Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Sta promasise u zavrsnih 5 minuta na Bolivar-Nacional Potosi, bolje da nisam ni gledao.:isuse:

Ako dodje Gren Bay bice mali plus, posto je i Real otisao u 6+. Tja nisam zadovoljan. Pokojni Liverpool da odigra onako slabo, to mi nikako nije jasno, Bolivijci se ispromasivase, to je vec faktor srece.

Edited by Miljenko
Link to comment
18 hours ago, Nesh said:

Odigrah Boston i Winnipeg 1&over 4.5 za HTZ. Kvota 7.28 u Maxbetu. Nije neka kvota, al mora nesto da se igra.

Gledam NFL, nema nista da se probere za neko iznenadjence, kvote male, granice visoke, muka ziva. :D

 

Prodje HTZ tiket, a ipak nadjo i neko iznenadjence da zamastim, pa prodje jos jedan:


 

Spoiler


B8wTFbX.png

 

 

:)

Link to comment

811c5b39-339c-4ce9-81b1-466f2a565c48.png

 

Ovaj je dosao, a onda, ometen punom kucom dece, stavim mocni Chelski na oba preostala i samo me on obori :isuse:

 

1bf7b4c1-ca3b-4395-ac37-47a5ad366b25.png

 

4df464b3-dc0d-487b-a0f9-9d8b87b6288d.png

 

Da ne bi Ben Yadera mogao bih komotno da se upucam. Pri tom, iako sam rekao, nisam odigrao dubl a ove kvote 1.7 i 1.6 su bile sasvim dovoljne. Alavi magarac.

Link to comment

Fudbal 1/4, NHL 1/1, NFL 1/1, Ajax i Barcelona dodjose po 6+ i 7+, Real Madrid 5+ i 6+, prosao je i prateci fudbalski tiket (5 kvota 1, 10+ ukupna kvota na kraju). Fudbal nije dosao sjajno, dosao je u stvari dosta losije od onoga sto sam ja ocekivao. Liverpool se obrukao kilavim izdanjem protiv najslabije odbrane lige  (plus su prvi gol dali na prevaru); Ajax kanonada; Betis odlican protiv Barse, u verovatno najlepsem mecu vikenda; Bolivar kasno dolazi u vodjstvo, mada je bilo par odlicnih prilika za treci gol; PSG rutinski; Real igra dosta bolje, u odnosu na period sa trenerom koji je otvorio sezonu. NHL taman kako treba. NFL nije doneo vece zivciranje. Zavrsih u ok plusu na kraju, mada to nije zasluga ovih glavnih tiketa.

Sada sledi nesretna reprezentativna pauza, pa ce hokej biti glavna stvar za igru (NBA je bas tezak za procenu).

Danas oko minimalnih uloga.

 

 

Hokej

 

Dallas-Columbus 5+

NY Rangers-Vancouver 5+

 

Avangard-Amur w1

SKA St. Petersburg-Yekaterinburg w1

 

Poruba-Frydek-Mistek 5+

Jihlava-Usti nad Labem 5+

Ceske Budejovice-Kadan 5+

 

Kvote, 1.96, 1.69, 1.86.

5+ trend za NHL, Dallas 8/10, Columbus 8/10, NY Rangers 7/10, Vancouver 8/10. Tu su i KHL, odnosno Ceska 2, sto vec retko igram. Avangard je jasan favorit, dok je drugi par derbi mec, no dajem prednost domacinu. Kod Ceha se ocekuju dva razbucavanja, uz treci par koji je tradicionalno efikasan.

 

NBA tiket, Toronto >224.5, Golden State >231.5, San Antonio w2, Philadelphia H2(+4.5). kvota 6.63.

Tesko mi je da igram jace, kada su granice ovako visoke (minus nema sanse da odigram).

Edited by Miljenko
Link to comment
3 hours ago, čekmeže said:

Što nisi lepo stavio keca na Siti :plz:

 

Pala kvota na 1.35

 

Nerealno dobro kolo, ko je jos imao srece u povezu fino se opario.

RBSalzburg, Linc, YB, PSV, Ajax, Fey, Juve, Roma, Napoli, Porto, Benfika, Sporting, Real, Atletiko, Sevilja, OM, OL, PSG, AIK, Norceping (borba za titulu u zadnjem kolu), Molde, Rozneborg, Bronbi, Mitiland.

Od liste ekipa koje igram nije dosla Barsa, Chelski, Bajern (ali derbi je bio u pitanju, dosla je BVB :D ) Kopenhagen, Hamarbi, Bran i Lil, pri tom sam odigrao Bazel koji nisam igrao nedeljama.

Link to comment

Nzm dal je bilo, ja sam igrao tamo davno, a danas sam pogledao neki mejl pa se setih. Imate circus.be kladionicu belgijsku koja vam daje 5e freebeta pri registraciji bez depozita, možete da odigrate tiket pa vam oni skinu posle ako pogodite. Napominjem jer sam ja za svetsko kad je igrala Belgija taj dan odigrao za tih 5e i dobio 120 i nisam imao problem oko isplate. Treba br pasoša za registraciju a kad dižete pare verifikacija naloga ko u svim online kladionicama stranim, znači slika pasoša, lične, račun i ako dižete skrilom mora prvo depozit jbg, al nije velika cifra mislim da može 10e, u svakom slučaju ako dižeš u plusu si. Pa ono koga ne mrzi da se cima oko registracije..

Link to comment
1 hour ago, theanswer said:

Treba br pasoša za registraciju a kad dižete pare verifikacija naloga ko u svim online kladionicama stranim, znači slika pasoša, lične, račun.

Na bet at home ne treba nikakva slika licne ili pasosa ako dizes manje od 2000 evra. Za 2000 eu ili vise onda treba slika licne,pasosa :)

Link to comment

pa imas skoro svuda to

u mocartu doduse ranije (na starom sajtu) nije bilo u onoj "osnovnoj ponudi" nego si morao oznaciti dodatno

u meridianu imas sve moguce varijante golova uglavnom (ali skoro po pravilu kao i za sve ostalo kod njih, sa losijim kvotama)

u planetvinu isto imas gomilu igara pa i to

 

zapravo je soker i generalno najsiromasniji sa ponudom

Link to comment

Ima na dosta mesta sada, pre je to bila retka pojava. Balkan Bet i Millennium imaju najbolje kvote trenutno. Meridian i Mozzart ; vidim da i MaxBet ima. Meridian ima uglavnom dobre kvote za vinere na hokeju, no to je dosta teze pogoditi u odnosu na 5+ (bar za NHL vazi).

Edited by Miljenko
Link to comment

Od ovih zemaljskih koje ja pratim, mislim da Maxbet ima najvise igara za hokej, razne mix igre, fiks i golovi (sa granicom 5+ ili 6+), dupla sansa i golovi, GG po trecinama, prva trcina - kraj, dupla pobeda...itd...svasta zivo...

Meridian ima najvise ponude sto se tice samih golova: pored standardne ponude, imaju 3-4, 3-5, 4-6...i slicne varijante. Imaju i 7+, 8+ sto nema u Maxbetu.

Soccer samo osnovno, bez miks igara...

Edited by Nesh
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...