Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

NHL 2/2, NBA 1/1, prosao je kombo tiket. NHL dablovi su dosli rutinski, lepi mecevi za gledanje. Malo je falilo da prodje i siri tiket, no na Rangersima padose samo 3 gola. NBA me je nervirao dugo; Detroit se odlepio u startu; Fila je imala veliki zaostatak, ali je okrenula pre zavrsnog perioda; Clipperse sam vec prezalio, no okrenuse nekako, par minuta pre kraja. Nakon serije padova, gde sam ocekivao sigurne prolaze, ovo je prijatno iznenadjenje.

Minimalni ulozi danas.

 

 

Hokej

 

Stavanger-Ringerike 5+

Skelleftea-Storhamar 5+

 

Salzburg-Rouen w1

Yekaterinburg-Niznekamsk w1

Ban. Bystrica-Trencin w1

 

Detva-Kosice w2

Frolunda-Lugano w1

Karpat-Zurich w1

 

Kvote, 1.83, 1.86, 1.74.

Samo hokej danas. Par iz Norveske bi trebao doneti goleadu; Ban. Bystrica tradicionalno dobija Trencin, dok su Kosice dosta jace od rivala; tu su i revans mecevi CL; ocekujem da ce Skelleftea napuniti komsije; Salzburg, Frolunda i Karpat imaju neresene rezultate iz prvih utakmica, te im je potrebna bilo kakva pobeda.

 

Miks tiket, Salavat w2, AK Bars w2, Medvescak 5+, Plzen 5+, Tappara 5+, Portugal 2+, Srbija 3+, San Jose 5+, Toronto w2, Portland w2. Kvota 26.03.

 

Link to comment

Buffalo se ne sali. Silni top pikovi konacno pocinju da se isplacuju. Crosby ni sinoc nije igrao, mada ispustiti 4-1 je nedopustivo, nevezano za sastav. Hutton je sacuvao Sabrese u mecu, posto je do pola druge trecine trebalo biti 7 ili 8 prema 1, kakve je sanse Pittsburgh masio.

Edited by Miljenko
Link to comment
16 hours ago, Nesh said:

Granica na Ramse i Chiefse 62.5. Ono jes da bombarduju i jedni i drugi, ali kad vidim ovoliku granicu, izgubim svaku volju da igram neku kombinaciju sa poenima. 

 

Pa granica je stvarno bila mala...al, za jedan tim...Nevidjeno bombardovanje. Al bar odlicna utakmica. :)

Link to comment

Dobro te prodje jedan tiket, trazim djavola sa fiksom na hokeju. Svi zanimljivi mecevi iz CL dodjose bar 5+. Srecom preskocih nase 3+, vidim da ce ovo biti neko muljanje.

Edited by Miljenko
Link to comment

ja bas lepo prolazim evo vec treci dan na lajvu

gomila sitnih tiketa, ali nakupilo se! :)

 

nego, glavni razlog sto se oglasvaas

kvota da litvanija daje makar jedan gol oko 4 trentuno

ja odigrao nesto sitno

kako se odvija utakmica rekao bih da su sanse da postignu gol najmanje pola/pola, pa mi ovo deluje kao prilica poklon od kvote

Link to comment
44 minutes ago, pbg12345 said:

ja bas lepo prolazim evo vec treci dan na lajvu

gomila sitnih tiketa, ali nakupilo se! :)

 

nego, glavni razlog sto se oglasvaas

kvota da litvanija daje makar jedan gol oko 4 trentuno

ja odigrao nesto sitno

kako se odvija utakmica rekao bih da su sanse da postignu gol najmanje pola/pola, pa mi ovo deluje kao prilica poklon od kvote

:fantom:

 

 

Link to comment

Nase nisam odigrao zbog terena, mada mi je vise krivo za hokej. Svih 6 meceva hokejaske CL, koji su iole licili na golove, dosli su 5+ (Bern i Zug su bili vec rizicna stvar i tu su dosli minusi). Preskocih i Medvescak, takodje prosao. Ne valja kada se previse razmislja.:sleep:

Edited by Miljenko
Link to comment

Hokej 1/3. Tja, mogao sam odigrati bolje ovo. Umesto eksperimenta sa fiksom, golovi bi sigurno doneli dva prolaza.

Danas standardna uplata.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-Dallas 5+

Buffalo-Philadelphia 5+

 

Minnesota-Ottawa 5+

Tampa-Florida 5+

 

NY Rangers-NY islanders 5+

Washington-Chicago 5+

 

Kvote, 1.82, 1.82, 1.82.

Standardni timovi, uobicajene igre.

 

Prateci tiket, Carolina 5+, Boston w2, Nashville w1, Arizona 5+, Anaheim w1, Calgary 5+. Kvota 9.51.

 

Miks tiket, Zvezda 3+, Khimki w1, CSKA w1, New Orleans >230.5, Toronto w2, Denver >210.5, Houston >209.5, Milwaukee >220.5, LA Lakers w2. Kvota 16.21.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...