Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

4/7 (fudbal 1/3, MLB 3/4), Bayern je dosao 5+. Nista gore nego kada u jacoj grupi imam jedan prolaz, a u slabijoj prodje sve. Nemci donese lagani prolaz. City je volsebno dobio FA polufinale sa 1-0, ranim golom, te nije vredeo Ajax. New York City je jos jednom razocarao, odigravsi 0-0; ne kapiram taktiziranje u ligi kao sto je MLS, gde je spektakl primarna stvar. Siri tiket sa 20+ meceva iz nizih liga Engleske i Skotske je pao na Sheffield Utd 2+ (imao sam 5 kvota 1; od startne 100+ kvote, ostala je 40+ kvota). MLB ok, no nije prosao jedini jaci singl. Fila se drzala u hendikepu sve do 9. ininga, a onda 3-run HR gostiju. Tigers, Yankees i Cubs lagano odlaze u plus. Kao sto rekoh, los bilans u jacoj grupi je siguran minus; subota i dalje ostaje baksuzna.

Drzim isti nivo uplate, neki srednji nivo, mada se ipak nadam boljem ucinku danas.

 

 

Fudbal

 

Augsburg-Hoffenheim 2+

Feirense-Benfica P/K2

Zvezda-Proleter 2+

 

Bolivar-San Jose 3+

 

Real Potosi-The Strongest 3+

 

1.35, 1.34, 1.46.

Naplasise me ove tvrde utakmice, pa Zvezdu i Hoffenheim probah samo 2+, uz  Benficu poluvreme ili kraj. Na Bolivaru oborise kvotu u Meridianu dok sam stigao da odigram, neke stvari su bile lepse dok nije bilo interneta svuda.:D

Prve dve stvari su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Arsenal 2+, Fiorentina 1X, Lazio 2+, Sevilla X2, Monchengladbach 2+, Emmen 2+, Feyenoord 2+, PSV X2, Club Brugge 2+, Midtjylland X2, Dinamo Zagreb 2+, Molde 2+. Kvota 5.89.

 

 

MLB

 

Atlanta-Miami 1 (Newcomb-Smith)

 

Philadelphia-Minnesota >6.5 (Eflin-Berrios)

 

Pittsburgh-Cincinnati 1 (Archer-DeSclafani)

 

New York Mets-Washington <8.5 (Wheeler-Scherzer)

 

LA Angels-Texas >6.5 (Stratton-Miller)

 

Kvote, 1.60, 1.45, 1.70, 1.40, 1.35.

Newcomb je 4-1, 2.06 ERA, na 6 startova protiv Marlinsa. Ocekuje se napredak u odnosu na proslu sezonu, kada je imao slab ucinak, 2-9, 3.90 ERA, na 30 startova. Protiv Cubsa nije primio poen tokom 4 ininga, uz 3 strajkauta i 4 walks. Smith je 0-1 protiv Bravesa, 5+ ininga i 2 primljena poena. Na otvaranju sezone, 5 ininga, 2 dopustena poena, 8 strajkauta, walk, bez odluke. Odnos pobeda i poraza, Atlanta 4-4 (kod kuce 4-1), Miami 3-6 (u gostima 1-1). Serija, 1-1.

Eflin ce imati prvi start protiv Twinsa. Prosle sezone je bio neuporedivo sigurniji kod kuce, 8-3, 3.33 ERA, na 12 startova. Protiv nationalsa je zabelezio pobedu, 2. aprila, 9 strajkauta, tokom 5 ininga. Berrios je imao problema na gostovanjima prosle sezone, 3-7, 4.85 ERA, na 15 nastupa. Na sezonskom debiju protiv Royalsa je bio dosta dobar, 7 ininga, 3 pustena poena, 4 Ks, bez odluke. Over bilans timova, Philadelphia 6/7, Minnesota 5/7. Tekuca serija, 2 overa.

Archer nije nastupao protiv Redsa. Izdominirao je protiv Cardinalsa, tokom 5 ininga, uz 8 strajkauta, 3 walks, ali je ostao bez pobede, nakon sto je bullpen kolabirao. DeSclafani je 2-4, 3.83 ERA, na 9 startova protiv Piratesa. I on je fino otvorio sezonu, protiv Brewersa, 5 ininga, 1 primljen pone, 8 Ks, bez odluke. Ucinak timova, Pittsburgh 4-3 (3-2 kod kuce), Cincinnati 1-7 (0-3 na strani). Sezonska serija, 4-1 za Pittsburgh, tekuca 3-0 za Piratese. 

