Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

1/3. Kada su prosli Bayern i dnevni hokej, ocekivao sam siguran kombo tiket. Usledilo je neprijatno iznenadjenje i 3 NHL undera Toronto 1-2 od prve trecine i ne dolazi 5+, mi vec spada u sumnjive stvari. Jedini plus su sitni ulozi.

Danas takodje na minimumu uplate.

 

 

Leverkusen-Monchengladbach 3+

The Strongest-Aurora 3+

 

Man Utd-Brighton P/K1

Liverpool-Crystal Palace P/K1

Huesca-A. Madrid P/K2

 

Tampa-San Jose 5+

Las Vegas-Pittsburgh 5+

 

Kvote, 2.01, 2.19, 1.52.

Izbacih na kraju Reala, posto je izuzetno nepouzdan. Kod Levera je bila dilema 2+ ili 3+, no ipak odigrah sire. Bolivija 1 krece ponovo. Tu je i poluvreme/kraj tiket; Englezi bi trebali biti sigurice, a A. Madrid valjda moze iskoristiti igracki kvalitet koji ima. Za kraj najverovatniji NHL mecevi dana.

 

Link to comment

Hokej krenuo lose, pa sam "morao" da odigram kosarku. Za divno cudo, proso HTZ i to jos sa underom, sto gotovo nikad ne igram:
 

Spoiler

 

3AzgJz3.png

 

 

:)

Edited by Nesh
Link to comment

Morao je i NHL uleteti u krizu rezultata, cele sezone dolazi uglavnom kako treba (golovi bar). Ovo nocas mi se nije dopalo previse, kao sto vec rekoh. Ne kapiram da utakmica ne ode u 5+, nakon 2-1 prve trecine.

 

All-Star pauza samo sto nije, to ce biti dodatna muka, posto je NBA pravi wild card.

Edited by Miljenko
Link to comment
2 hours ago, Miljenko said:

Liverpool gubi odmah cim sam odigrao fiks na njih.:laugh:

 

u tome je razlika kad igraš fix ili golove. ovako si siguran da će do kraja utakmice da rade za tebe, ako treba i sudije..  nisi prepušten randomu :)

Link to comment

Ne vredi da me ubedjujes. Ovo je sticaj okolnosti dok ne krenu sve lige. 

Koliko sam para izgubio na fudbalskom fiksu, ne znam ni sam.

MLB je jedina liga koja moze biti u kontinuitetu korisna u fiksu (mada sam i tu nasao trend za poene).

To sto ti zoves random, je jednostavno trend (over/under u ovom slucaju).

Link to comment

Pozitivno je sto je A. Madrid dao gol pre poluvremena, da se ne nerviram do kraja. Jednom neka korist i od njih (prosle sezone su mi u CL izbili par puta lep novac).

Link to comment
15 hours ago, Miljenko said:

Ne vredi da me ubedjujes. Ovo je sticaj okolnosti dok ne krenu sve lige. 

Koliko sam para izgubio na fudbalskom fiksu, ne znam ni sam.

MLB je jedina liga koja moze biti u kontinuitetu korisna u fiksu (mada sam i tu nasao trend za poene).

To sto ti zoves random, je jednostavno trend (over/under u ovom slucaju).

 

Daj bre.  Znas da retard svakih 2 meseca dodje ovde i identicne postove ostavlja, provocira, jede govna.. Treba ga ignorisati i riportovati. 

Link to comment

Svako ima svoje misljenje, ne bunim se ja oko toga. Mene nervira taj decidirani stav.

Juce je na Liverpulu sigurno bila solidna kvota za golove, no tesko mi je da ih odigram, nakon recimo onih 2-0 protiv Fulama. Nemci se obrukase, tu bih pao i sa 2+, makar da sam i Dortmund igrao. 

Meni je zabavni faktor primarni razlog gledanja, a fudbal stvarno ume da smori. 

Link to comment

Nije stvar u misljenju. Dolazi par puta godisnje i uvek iste gluposti i pisanje po nama kako smo glupi jer se kladimo na golove. 

 

Da je bar jednom nesto smisleno napisao na temi. Bar jednom... 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...