Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

To stoji, kod Pittsburgha mi je to i bila dilema, mada bih na Flyersima sigurno pao; tu nema trika da bih probao fiks(fiks jedino i igram na ovim par top timova, (Washington , Pittsburgh, Nashville, Boston...).

Edited by Miljenko
Link to comment

A gle ovog, malo je sto mi zagorcava zivot na perspic sa morem, nego mora i ovde :dry:

 

 

Uzi izbor za danas-bice rasclanjeno.

65fa0fee-7fdb-4645-869b-d88d931f24c6.png

Edited by John Coltrane
Link to comment
51 minutes ago, Miljenko said:

To stoji, kod Pittsburgha mi je to i bila dilema, mada bih na Flyersima sigurno pao; tu nema trika da bih probao fiks(fiks jedino i igram na ovim par top timova, (Washington , Pittsburgh, Nashville, Boston...).

Ja sam Philu pogodio i to cistog keca ali to je bio jedini hokejaski singl koji sam sinoc pogodio :D

Link to comment

Meni je Phila bila glavni fiks, ali se ostali nesto nisu uklopili :D i pored izbegavanja Tampe (cim toliko spuste kvotu, obicno mrka kapa).

Za veceras opet spustaju previse kvotu na Capitalse (imaju 3 pobede u poslednjih 10, a Arizona 3 poraza u poslednjih 10), a ne svidja mi se ni 1.90 na San Jose (Calgari ima na strani 4 2 4), al sta je tu je, nesto mora da se igra. Bumo vidli.

Link to comment

Odigrah Boston i Winnipeg 1&over 4.5 za HTZ. Kvota 7.28 u Maxbetu. Nije neka kvota, al mora nesto da se igra.

Gledam NFL, nema nista da se probere za neko iznenadjence, kvote male, granice visoke, muka ziva. :D

Edited by Nesh
Link to comment

Cemu ovo taktiziranje i jajarenje, pred reprezentativnu pauzu. Prvo Liverpool, onda i AZ brani 1-0 (ono "guzenje" oko korner zastavice bih nekako zabranio, kao na rukometu:D). Srecom te je Ajax dosao 6+ i 7+, no to je povratilo samo oko polovine para sa ta dva tiketa.

Link to comment

Probah danas cisto fiks tiket, 21 mec sve vineri, 23+ kvota (bez ovih bas velikih favorita, Liverpool, Barsa i tome slicno). Za sada imam 4 kvote 1, a Sevilla je na putu da bude peta (Chelsea, Arsenal, Doncaster, Bordeaux); ostali Genk i Juventus.

Zakljucak je da je fiks skoro nemoguce pogoditi, tako da je pravo majstorstvo, kada ti provuces neki tiket ovako "u glavu".

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...