Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

On 9.11.2018. at 20:48, 189- said:

ovde su najbrze vesti za nba igrace

 

https://basketballmonster.com/playernews.aspx

 

automatski se apdejtuje. mozete isto tako pratiti i basketballmonster twitter nalog. u isto vreme izlazi vest.

Ovaj sajt pozajmljujeTM vesti od rotoworlda i to onako, baš očigledno.

 

http://www.rotoworld.com/ je najbolji sajt za informisanje o povredama i drugim vestima.

ozbiljan biznis su razvili od toga.

ko igra fantasy na yahoo verovatno je primetio da oni sarađuju sa rotoworldom.

imaju posebno vesti nba, nfl, hokej, college sportove itd itd. mislim da imaju i premier league.

 

fora kod NBA je što često igrači budu game time decision (GTD) i odluka bude otprlike pola sata pre početka utakmice ili čak i manje.

Na zagrevanju odluče da li će igrati ili ne, što ume da bude dosta nezgodno za fantasy/klađenje pogotovo za nas u CET vremenskoj zoni.

Link to comment
5 hours ago, theanswer said:

Korisnička podrška maxbeta je verovatno najgora na svetu. Rešavanje problema im se sastoji od prebacivanja lopte na drugu osobu i snishodljivosti level 20. Umro na licu mesta ako budem odigrao tiket opet tamo. 

jbg

 

nego ako ste primetili pre par meseci sam se zalio na mozzart

sad me ovo podsetilo na taj slucaj

zavrseno sve kako je zavrseno, nego su carevi posle jos 3 puta odgovarali na moj pocetni mail

nekih 2 dana od okoncanja prepiske, pa nekih 5 dana i onda nekih 10 dana posle svega ponovo

jebeno neverovatno

plus sam ubedjen da nisu genericki odgovori :D

ono, ko je ikad radio na tako necemu, zna da ume biti zajebano, da se desi da se neki problem "obradjuje" po dva puta, pogotovo ako menadzment ima fenomenalne ideje da ima nekoliko uporednih "aplikacija" za tikete i da sve to stize istovremeno na vise adresa gde se preklapa odgovornost . prosao sam sve to na radnom mestu, ali ovi su mu jebali majku

Link to comment

drže slepci čitav dan dead money jer su ONI imali grešku u praćenju i zbog te NJIHOVE greške od koje ne zavisi niti je ikako uticala na dobitnost tiketa oni čekaju zvanični izveštaj iz pičke lepe materine. po stoti put se pokazalo da kad nastupiš normalnim pristojnim stavom sa ljudima koji trebaju nešto da ti reše to je nemoguće, stvarno je potrebno biti seljak i jebati im mater u startu. što je najjače u jednoj njihovoj kladionici (ovo je online) jako slična stvar mi se desila juče, nmg da dignem pare na tiketu jer im treba 2h da učita rezultat sa utakmice koja je završena i koju njihov teletekst izbacuje kao završenu i njihova aplikacija na netu rezultuje ali u tom objektu jbg mora da se čeka. i onda moraš da ih napušiš i gle čuda eto isplate za minut.

 

a kamo sreće da je ovo ograničeno na kladionice, konstantno se dokazuje svuda da što si bezobrazniji lakše ćeš nešto rešiti

Edited by theanswer
Link to comment

nego vidim miljenko pominje nba, cash pre neki dan pita za prognoze (moguce iz zajebancije :) ) , ne znam, moj jedini savet ove sezone je izbegavati nba ili igrati na male pare "da ne boli glava"

ranijih sezona sam bas fino gadjao kosarku, imao prolaznost oko 70% na ovim klackalica utakmicama, a posebno mi doboro islo da "namirisem iznenadjenje"

ove sezone je to jebeno nemoguce

evo gledam npr veceras i bukvalno ne znam sta bih igrao (nemam para na racunima, a kladze predaleko sad da uplacujem)a 8parova ima

