Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Pusta li danas Hamilton Bottasa i da li je Bottas dovoljno brz da bude u situaciji da ga Luis pusti, pitanje za kvotu 4.00? :D

Bottas je zasluzio pobedu, propustio je vec Luisa kad je mogao da pobedi i bezbroj puta zavrsavao odlican posao za njega, da li ce mu to danas ekipa vratiti? Za 20 minuta krecu.

 

EDIT: Kasno sam stigao do sokocala pa ovu nedoumicu tek sad delim. Ja sam stavio nesto sitno na Bottasa pa nek ide zivot. :)

Edited by Nesh
Link to comment
1 hour ago, Nesh said:

Pusta li danas Hamilton Bottasa i da li je Bottas dovoljno brz da bude u situaciji da ga Luis pusti, pitanje za kvotu 4.00? :D

 

 

I da su hteli da ga puste, Bottas se potrudio da se obezbedi...:isuse:

Edited by Nesh
Link to comment

Fudbal propast ceo vikend, sada i Feyenoord 1-0 od 7. minuta i tako ostaje do kraja. Idu na crnu listu definitivno; trcis 90+ minuta i ne mozes da ubacis bar 2 gola (neka mi vrate vreme koje sam izgubio na njihovo gledanje).:yawn2:

Link to comment

Šta je sve napisao, mogao se hladiti i duže.

 

Danas došla neka rodbina da vidi bebu, ja umesto da odvojim sve što sam ''čekirao'' sinoć da odigram danas na 3 tiketa, ja roknem na 1 tiket. Sad plačem nad sudbom kletom i zalut pogodjenim tekmama.

Link to comment

Ja kada vidim ikseve "u glavu", odmah dobijem vrtoglavicu.:D Ja i na ovim pratecim tiketima, sve preko 1.35 igram na viner.

Steta, imao si ova tri zicera koja su dosla.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...