Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Na Barsu 1.85 i Juve 2.2 velike kvote, jasno zbog LS i jasno da igraju protvi davljenika, ali opet mozda bi vredelo probati.

 

Btw OL i sinoc izgubio od Nanta 2:1 u gostima, a proslo kolo 3:1 kuci od Dizona. Smrdi mi na prodaju bodova, bez neke price o teoriji zavere, ipak imaju sanse za drugo mesto.

Link to comment
10 hours ago, Cash said:

Kako je počelo ide iz 2 u 1 lagano 

 

Lagano dupla pobeda, razmisljao sam i o tome kao kontri (iz 2 u 1 sam odigrao), ali ne mogu se sve ludosti odigrati (igrao sam tiket sa duplim pobedama na Vegas i Islanderse - pobedili, al ne "duplo" :D), nema dovoljno papira za sve sto padne na pamet. :D

Link to comment

5/5 (MLB 4/4, NHL 1/1), prosao je konacno kombo tiket. Tri MLB overa su dosla dosta preko granice (Yankees, Oakland, Dodgersi), dok je u Bostonu pomogla snizena granica. NHL lagano, nista bez golova. Nakon poduze baksuzne serije, jedan lep prolaz.

Poucen losim subotnjim nizom, zadrzah isti nivo uplate.

 

 

Fudbal

 

Stuttgart-Leverkusen 2+

Roma-Udinese 2+

Ajax-Excelsior 3+

 

Kvota 1.63.

Par ekipa koje redovno pratim imaju bitne meceve u CL, pa se ogranicih na jedan tiket. To vazi i za Ajax, no njihov protivnik je toliko slab, da ocekujem bar 3 gola do poluvremena.

Jaca grupa.

 

Prateci tiket, AZ Alkmaar 3+, Feyenoord 3+, Sport Boys 3+, LA Galaxy 3+, LA FC 3+. Kvota 5.05.

 

 

NHL

 

Boston-Toronto 5+

 

Washington-Carolina 1X

Calgary-Colorado 1X

 

Kvote, 1.35, 1.67.

Boston i Toronto retko zakazu sa golovima, a plus je ekstra kvalitetan napad gostiju (i ne tako kvalitetan golman). Tu je i fiks kombinacija, ali opreznije.

Prva stvar je na kombo tiketu.

 

 

NBA

 

Philadelphia-Brooklyn w1

Golden State-LA Clippers w1

 

Kvota 1.55.

Krece NBA playoff, pa bar u prvoj rundi, ocekujem sigurne prolaze. Rast kvota na Philadelphiu me je odbio od svrstavanja ovog tiketa u jacu grupu.

Slabija grupa.

 

 

MLB

 

Texas-Oakland >8.5 (Sampson-Estrada)

 

Seattle-Houston >6.5 (Felix Hernandez-Verlander)

 

Kvote, 1.40, 1.45.

Sampson ce imati prvi ovosezonski start, nakon 9+ ininga iz bullpena, uz odlican ERA od 1.86, te 1.24 WHIP. I dalje je bez pobede na MLB nivou, 0-5, 4.10 do sada. Estrada, 3-1, 3.40 ERA, na 7 startova protiv Rangersa. Krenuo sa, 0-1, 4.87 ERA, 1.13 WHIP, 20+ ininga, 10 strajkauta, 5 walks. Over trend, Texas 6/10, Oakland 8/10. Serija, jedan plus.

Hernandez je 4-6, 4.42 ERA, na 13 startova protiv Astrosa. Pocetak sezone, 1-0, 4.26 ERA, 1.58 WHIP, 6+ ininga, 5 Ks. Verlander je 12-9, 3.30 ERA, na 25 startova protiv Marinersa. Za sada, 1-0, 4.24 ERA, 1.29 WHIP, 17 ininga, 19 strajkauta, 6 walks. Bilans poena, Seattle 9/10, Houston 6/10. Serija, jedan over.

Oba para su u jacoj grupi.

 

Siri tiket, NY Yankees 1, Minnesota 1, Philadelphia >5.5, Atlanta H1(+1.5), San Francisco H1(+1.5), Boston >8.5, Tampa H2(+1.5), Pittsburgh H2(+1.5). Kvota 13.29.

Link to comment

Calgary 26 utakmica bez neresene, jednom ce doci. :D

 

Kvota na Hamiltona 2.75, na Botasa 2.40 (Soccer, Meridian 2.60, 2.40, Maxbet jos nema kvote) U Mozzartu kvota na Hamiltona 4.50, na Botasa 6.00, ali to mi deluje kao greska, ako nije, poklon kvote. Botas bio brzi skoro celog vikenda, Hamilton se zalio na auto, ali doterali su to ocigledno, a i imaju jos vremena do trke.

Botas na pol poziciji, Hamilton drugi, u kvalifikacijama Botas brzi 23 hiljaditinke.

Kladionice ili oni koji se klade (osim u Mozzartu, gde izgleda kao da su kvote odredili slusajuci jucerasnje izlive komentatora sa SK :D) ocigledno pomisljaju da bi Botas mogao da vozi da pobedi (prva trka pokazala je da je i takvo cudo moguce), ali za to ce mu trebati besprekoran bolid, voznja bez greske i podrska tima. Hm...

Sve u svemu, odlicna kvota na Hamiltona.

 

Link to comment

Proslo vreme za edit, u Socceru je 2.50 na Botasa, ali to je manje vazno, jer nisam bio lenj i otisao sam do Mozzarta da uplatim na Hamiltona. Kvota je 4.50.

 

 

Uyn9PkD.png

 

Ukoliko Vettel nije u padoku sa srafcigerom i redom busi gume Mercedesa, onda je ovo stvarno poklon kvota. Naravno, postoji mogucnost i da poniste zbog greske, zato se ne zalecite sa velikim parama, da ja podignem ovu moju crkavicu. :D

Edited by Nesh
Link to comment

2,3 2 pred mec, sad je 2,45 u live. Jeste Juve sa B timom izasao i na klupi nema neke opcije (sem Kedire i Bernardeskija), ali nesto me vuce. Iako sam ih gledao proslo kolo i cekao i strepeo dok nije usao Pjanic i poslozio™ ih.

Link to comment

Kilavci.:isuse: Ostade 0-1. Jos im placaju za ovakve promasaje iz kontri koje bi i ja rutinski dao. 

Ovi padovi subotom postaju neverovatni, ni ove najprostije stvari ne dolaze. Mlate ovu loptu 90+ minuta i ne mogu da ubace bar 2 gola.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...