milvoki je jedini kao izrazit favorit, ali je kvota smesna (1.06 ) i uopste nisam bas u toj meri ubedjen da ce dobiti(u smislu da i u ludilu ne bih ulozio npr 10000 pa da cekam 600 din na toj tekmi)

drugi veliki favorit je nju orleans protiv niksa, ali i tu je kvota preterano mala (1,18) , zapravo bih tu mozda najpre igrao plus koseva (228)

i tako ima jos 5 parova gde postoji favorit i tendencija da je neka ekipa u boljoj formi, a mogu "ruku u vatru staviti" da ce dve doci kontra

 

i igrao bih sakramento dvojku, tu je dobra kvota (2,99), samo pitanje je koliko je to moj navijacki trip, a koliko je realno (memfis je suprotno svim ocekivanjima na nekom nivou gde su ih svi ocekivali prosle sezone ili cak i iznad toga a oni tad potpuno omanuli, sad godinu stariji (a prepuni veterana) i sa nekim eurokup igracima nizu pobedu za pobedom. nidje veze, kao i uostalom vecina lige

hjuston jbt igra neku kosaru na do 200 poena i sto je najludje dobijaju uglavnom. nista mi nije jasno, ko tu igra odbranu? nisam ih gledao u tom izdanju, gledao sam prve dve ili dve od prve tri tako nesto, ono je bilo smejurija, sutiranje trojki do besvesti i statiranje u odbrani, ali bas statiranje ono hardenovsko (Ali ne samo od njega), sad ti ljudi primaju 90poena po utakmici :S

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
4 minutes ago, theanswer said:

drže slepci čitav dan dead money jer su ONI imali grešku u praćenju i zbog te NJIHOVE greške od koje ne zavisi niti je ikako uticala na dobitnost tiketa oni čekaju zvanični izveštaj iz pičke lepe materine. po stoti put se pokazalo da kad nastupiš normalnim pristojnim stavom sa ljudima koji trebaju nešto da ti reše to je nemoguće, stvarno je potrebno biti seljak i jebati im mater u startu. što je najjače u jednoj njihovoj kladionici (ovo je online) jako slična stvar mi se desila juče, nmg da dignem pare na tiketu jer im treba 2h da učita rezultat sa utakmice koja je završena i koju njihov teletekst izbacuje kao završenu i njihova aplikacija na netu rezultuje ali u tom objektu jbg mora da se čeka. i onda moraš da ih napušiš i gle čuda eto isplate za minut.

 

a kamo sreće da je ovo ograničeno na kladionice, konstantno se dokazuje svuda da što si bezobrazniji lakše ćeš nešto rešiti

da, to je bas porazavajuca istina, ali i kod mene potvrdjena nebrojeno puta

 

i taman sam hteo da se ogradim da nazalost ne vazi samo za kladionice, kad vidim i ti isto napisao

jbg, prilagoditi se i gledati da kosta sto manje (pre svega zivaca) i ko moze da bezi odavdee

jebeno tuzno, ali istinito

mene zapravo takve stvari mnogo vise pogadjaju, od opste besparice i slicnog

no odo u daleki offffff :)

 

Link to comment

Za NBA sam i ja skapirao da ga ne mogu pogoditi, pa sam odustao od iole ozbiljne igre.:rolleyes:

Ni hokej ne gadjam sjajno (danas recimo), no tu bar uleti period kada dolazi sve, pa se i skupi nesto.

 

Ja se uvek trudim da budem fin, mada se to retko pokazalo korisnim. Zato igram na 2-3 mesta (cesto i po cenu manjih kvota), no tu me znaju duze, pa se eventualni problemi lako resavaju.

Edited by Miljenko
Link to comment

Sinoc sam odigrao 8 igraca single sve under i naravno sve pogodio. A kad ih sve stavim na 1 tiket nema sanse da prodje. 

