Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

20 minutes ago, Cash said:

Prva trecina Islandersi imali 3× igraca vise i samo jedan udarac u okvir gola. Ko City u fudbalu kad pimpluju oko gola

Sada je moglo da se otvori, no ljudi ne umeju da realizuju 5 na 3. Pittsburgh i Tampa bi rutinski dali po dva gola. Ovo lici na jedan od onih dana kada sve dolazi kontra.:dry:

Link to comment
4 minutes ago, Miljenko said:

Sada je moglo da se otvori, no ljudi ne umeju da realizuju 5 na 3. Pittsburgh i Tampa bi rutinski dali po dva gola. Ovo lici na jedan od onih dana kada sve dolazi kontra.:dry:

Uzas. Hk Jesenice bolje igra sa igračem vise

Link to comment

 

 

Eh, trebalo bi da je teze postizati poene, mecava je, vetar, sutevi za 3 poena otezani...itd...ali...

 

Evo jedne utakmice u snegovitim uslovima, mozda pomogne u proceni:

 

 

EDIT: Sad nece da mi pusti video, ali kad se klikne na naslov baca na youtube.

Edited by Nesh
Link to comment

Ja se secam meca New England-Tennessee, pre solidnog broja godina. Najavljena mecava, granica za poene pada, svi igraju minus. Ja odigrao plus na 40.5, pred pocetak je pala do 37.5. Prva cetvrtina 0-0, a onda 42 poena u drugoj. Gosti su gubili lopte kao na traci.

Link to comment

U Maxbetu sada 53.5, u Mozzartu isto, ali ne znam koliko je bilo u Mozzartu. Ocekuje se manje poena, ali sto kaze Miljenko, sve je moguce. Jos nismo gledali Mahomesa po snegu, ko zna sta sve moze. :D

Obustavljam kladionicarske aktivnosti, cekam da pocne i nadam se zanimljivoj utakmici. :)

Edited by Nesh
Link to comment

 

Nhl: Toronto w1

       Pitsburgh w2 (sumnjiv mec)

       Buffalo-Tampa 6+

       Chicago-Vegas 6+ ili Chicago daje vise od 2.5

       Minnesota 1 ili Minnesota daje vise od 3.5

       Edmonton 1 ili Edmonton daje vise od 3.5

       San Jose 1

       Washington-Columbus 6+ ili Columbus daje vise od 2.5

 

5+ mecevi: Buffalo-Tampa, Washington-Columbus, Minnesota-Detroit,  Chicago-Vegas i San Jose-Ottawa

NBA: Minnesota-New Orleans vise od 229.5 poena

         Orlando-Boston 2

         Oklahoma-San antonio 1 ili Oklahoma daje vise od 113.5 poena

         Sacramento-Charlotte 1

         Utah-Chicago(+7.5)  1

     

       

       

       

       

Edited by Cash
Link to comment

Da. Cesto se desavalo da sto mukotrpno skupljam tokom nedelje, vecinom ispucam za vikend.

Jedino je dobro sto preskocih NBA; tu bih promasio bukvalno sve sto sam razmatrao.:laugh:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...