP, 15+ ininga, 17 Ks i cak 13 walks. Over trend, Milwaukee 6/10, St. Louis 7/10. Sezonska serija, 5 overa i jedan under; tekuca serija, 2 plusa.

 

Prateci tiket, LA Dodgers H1(+1.5), Atlanta >6.5, Texas >8.5, Minnesota H1(+1.5), Seattle >5.5, Philadelphia >7.5, Oakland >7.5. Kvota 10.04.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...