 

Miljenko Pitsburgh ladno zadnji na tabeli :laugh:. Nije mi jasna ovoliko velika kvota na Capitalse, a pre dva dana demolirali Minesotu u gostima

Edited by Cash
Link to comment
1 hour ago, omiljeni said:

Ovaj sajt pozajmljujeTM vesti od rotoworlda i to onako, baš očigledno.

 

http://www.rotoworld.com/ je najbolji sajt za informisanje o povredama i drugim vestima.

ozbiljan biznis su razvili od toga.

ko igra fantasy na yahoo verovatno je primetio da oni sarađuju sa rotoworldom.

imaju posebno vesti nba, nfl, hokej, college sportove itd itd. mislim da imaju i premier league.

 

fora kod NBA je što često igrači budu game time decision (GTD) i odluka bude otprlike pola sata pre početka utakmice ili čak i manje.

Na zagrevanju odluče da li će igrati ili ne, što ume da bude dosta nezgodno za fantasy/klađenje pogotovo za nas u CET vremenskoj zoni.

ja sam pratio roto ranije dok nisam nnasao ovaj sajt i skontao sam da izbacuju vesti pre nego sto roto izbacuje.

Link to comment

Hokej 1/4 (uz jednu kvotu 1). Tesko da su rezultati mogli biti losiji od ovoga. Plusevi nisu bili ni blizu (osim Capitalsa, gde je falio jedan gol), dok je fiks dosao jedva, uz kvotu jedan na Bernu. Potrefilo se naravno da kada nema nista bitno od fudbala, ostale stvari dolaze katastrofalno.

Danas minimalni ulozi, nije ni moj budzet beskonacan (banku ne diram nikako).

 

 

Fudba

 

Royal Pari-Destroyers 2+

PSV II-AZ II 2+

Peterborough-Bradford 2+

Crewe-Tranmere 2+

 

Kvota 1.78.

Probah jedan 2+ tiket, mozda nesto za promenu i prodje.

 

 

NHL

 

Philadelphia-Tampa 5+

Ottawa-Pittsburgh 5+

 

Kvota 1.76.

Dva najverovatnija para, pa kako mi bude. Razmatrah i neke fikseve, no na kraju to sve ode na siri tiket.

 

Prateci tiket, New Jersey w1, Minnesota w1, Columbus w2, Vancouver 5+, Boston w2, Calgary 5+, San Jose 5+. Kvota 22.75.

 

 

NBA

 

Houston-Sacramento >214.5

Dallas-Golden State >211.5

 

Kvota 2.56.

Nocas ispustih fiks tiket (svi veci favoriti su dobili), te pokusah sa plusevima danas. Jbo NBA, ako ne mogu da ubace 220+ poena; posebno Houston koji uvek ima 40+ pokusaja za tri. Ocekujem da kada udju u seriju efikasnih meceva, naprave niz od bar 15 overa.

Edited by Miljenko
Link to comment

Juce htedoh da napisem da obratite paznju na Holandiju. Najpotcenjenija reprezentacija trenutno. I posle vidim lagana pobeda nad svetskim prvacima. 

 

Danas ke kvota 3 na Zvereva poklon. Cak i 2:0 da se odigra. To je oko 5 kvota. 

 

Ne kazem da sigurno dobija, mali je pre svega dosta nestabilan. Ali ako obojica odigraju blizu svog maksimuma deda ce puci ko zvecka. 

Link to comment

Ja sam se bas cudio otkud na Francuze onoliko velika kvota; meni ovaj sastav Holandjana nije nista specijalno.

Ovo Nemci ispadose u B grupu.:laugh:

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Ne zameri. Al nikad nisi izbacio toliku glupost kao sad :)

 

Holandija ima odlican mlad tim. Protiv nemaca su mi doneli bas lepe pare. I sinoc bi da sam se vratio u grad na vreme. 

 

Narednih 10 godina ce biti na samom vrhu. Videces :fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...