Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1/1, NHL 0/2, NBA 1/1. City nekako udje u 3+, mada im zavrsnica nije bila ubedljiva. Ja i NHL fiks.:laugh: Dve recimo 90% sigurne utakmice i obe odose u kontru. Pogini kao covek na golovima budalo (ako vec gines). Ovako sinoc gledam Toronto i navijam samo za jedan tim, jebes to. Houston i Harden sjajno vece. Ponekad ispadnem glup, a ovo juce je dobar primer za to.

Danas nesto preko minimalnih uloga.

 

 

Dallas-Tampa 5+

Winnipeg-Las Vegas 5+

 

San Jose-Pittsburgh 5+

Denver-Golden State >222.5

 

Trinec-Karlovy Vary w1

CSKA Moscow-Magnitogorsk w1

SKA St. Petersburg-Niznekamsk 4+

Plzen-Frolunda 4+

 

Kvote, 1.76, 2.00, 1.92.

Svasta sklepah ovde. Uletela je gomila losih rezultata, u ova tri dana kada odigrah nesto jace, te je budzet prilicno smanjen. NHL je jasan, par ekipa koje redovno pratim. NBA derbi sam morao probati, mada Denver nije tako dobar za plus, kao prethodnih sezona. Trinec je trenutno prvi kod Ceha; top KHL timovi; revans polufinala CL (prva utakmica 3-6), te Plzen mora krenuti ofanzivno.

 

Link to comment
11 minutes ago, Miljenko said:

Vidis da nisi jedini.:D

Jedino MLB igram pretezno u fiksu i sinoc se pravim pametan, pa pokusavam da miksam i NHL.:isuse:

 

Sad je Nhl težko igrati, timovi se zajebavaju jos malo pa april i playoff

Link to comment

Tampa se jedino odlepila za sada; ostali su tu negde. Ima jos 30+ meceva do kraja regularnog dela, nije jos vreme za taktiziranje. To se retko i radi ovde, jedino kada dodje zavrsnih 10 utakmica recimo, a tim je siguran za playoff. Ako nesto mrzim kod NBA, to je to odmaranje igraca.

Link to comment

Sad gledan ponudu za tenis, muskarci:

Fiksevi na Andersona,Basilashvilija, Tsitsipasa, Berdiha,Cilica, Verdasca, Monfisa, Kachanova, Dmitrova. Kod žena fiksevi na Garciu, Martic, Stivens, Barty,Sakari, Wozniacki, Kvitova, Sarapova. Pavlicenkova- Bertens ocekujem opak meč i vise od 20.5. Isto ocekujem i na meču Kontaveit- Sasnovic i Tsurenko-Anisimova. Belindica bi isto mogla protiv Putinseve na+20.5.

Link to comment

2/3. Tja, ovo je bilo dosta bolje od celog vikenda, mada ne znaci previse kada je uplata sitna. Dallas ima fenomenalan napad i ovakve predstave bez golova su prilicno iznenadjenje od njih (plus je Tampa bila protivnik). Evropski hokej sasvim pristojno, NBA rutinski.

Minimalna uplata danas.

 

 

Calgary-Buffalo 5+

Vancouver-Edmonton 5+

 

Ottawa-Colorado 5+

Golden State-New Orleans >233.5

 

Houston-Brooklyn >215.5

Portland-Cleveland >210.5

 

Kvote, 1.76, 1.83, 2.17.

NHL i NBA kombinacija. NHL mi se ne dopada previse, no ko zna 5+ je uvek verovatan, dok NBA deluje izgledno.

Link to comment

Bice preko 20.5 gemova. Ostalo:

Sapovalov,Goffin,Medvedev,Careno Busta,Coric,Fognini,Kohli,,Zverev,Krajinovic, Simon,Pauvile ,Thim sve fiksevi, Karlovic-Nisikori +38.5 gemova,Chung preko 37.5,. 

Kod zena fiksevi na Venus,Osaka(ovo je 2:0),Muguruza,Pliskova,Svitolina,Wang, Mertens,Kiz. Sevastova ide u +20.5, isto Lara Sigmund kao i Halep. 

Link to comment

2/3. Nece kombo tiket i dalje. Na Vancouver-Edmonton su imali pola utakmice za peti gol i ostaje 2-2. NBA idealno. 

I danas oko minimuma (tempirani dobici ovog puta; da ne stavljam isti ulog na 2.2 i 1.40 kvotu).

 

 

Barcelona-Levante 3+

Tampa-Toronto 5+

 

Charlotte-Sacramento >223.5

Denver-Chicago >207.5

 

Kvote, 1.44, 2.25.

Barsa igra revans kupa, nakon 1-2 u prvom mecu. Odabrah najverovatniji NHL par. NBA nije siguran na prvi pogled, no povezah dva para.

 

Hokejaski tiket, CSKA Moscow w1, SKA St. Petersburg 4+, Boston w1, Chicago 5+, Nashville 5+, NY Islanders w1. Kvota 5.28.

Link to comment

1/2, prosao je prateci hokejaski tiket (5+ kvota). Barsa se ispromasivala zestoko, no padose nekako 3 gola. NHL sam pogodio odlicno, Toronto + 4 para na pratecem tiketu. NBA obara kombo tiket, Sacramento ocigledno nije za igru u gostima. Dosta bolji ucinak ove nedelje, mada se to ne vidi zbog sitne uplate.

Nastavljam sa tempiranim dobicima, kao sto sam godinama i igrao (negde oko minimuma).

 

Hoffenheim-Bayern 3+

Florida-Toronto 5+
 

Arizona-Pittsburgh 5+

Washington-NY Islanders 5+

 

Eisbaren-Mannheim 5+

Bremerhaven-Ingolstadt 5+

Graz-Salzburg 5+

 

Kvote, 1.75, 1.76, 2.65.

I danas jedan fudbal, koji deluje dosta izgledno na papiru. Tu je i veci broj hokejaskih utakmica; NHL, Nemacka, Austrija.

Link to comment

7c88343f-20d2-4924-acc4-41f4b2f6fcbf.png

 

Lil mi pokidao zivce, nemaju pobedu kuci od 27.10. , a i ta je bila jedva protiv Kaena 1:0. Veceras gubili od samog starta meca, ali pred kraj prvog izjednacili pa u 85min i poveli.

Zao mi Brage sto je ne stavih, ali mi delovalo tesko da ce doci sve 3 dvojke veceras u POR.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...