Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Padose dva tiketa iz jace grupe, ali prodje NFL tiket sa 9 parova (17+ kvota). I to se posrecilo, posto Cincinnati nije mogao da se igra u trenutku uplate (tu bih sigurno pao).

Link to comment

Fudbal 0/1, NHL 1/1, NFL 1/4, prodjose prateci hokejaski, odnosno NFL tiket. Retko los fudbalski vikend. Sevilla i Napoli zakazase juce, no nije vredelo sta sam ih preskocio, posto Feyenoord 80+ minuta nije mogao doci do 2+. NHL lagano, vec u prvoj trecini. Evropski hokej uhvatih dobro, 7 parova, 5+ kvota. Glavni NFL tiketi se nisu posrecili, 3 pada za po jedan poen, neverovatno (i to sa granicama nizim za 6-7 poena). Zato je tiket sa najvecim/najmanjim hendikepima dosao talicno, nakon sto Cincinnati nisam mogao odigrati (tokom celog prvog termina sam bio ubedjen da sam ih igrao). Korektan plus na kraju, mada ne volim kada padaju singlovi/dablovi, posto je ovo u sustini bila cista sreca.

Danas malo preko minimalnih uloga.

 

 

NHL + NFL

 

NY Rangers-Ottawa 5+

NY Islanders-Washington 5+

 

Florida-New Jersey 5+

Houston-Tennessee >35.5

 

Kvote, 1.60, 1.89.

Par NHL meceva (izbaceni Boston i Detroit), koji iole lice na golove. Tu je i NFL par koji ne deluje bas najsigurnije, no granica je prilicno niska.

Oba tiketa su u jacoj grupi.

 

 

NBA

 

Washington-Houston >219.5

Golden State-Orlando >209.5

 

Kvota 2.56.

Probah jedan NBA dabl, mada je to sve suvise nestabilno za jacu igru.

Slabija grupa.

Link to comment

NHL + NFL 2/2, NBA 1/1, prosao je kombo tiket. NHL idealno, svih pet meceva je otislo u 5+. NFL rutinski, a cak je i NBA dosao bez problema. Prijatno vece za pracenje.

Danas odigrah jako.

 

 

Bayern-Benfica 2+

Roma-Real Madrid 2+

 

Hoffenheim-Shakhtar 3+

Lyon-Man City 3+

 

Man Utd-Young Boys 3+

 

Kvote, 1.32, 1.90, 1.58.

Bayern i Real neprepoznatljivi, zato i 2+. Hoffenheim i Man City sy standardna igra. Man Utd protiv defanzivno slabog Young Boysa bi trebao makar do 3 gola.

Prva dva tiketa su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Ajax w2, CSKA Moscow w1, Bayern P1+, Hoffenheim 2P2+, Lyon P2+, Roma P1+, Juventus w1, Man Utd 2P1+. Kvota 9.09.

 

 

NHL

 

Winnipeg-Pittsburgh 5+

Philadelphia-Ottawa 5+

 

Edmonton-Dallas 5+

 

Minnesota-Arizona 5+

Montreal-Carolina 5+

 

Kvote, 1.53, 1.40, 2.03.

Pittburgh i Winnipeg imaju finu plus tradiciju, a slicno se moze reci i za mec u Edmontonu. Ottawa, Minnesota i Montreal pak retko zakazu sa 5+ overima.

Prva dve stvari su na kombo tiketu.

 

NHL + NBA, Buffalo 5+, Tampa 5+, Nashville w1, Chicago 5+, Denver >210.5, Detroit w1. Kvota 8.06.

 

Hokejaski tiket, Graz 5+, Hvidovre 5+, Iserlohn 5+, Kosice 5+, Bern 4+, Kloten 4+, Sparta Sarpsborg 4+. Kvota 4.98.

Link to comment

tek danas pregledao tiket i dobitnii :D a na ovaj drugi lejkersi. i to vode prvo poluvreme po 10-ak koševa i na kraju ih ovi izbuše

Screenshot_20181127-131034.png

Screenshot_20181127-131419.png

Edited by bradilko
Link to comment

Bravo, Bradilko, steta za ovaj drugi.

 

Meni prosla dva HTZa: Capitalsi i Rangersi fiks & over 4.5 na jednom (7.5 kvota), Golden State i Indiana fiks and over na drugom (12.5 kvota). Nazalost, nisam povezao, posto sam ovaj drugi igrao iz ocaja :D, tek kad mi se cinilo da nista nece da prodje, a u ponudi su bile samo te dve utakmice NBA.

Sve u svemu, nije lose ispalo.

 

Link to comment

Tesko da su mogli doci losiji rezultati na poluvremenu. Junajted sam odigrao zbog protivnika i to ce verovatno biti poslednji put u sezoni. Pretpostavljam da ce Hoffenheim doci 5+ i 6+, no to nece pomoci previse, ako se ne raspucaju u Lionu i Rimu (ta dva meca mi nikako nisu jasna).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...