Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

500-2000 dinara po tiketu jace, odnosno polovina toga kod slabije grupe (ako odigram neku gomilu tiketa). Standardno je oko hiljadarke. Tu su i ovi bonus tiketi 5+, 6+ ili 7+ na fudbalu ili neke kombinacije, no to ide u rasponu od 50-150 (moze i vise, ako je glavna uplata veca). Zavisi od raspolozivog budzeta. Ako prodje kombo tiket (svi tiketi iz jace grupe spojeni), 40% od njega ide na sutrasnji.

Ranije sam bankirao pola budzeta ponedeljkom, no posto je tesko odrzati dobar procenat u duzem vremenskom periodu, sada radim dnevno bankiranje od 10%.

Pomoglo bi kada ne bih bio rodjeni maler za cudne rezultate.:D

Edited by Miljenko
Link to comment

Aha. Barys Astana-Kazahstan na primer (pola reprezentacije igra za njih). Kunlun jedini klub iz Kine. Dinamo Minsk-Belorusija. Slovan Bratislava-Slovacka, Jokerit-Finska. Ucestvovao je i Medvescak dok je imao kintu. 

4+ igram u Meridianu (ima i 3+, kada su bas neki bunkerasi u pitanju:D).

Link to comment

Hokej 2/3. Nece kombo nikako. Calgary je jedna od 3 najefikasnije ekipe u ligi, no nocas su zakazali prilicno; jedva poravnase na kraju. Vecina NHL meceva je dosla knap, osim Washingtona gde je bila prava kanonada. Dnevni deo je dosao manje-vise lagano, Astana daje EN gol za prolaz. Ok bilans na kraju, mada bi kombo doneo bas dobar plus.

Nisam ni danas menjao nivo uplate.

 

 

Fudbal

 

PSG-Strasbourg 3+

Sevilla-Barcelona 2+

Celtic-St. Mirren 3+

 

Kvota 2,14.

PSG i Barsa igraju kup utakmice i mada nisam ljubitelj toga, uklopih to nekako. Celtic igra protiv kandidata za ispadanje, pa mislim da je vreme za jedno zatrpavanje.

Jaca grupa.

 

 

NHL

 

Toronto-Washington 5+

Colorado-Minnesota 5+

 

Kvota 1.69.

Mogli su se zalomiti i bolji NHL parovi pred pauzu, no nadjoh dva para koja deluju kao sigurice.

Kombo tiket.

 

 

NBA

 

Utah-Denver H2(+9.5)

New Orleans-Detroit H1(+3.5)

 

Kvota 1.82.

Nisam odusevljen ni NBA parovima danas. Houston je tesko odigrati u ovako oslabljenom sastavu; Denver probah sa ovim velikim hendikepom, dok je New Orleans jedino kod kuce i dobar (15-6).

Jaca grupa.

 

 

Tenis

 

Nadal <36.5

Kvitova uzima set

Osaka uzima set

 

Kvota 2.54.

Nakon pogodjenog tiketa, ohrabrih se da probam nesto i danas. Nadal deluje sigurno; WTA je stvarno cudan kada je ova Collins usla u polufinale, no valjda ne moze pocistiti i Kvitovu; Pliskova-Osaka je vec egal mec u najavi, pri cemu mi potonja deluje stabilnije.

Slabija grupa.

 

Link to comment

naslazem gomilu igraca/utakmica i onda me na tiketu sa poenima rusi vucevic kom treba 23, on daje 21 i poniste mu 2 u poslednjim sekundama

na drugom mi treba hjuston 5 ili vise, igraju protiv mrtvog njujorka, vode preko 15 u trecoj, ovi se vrate i opet bi sve bilo ok da lik u poslednjem minutu pri izvodjenju lopte ne doda loptu u ruke protivniku, pa jebote kurac :isuse:

Link to comment

Kako je New Orleans uspeo da izgubi kod kuce od Detroita. Jos sam imao +3.5 na njih, narano da nije bilo dovoljno. Sada vidim da Davis nije igrao. Jel to jos jedno od onih odmaranja u zadnji cas. Uveo bih im kazne za te gluposti, igraci su postali prave princeze.:isuse:

Link to comment

Davis nije igrao ni protiv Memfisa. I ja sam pao tu utakmicu, u Nba nema pravila. Neko vece me oborise Spursi protiv Klipersa.
Inace sinoc sam u lajvu uzeo bas dosta. Stavljao na Valensiju u kosarci par puta, posle toga na Unikahu i Bamberg. Lajv je majka da se uzmu dobre i brze pare, ali isto tako ko nema kontrolu moze brzo i da izgubi sve.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...