Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

2 na Hirsera. Dobra je to kvota.

 

U spustu nema favorita. 10 njih, svaku trku, moze do pobede. Ali pogledaj prethodne trke u istom centru, od toga najvise zavisi. 

Link to comment

Osaka prvi set i pobeda @2.65

Navijam za Petru ali mislim da je Osaka blagi favorit i da ima vise sansi za pobedu. Dodao da osvaja prvi set jer sam procitao podatak da je pobedila poslednjih 59 meceva u kojima je uzela prvi set.

Link to comment

Fudbal 1/1, hokej 0/1, prosao je i prateci tiket (4+ kvota). Fudbal je u ovom slucaju prijatno iznenadio. Na hokeju sam eksperimentisao sa Fincima, a to je uvek wild card. Na sirem tiketu, sam cekao Djokovica za kraj; bez dileme. Sasvim pristojno je ovo ispalo.

Minimalni ulozi i danas.

 

 

Arsenal-Man Utd 2+

Znojmo-Graz 5+

Munchen-Iserlohn 5+

Nurnberg-Eisbaren 5+

 

Houston-Toronto >223.5

Kvitova-Osaka >20.5

 

Kvote, 2.41, 2.48.

Ogranicih se na dva tiketa, planirane stvari uglavnom. Zanimljiv par FA kupa, retko nema golova kada Arsenal igra. Tu je i par hokeja iz Nemacke i Austrije, standardni over timovi. Rocketse pratim redovno, a vidim da se i Paul verovatno vraca veceras. Zensko finale AO, lici na lagani plus.

 

Link to comment

2/2, prosao je i kombo tiket. NBA + tenis kombinacija je dosla bez ikakvih problema. To se vec ne moze reci za drugi tiket, gde je Graz prosao uz dosta srece (Munchen, Eisbaren rutinski, kao i utakmica FA kupa). Kako smanjih uloge, zaredjase dobri rezultati, cak je i prateci tiket bio blizu juce.

I danas minimalni ulozi, dok ce sutra vec ici jaca uplata.

 

 

Fudbal

 

Guabira-Nacional Potosi 3+

Bolivar-Destroyers 3+

Werder-Eintracht Frankfurt 2+

 

Man City-Burnley 3+

A. Madrid-Getafe w1

Freiburg-Hoffenheim 2+

Monchengladbach-Augsburg 2+

 

Kvote, 2.05, 2.10.

Uobicajene stvari. Stavih u fiksu A. Madrid koji bas retko gubi. City igra kup, no Burnley nije dobar defanzivno kao prethodnih sezona (i tada su ih dobijali ubedljivo).

 

Link to comment

Ja pogodnih 4/5 na Novaku. Hendikep -1.5 set po 2.3, 1&manje po 3.4, 1& prvi set 7-9 po 4.6 i slobodnu igru Novak HG1,  al na -6.5 gemova. Dali mi kvotu 4.5.. pao samo 1&prvi set 7-8 po 14.5. A malo falilo da i to udje.

 

Problem je jedino sto je sve bas bas sitno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...