Wheeler je 4-8, 4.54 ERA, na 14 startova protiv Nationalsa. Na prvom startu, protiv istog protivnika, proveo je na moundu 5 ininga, uz 4 dopustena poena, 7 strajkauta, bez odluke. Scherzer je 9-5, 2.43 ERA, na 18 meceva protiv Metsa. Zabelezio je dva dobra nastupa u novoj sezoni, no bez prave podrske nema ni pobeda, 0-2, 2.13 ERA, 21 strajkaut, 4 walks, na 2 starta. Under bilans, NY Mets 2/8, Washington 2/7. Sezonska serija, 3 plusa i 2 minusa; tekuca, plus i minus.

Stratton je presao u Angelse iz Giantsa, pred kraj pripremnog perioda. U dresu San Francisca je imao 10-10, 5.09 ERA. Prvi start, 4+ ininga, 4 pustena poena, u porazu od Marinersa. Miller se cini konacno spreman, nakon dugog oporavka od Tommy John zahvata. Korektan pocetak sezone, 3+ ininga, 2 dozvoljena poena, 2 Ks, 5 walks, bez odluke protiv Astrosa. Trend poena, LA Angels 3/9, Texas 5/9. Serija, 1 plus i 2 minusa.

Prva dva singla su u jacoj grupi.

 

Siri tiket, Cleveland >5.5, Chicago Cubs >6.5, St. Louis >6.5, Detroit >6.5, NY Yankees >6.5, Houston >6.5. Kvota 6.75.

 

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Nigde u ovim nasim zemaljskim kladionama nisam spazio srpski rukomet. Bas sam hteo da vidim kolika je kvota na Dinamo protiv Zelje, al sipak. Gledao sam Meridian, Maxbet, Soccer, Mozzart, Balkan Bet...nigde nema. Prosle godine sam igrao u Mozzartu.

Link to comment

tek sad pregledao ali dobio!!! (ne moze skrinshot)

Spoiler

nba: orlando ph1, hjuston ph1, denver ph1, oklahoma t1ukp>; nhl: cikago- dalas >5,5; mlb: atlanta- majami 1, fila- sota up> 8,5.

5. april!

 

Link to comment

Miljenko, jel nisu preterali sa granicom 10.5 na Colorado - Dodgers? Jos je over 1.75. Pa ja ako odigram recimo 2&over, cenim da ce posle 5. ininga biti 0:0.

A nema hokeja vise, nemam sta da odigram za ovaj moj HTZ.

Link to comment

Coors Field u Denveru je verovatno najpoznatiji teren za plus. Desi se naravno da se piceri istaknu, no prilicno tezak stadion za procenu. Pre neko vece sam igrao minus na 12.5 i rutinski pao.

Link to comment

Jao, imam X na Betis - Viljareal na jednom tiketu, a gost 2+&GG na drugom i ovi u 90. minutu ne mogu iz penala da daju gol. :isuse:

Edited by Nesh
Link to comment
12 hours ago, Miljenko said:

Dobro, to mogu da probam za sicu, ali nije za ozbiljniju igru. Ja samo ocekujem da na kvotama do 1.20 u fiksu, mogu pasti minimum 2-3 gola.

Previse se taktizira u Evropi, lepo kaze kolega. 

 

Meni zaista nije jasno sto si odustao od svoje igre 2+ i na WC forsirao 3+ na onolike kvoturine, umjesto 2+ :D

Link to comment

Na WC je bio problem gomila 0-1 rezultata, kod velikih favorita u fiksu. Urugvaj, Portugal i Spanija bese dobise sa 1-0, u istom danu; tada sam recimo pukao dosta. No retko i uzmem nesto na tim prvenstvima. Polakomim se i ja ponekad sa kvotama, desava se. :DVise nerviraju ove stvari kao City juce i Fulham/Cardiff 0-2 kombo u prvenstvu, pre toga. To su utakmice gde ja ocekujem rutinskih 5-7 komada. Kao sto si primetio, retko ja igram 3+ preko kvote 2. 

Prosle nedelje sam izgresio kod par stvari. Preskocih dve 7+ utakmice iz Bolivije.:isuse:

NHL i MLB donose manje nerviranja. Egal timovi, pristojne kvote u fiksu (danas uhvatih 1.7 i 1.6 u MLB delu), koje tesko mogu pogoditi na fudbalu.

Gledam Bolivar-San Jose; 2-2, sansa tamo, sansa ovamo, pa ko da vise.:happy:

Link to comment
Just now, 189- said:

ne igraju jokic millsap i murray za denver.

 

Hvala, ne pratim gotovo uopste NBA, a sad hocu u nedostatku NHL da skrpim nesto. Nista, preskacem.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...