Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Slicno mislim, al sa manjim dometima, za USA relrezentaciju. Pisao sam o njima ovde cini mi se. 

 

Mladi timovi, na vreme krenuli da se generacijski uigravaju (obe repke imale veliku secu i smenu generacija) pa ce za koju godinu biti jaki kao zemlja. 

Link to comment

Ja kada vidim Depaya i Wijnalduma, odmah krenem da se nerviram.:D Mozda i bude nesto od njih, no u trenutnom sastavu su Francuzi bolji na skoro svakoj poziciji. Jedino ako ih je mrzelo da igraju.

Link to comment

Danas MOTO GP, trka po mokroj stazi (ako se za par sati ne osusi, dakle, treba gledati prognozu :D), kvota na Markeza 2.30. Po mokroj stazi moze svasta da se desi, Markez startuje peti, ima povredjeno rame i najbolje vreme danas na warmupu. Na mokroj stazi i bez povrede bi realno bioi glavni favorit (po kladionicama, jeste i ovako: Dovi 6.00 Petruci 7.00, Vinjales 8.00). To izmesteno rame ce sigurno da, blago receno, smeta, ali sve u svemu, lepa kvota. Vinjales, koji je bio najbrzi na treningu i startuje prvi, danas imao, cinim mi se, 11. vreme. 

Trka pocinje u 14:00.

Edited by Nesh
Link to comment

Fudbal 1/1, NHL 1/1, NBA 1/1, prosao je konacno i kombo tiket. Fudbal prolazi na vreme; Peterborough i Royal Pari, tacno po dva gola. NHL lagano, nakon izuzetno slabe nedelje za golove. Cak je i NBA prosao, mada je ove sezone cist wild card. Jos jedan kombo bi skoro sanirao uzasnu nedelju. 

Standardna uplata danas.

 

 

Hokej

 

Krefeld-Bremerhaven 5+

Graz-Salzburg 5+

 

NY Islanders-Dallas 5+

Edmonton-Las Vegas 5+

 

Kvote, 1.89, 2.07.

Najverovatniji mecevi iz Austrije i Nemacke spojeni u dabl, te NHL kombinacija u danu sa prilicno neugodnim parovima. 5+ trend, Krefeld 6/10, Bremerhaven 7/10, Graz 5/10, Salzburg 9/10, NY Islanders 7/10, Dallas 6/10, Edmonton 8/10, Las Vegas 8/10.

 

 

NFL

 

Detroit-Carolina >43.5

New Orleans-Philadelphia >50.5

 

Kvota 2.10.

U moru egal meceva u ovom kolu, odabrah dve utakmice koje lice na ocigledne pluseve.

 

Puno dodatnih igara u Millenniumu, pa sklepah jedan "loto" tiket, Pittsburgh 1C >9.5, Arizona 4C >13.5, Indianapolis 1C >9.5, Washington 2C >13.5, Tampa 3C >9.5, Atlanta 3C >9.5, LA Chargers 2C >13.5. Kvota 74.19.

 

Fudbal + hokej, San Jose 3+, England 2+, Belgium 2+, San Marino 2+, SKA St. Petersburg w1, Salavat 5+, Innsbruck 5+, Herning 5+, Munchen w1, Iserlohn 5+, B. Bystrica w1, Kosice w1, Chicago w1. Kvota 40.00.

Edited by Miljenko
Link to comment

MOTO GP: Staza se malo prosusila, nema kise trenutno, oblacno je...sve u svemu, mozda krenu na gumama za mokro, a u toku trke prealze na gume za suvo, sto ce biti ludilo (kad promeniti, da li menjati itd...tu se obicno Markez najbolje snalazi, ali svasta je moguce...) tako da je tesko predvideti bilo sta. Krece trka za dvadesetak minuta.

Sad proverih, kvota na Markeza pala na 1.85 (Maxbet). To je vec premalo.

 

EDIT: Evo pocinje kisa, bice mokro.

Edited by Nesh
Link to comment

Hokej 1/2, NFL 0/1. Ovo je ona situacija kada je sve blizu, a prodje samo jedan tiket (dobro je sto je bar kvota bila visoka za moje standarde). NHL lagano; Nemci tesno, no Graz i Salzburg za 15 minuta nisu uspeli da ubace peti gol; Kod NFL dabla sam ocekivao siguran prolaz, ali se napadi Caroline i Detroita obrukase i sa ovoliko nizom granicom (mozda bih prosao u produzetku, da nisu pokusali pretvaranje za dva na kraju, neverovatno). Tja, na fudbalu je bilo golova, kada se to i nije ocekivalo; ne kapiram da oni metiljavi Svajcarci, mogu biti tako raspucani (tesko da bih to igrao i da sam znao rezultat unapred). Bas slaba, prava novembarska nedelja, kada skoro nista ne dodje kako treba.

Danas malo preko minimalnih uloga.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-Buffalo 5+

Montreal-Washington 5+

 

Nashville-Tampa 5+

Vancouver-Winnipeg 5+

 

Kvote, 1.89, 1.93.

5+ trend, Pittsburgh 7/10, Buffalo 6/10, Montreal 10/10, Washington 6/10, Nashville 7/10, Tampa 9/10, Vancouver 8/10, Winnipeg 7/10.

 

 

NBA

 

Detroit-Cleveland w1

Philadelphia-Phoenix w1

Atlanta-LA Clippers w2

 

Kvota 1.69.

Najpre sam hteo Denver over i jos nesto, no zbog njihove nepouzdanosti probah samo ocigledne stvari.

 

Miks tiket, Toronto 5+, NY Rangers 5+, Ottawa 5+, Calgary w1, CSKA Moscow w1, Gibraltar 3+, Germany 2+, Denmark w1. Kvota 8.38.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Granica na Ramse i Chiefse 62.5. Ono jes da bombarduju i jedni i drugi, ali kad vidim ovoliku granicu, izgubim svaku volju da igram neku kombinaciju sa poenima. 

Edited by Nesh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...