Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

14 minutes ago, Miljenko said:

Ne vredi da se zivciras toliko. Ja cesto igram za skoro ceo budzet i retko planem zbog glupih rezultata (sinoc su bili uzasni na primer).

+1

Ovo je prva subota da nisam odigrao nista od fudbala. Samo Nhl i Nba. 

Edited by Cash
Link to comment

Kakve mrljave utakmice danas. Young Boys je bio siguran pad, 2+ ili 3+, nije bitno. Man Utd, tja oni su retardirani uvek kada ih odigram. Ajax jedva do 3+, a sada PSV kilavih 1-0 na poluvremenu, sa igracem vise. Lici na jos jedan dan gde nista nece proci.:sleep:

Link to comment

Ja nisam imao ovde sta da povezem, u tome i jeste problem. Da je Young Boys dosao 2+, pa da kazem da sam mogao odigrati sve 2+ na tom tiketu. Proci ce neki NHL, retko zakazu dve veceri zaredom.

Link to comment

Njih i Ajax 3+ (dobro, igrao sam sitno sire, no to je vec lutrija). Prodje bar taj jedan od fudbala. Videcemo kakav ce hokej biti (Washington prosao vec), mozda se makar pokrijem na kraju.:sleep:

Link to comment

Ne volim timske golove (cini mi se da sam to odigrao mozda 2-3 puta, od kada se kladim), trudim se da povecam verovatnocu maksimalno, a i ne bi mi pomoglo previse danas.

Link to comment

Fudbal 1/3, NHL 3/3. Fudbalom nisam odusevljen. Utd na stranu (tu je i Barsa jedva dosla), Young Boys 1-0 je vec neverovatan rezultat i neizbezan pad. Ajax udje u 93. minutu, PSV nesto lakse. NHL se super uklopio. Islandersi i Dallas taman preko granice, ostalo je od starta islo kako treba. Na kraju je kombo tiket zaglavio na Young Boys 3+, mada i ovako uzeh nesto.

Standardna uplata danas.

 

 

Fudbal

 

Bournemouth-Arsenal 2+

Monchengladbach-Hannover 2+

Feyenoord-Groningen 2+

Bolivar-The Strongest 2+

 

Kvota 1.64.

Dosta slabiji izbor danas. Napoli preskocih zbog CL, posto ima najava da ce odmarati pola prvotimaca.

Jaca grupa.

 

 

NHL

 

Tampa-New Jersey 5+

 

Kvota 1.35.

Odabrah najverovatniji mec; cim vidim Kingse i Duckse, te parove ne razmatram za plus.:D

Kombo tiket.

 

Prateci tiket, Bremerhaven 5+, Eisbaren 5+, Iserlohn 5+, Graz 5+, Sparta Prague 4+, Davos 4+, Salavat 4+. Kvota 5.89.

 

 

NFL

 

Minnesota-Green Bay >41.5

 

Carolina-Seattle >39.5

Denver-Pittsburgh >41.5

 

Philadelphia-NY Giants >42.5

LA Chargers-Arizona >37.5

 

NY Jets-New England >40.5

Cincinnati-Cleveland >39.5

 

Kvote, 1.45, 2.03, 2.03, 2.03.

Iskombinovah solidan broj meceva u ovom kolu, nakon relativno neefikasnog proslog.

Prve dva tiketa su u jacoj grupi.

 

Siri tiket, New England H2(-4.5), Seattle H2(+9.5), Denver H1(+9.5), Philadelphia H1(+1.5), Baltimore H1(-5.5), Indianapolis H1(-1.5), LA Chargers H1(-7.5), Tampa H1(+4.5), Buffalo H1(+8.5). Kvota 17.18.

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...